|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Искуства со производи на Топ шоп
31.3.2010 14:58:49   
profesorica
Колку им верувате на производите на Топ Шоп,имате ли купено нешто и дали сте задоволни?

јас користам една тефлонска тава за готвење на пареа- подарок за младенци од топ шоп- задоволна сумuser posted image


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
31.3.2010 14:59:42   
marinka80
JAS GO KORISTAM SOKOVNIKOT I PREZADOVOLNA SUM

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
31.3.2010 15:07:07   
caci20
Moite go kupija "krecko" - nema vrska. Jas si go kupiv maloto depilatorce i super e. Mu se mislam na sokovnikot, a sega i na ovoj noviot sto se pojavi

_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...

(Одговор на членот marinka80)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
31.3.2010 15:22:42   
Saturn
Е вака. Што се однесува до трослојните перници со ало и тие за деца и за возрасни морам да кажам дека сум презадоволна. Ќерка ми веќе нема потреба од куп мали перничиња user posted image сега си спие само на трослојната јуниор (со еден изваден слој. А јас спијам на трослоја и тоа само на еден слој и оххх, супер ми е. соковникот го имаме од пред едно 6 години и ни е незаменлив, неделно по 5-6 пати го користам. Имам и една справа Gazelle free style и онаа на Чак Норис total gym. абе супер се ама ако ги користиш, додуша со  имаш можност за забушавање, и тоа не ми се допаѓа баш. Сега си купив и Relax and tone демек целулитов да го ублажам. Сеуште ми е тазе и не можам да кажам со сигурност клку е ефикасен. 

(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
31.3.2010 18:11:49   
penelopa
Не верувам на такви производи, досега не сум купила..и немам ниту намераuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Saturn)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
31.3.2010 18:34:14   
Rossana
Sokovnikot go ima teta mnooooogu e zadovolna od nego, Jas imam AB ROCKET za stomacnite muskuli i sum prezadovolna zatoa sto navistina deluva veke dve godini ja koristam, a onaa cetkata za kosa seuste ne sum ja ni izvadila od fiokata otkako ja kupiv neznam nekako cudno mi mirisa koga ja oklucuvamuser posted image
Baba ima kosmodisk i e prezadovolna... sega se mislam dali da zemam Relax and tone ne deka imam celulit ama posle bremenosta mi se rasipaa malku zadnikot i polovinatauser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
31.3.2010 19:53:39   
Annabel
Соковникот е супер....на сите ви го препорачувам.

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
31.3.2010 22:40:52   
Cacko
orbitrk odkoj koga vezbam sum zadovolna,ama koga zabusavam ne sumuser posted image
mm ima kosmodisk i e prezadovolen
sestra mi zema sauna belt i e tapa,jas ednas go probav i mi se napravi plikceuser posted image uste se cudam od kaj me izgoreuser posted image
tato ima set masinka za bricenje so trimer i e prezadovolen,i za suvo i za mokro bricenje e
sakav sokovnik ama mm neke,posto imam eden kup aparati so gi kupivme i ne gi koristam,samo stojat,pa se plasi deka i toj ke faka prasinauser posted image

(Одговор на членот Annabel)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
31.3.2010 22:44:40   
BILE.F
Gi imam orbitrekot i sokovnikot. Prezadovolna sum, posebno od sokovnikot!

_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
1.4.2010 14:24:49   
ripce

ИЗВОРНА ПОРАКА: Annabel

Соковникот е супер....на сите ви го препорачувам.


потпис!

Космодискот го имаме, го земав додека бев бремена, зашто постојано се жалев дека ме боли грбот, а воопшто не го носев, така да не можам да кажам дали делува, но по зборовите на баба ми и фактот дека зема втор Космодиск, дека стариот и беше со години, веројатно има нешто.

И имаме Дормео Мемори од кој сум најзадоволна.

_____________________________

"Кога сте мајка никогаш не сте сами во своите мисли. Мајката секогаш мора да мисли два пати, еднаш за себе и еднаш за своите деца."

(Одговор на членот Annabel)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
1.4.2010 23:34:01   
Bile
ИЗВОРНА ПОРАКА: Annabel

Соковникот е супер....на сите ви го препорачувам.



da se nadopolnam samo deka koga ke stavate morkov obavezno sto poskoro mienje bidejki mojot pocna da stanuva portokalov iako vednas go mijam po upotreba

_____________________________

Gorana i Stefani

(Одговор на членот Annabel)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
2.4.2010 9:23:49   
Cacko
ИЗВОРНА ПОРАКА: Cacko

orbitrk odkoj koga vezbam sum zadovolna,ama koga zabusavam ne sumuser posted image
mm ima kosmodisk i e prezadovolen
sestra mi zema sauna belt i e tapa,jas ednas go probav i mi se napravi plikceuser posted image uste se cudam od kaj me izgoreuser posted image
tato ima set masinka za bricenje so trimer i e prezadovolen,i za suvo i za mokro bricenje e
sakav sokovnik ama mm neke,posto imam eden kup aparati so gi kupivme i ne gi koristam,samo stojat,pa se plasi deka i toj ke faka prasinauser posted image


abe sum imala usteuser posted image ,dormeo dusek i pernici,topkata za vezbanjeuser posted image ama posto ne ja koristam,samo ja prefrlam od vamu tamu pa i zaboraviv deka ja imamuser posted image

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
2.4.2010 22:09:24   
mami
Не сум земала досега уште ништо..ама сега после празников планирам да порачам од оние Спејс бег за складирање, бидејќи немам простор веќе па ке ви пишам како ке се покажат

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
2.4.2010 22:17:06   
caci20
I jas zaboraviv deka gi imam vrekite za vakumiranje. Ekstra se. I jonizatorot i ovlaznuvac na vozduh, am od toj mene me boli mnogu glava.
A za vrekite sega gledav vo tineks nekoi kineski na toj princip, zemav i dobri se, ne se losi za cenata

_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
2.4.2010 22:19:31   
mami
Ние за проба ке земеме со кумата по пола. таман доага, да видам ако се покажат ќе земеме уште...Немам простор веќе, ќе почне спалнана да се крева нагореuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
3.4.2010 0:57:28   
Cacko
mami,vo vero si kupuvam kesi za vakumiranje,kineski li se,pojma nemam,ali se top,ima vo 2-3 golemini i najgolemata e okolu 170 den a e so dimenzii kao 100 na 100(ne me fakaj za zbor),probaj vidi,posto tie na top sop mislam deka se baagi poskapi

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
10.4.2010 1:08:27   
Викторија
јас имам земано повеце работи од топ шоп од некои сум задоволна од некои не.А од вреците за вакумирање воопшто несум задоволна веднас мисе скинаа а за цената мислам дека невредат. Си земав иод другите од во Дон маркет од нив сум задоволна.Немора секогас да знаци ако е поскапо е поквалитетно.

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
10.4.2010 21:52:05   
Adrijana
Imase porano edna pernica anatomska, napravena od sunger, so takvi dupcinja e odozgora.Taa ja kupiv pred 5-6 godini, kostase 1000 denari, ama eve uste spijam na nea i sum pre prezadovolna, toa e edinstvenata pernica od koja ne me boli vrat ili glava.

_____________________________



(Одговор на членот Викторија)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
12.4.2010 11:05:23   
mami
Ги спакував на Лука сите алишта, од бебе до сега во Џамбо вреќата од Топ шоп и фино си ги извакумирав и да ви каѓам едно чудо простор ми е се отвори. После си спакував уште некои работи и сега имам шкафче плус и простор под кревет :)

Цацко, во кое Веро ги купуваш тие кеси? како да ги барам?

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
12.4.2010 15:06:54   
Cacko
vo vero 2 kaj mene,vo delot kaj dzoverite i krpite mislam se

_____________________________

Think Pink

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
13.4.2010 10:30:58   
Enika
Nie imame nekolku rab od top shop kuperno...sokovnikot, tie kesite za vakumiranje...sokovnikot e stvarno top, masta mu ja izvadime od cedenje sokovi go imame nejkolku god i use rab top, stvarno vadfi mn sok ...vi go preporacuvam na site. I kesite mi se ok, mi pomognaa mn za Anglija koga patuvav pred mn god da se soberam...ama jas licno samo togas gi koristev, a moite mislam deka vakumiraat stari rab vo niv i gi skladiraat...odamna gi nem videno po doma.

_____________________________

What goes around comes back around.

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
13.4.2010 10:37:35   
matushka
Gi imame probano onie dzogerite voiletovi sto cistat u sushat vo isto vreme, idea vo komplet so magicna krpa, i iskreno ic ne sum zadovolna. Tolku reklama a se skrsi za 1 mesec.

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
13.4.2010 10:39:18   
ripce

ИЗВОРНА ПОРАКА: caci20

I jas zaboraviv deka gi imam vrekite za vakumiranje. Ekstra se. I jonizatorot i ovlaznuvac na vozduh, am od toj mene me boli mnogu glava.
A za vrekite sega gledav vo tineks nekoi kineski na toj princip, zemav i dobri se, ne se losi za cenata


caci20 значи има такви кеси и во Тинекс? под кое име, како да ги барам? можеби ги има и во нашиот Тинекс.


_____________________________

"Кога сте мајка никогаш не сте сами во своите мисли. Мајката секогаш мора да мисли два пати, еднаш за себе и еднаш за своите деца."

(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
13.4.2010 11:47:14   
caci20
Ne znam ime ama ako e pogolem kako super tinex bi trebalo da gi ima. Ama gledaj da se so zatvarac, ist kako na Top shop. od 90 den nagore zavisi od goleminata.

_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
12.6.2010 10:49:16   
brineta88
Јас имам дормео комфорт и сум презадоволна. Не ме боли веќе грбот и многу поодморена се осеќам. Единствена мана му е тоа што само што ќе легнам и да се одморам одма ме фаќа дремка и си заспивамuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Women were made from a man''''''''''''''''s rib, not from his head to be superior, not from his feet to be walked on, but from his side to be equal, from under his arm to be protected and from next to his heart to be loved...

(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?