|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Машина за сушење алишта  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
165 Палешка РР 74883 23.3., 16.27
Milinoja
 
Апарат за печење леб  
[Страница: 2 3 ]
66 nadica 38170 15.8., 09.50
anaana
Соларни панели за греење на вода   17 Pepelaska * 13524 10.6., 13.58
Палешка РР
Каков телефон користите?  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
126 lukas 24694 3.2., 23.24
lukajana RR
Правосмукалка  
[Страница: 2 3 4 ]
83 Еца 31052 24.1., 12.27
nataly86
Фото апарат  
[Страница: 2 ]
28 profesorica 12360 8.1., 23.09
Estera
Микробранова  
[Страница: 2 3 ]
55 mis. 19060 13.11., 11.57
marchi
Апарат за крофни   14 bucko mal 14939 18.10., 18.59
MamaKiki
Готвење на плин!   22 Pepelaska * 15618 1.8., 13.12
lukajana RR
Бокал за филтрирање вода   8 anaana 12147 28.5., 10.17
anaana
Апликации за андроид  
[Страница: 2 ]
47 Felly RR 12910 10.3., 13.53
Felly RR
Чистач на пареа  
[Страница: 2 ]
31 Bilence2 25234 24.2., 18.02
Felly RR
Топломер  
[Страница: 2 ]
49 Еца 24118 20.1., 12.07
anaana
Каков компјутер имате?   15 Viktori 8060 10.1., 16.03
sonc90
Прочистувач на воздухот  
[Страница: 2 3 ]
51 Боцко 21053 10.1., 11.12
Yummy Mammy
Искуства со производи на Топ шоп  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
284 profesorica 76220 1.12., 19.58
caciana
Пегла  
[Страница: 2 3 4 ]
75 mami 23203 1.12., 01.01
caciana
Каков шпорет имате?   24 Bumerang 15483 30.11., 23.50
caciana
Таблет   14 vezilka RR 9519 30.11., 20.45
blond
Социјални мрежи  
[Страница: 2 ]
37 mami 12930 30.11., 20.31
scared
Што би правеле без техника?  
[Страница: 2 ]
25 profesorica 10953 30.11., 20.27
scared
Каков автомобил возите?  
[Страница: 2 ]
38 Tanjicka 10209 25.11., 11.34
Defne90
Машина за садови  
[Страница: 2 3 4 5 ]
104 mis. 40225 21.11., 14.29
AneLav RR
Избор на лаптоп  
[Страница: 2 ]
31 mila mama 12333 23.9., 16.15
scared
Вибер   17 arh_diz 9346 23.9., 13.41
Melanija RR
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Име за бебе
Alexia04

Здраво р-рајки. Јас сакам да Ве замолам за помош. Ни треба име за бебенце, кумови сме викендов. Родителите ни понудија нешто, т.е. ние ги прашавме за предлози, па ете ни предложија:

Петра (23%)

Лепосава (3%)

Маја (32%)

Емилија (29%)

Наташа (13%)


Број на сите гласови: 397

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!