|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Каков телефон користите?
14.3.2013 18:49:23   
deluxe

ИЗВОРНА ПОРАКА: Gwendolin

Самсунг S3350 бел, го земав за без пари ко го продолжував договорот...добро што не зедов touch screan, зашто ќерка ми за 2 sek. ќе го направеше untouch

istoooo mojot e crnuser posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Gwendolin)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Каков телефон користите?
14.3.2013 18:50:22   
Bogdancanka
имам ист како стариот на фели

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Каков телефон користите?
14.3.2013 20:57:53   
miana
Самсунг галакси АЦЕ user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Каков телефон користите?
14.3.2013 21:00:10   
hopeless
Алкателче one touch, ама без touchuser posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Каков телефон користите?
14.3.2013 22:30:09   
ole2004
SonyEricsson XPERIA

(Одговор на членот hopeless)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Каков телефон користите?
14.3.2013 23:19:36   
vezilka RR
Samsung Galaxy S

(Одговор на членот ole2004)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Каков телефон користите?
14.3.2013 23:21:51   
Melanija RR
Nokia 2680 стар 4 години .најобичен но ги преживеа сите падови user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Каков телефон користите?
28.5.2013 18:58:40   
mosa
eve skoro 10 dena go koristam noviot telefon podarok od mm ZTE nlade III.bel e i sega za sega sum mnogu zadovolna





_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: Каков телефон користите?
28.5.2013 19:01:49   
mosa
eve skoro 10 dena go koristam noviot telefon podarok od mm ZTE nlade III.bel e i sega za sega sum mnogu zadovolna


trebase blade da pisam pogreska nlade sum stavila

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 84
   RE: Каков телефон користите?
28.5.2013 20:14:22   
Snowhite RR
Ми заврши договорот, сега да го продолжам можам нов да си земам, па ми треба со овие карактеристики: да поддржува две сим картички од различни оператори, да е андроид, со вифи, кверти тастатура и повеќе простор. Ако имате некој предлог телефон со овие карактеристики кажете, да не чепкам по нет

< Поракaта ја уредил Snowhite RR -- 28.5.2013 20:26:31 >


_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 85
   RE: Каков телефон користите?
28.5.2013 20:57:39   
kapina
Sony Xperia u Ammon lgp700l7koriste

(Одговор на членот Gwendolin)
Непосредна врска до пораките: 86
   RE: Каков телефон користите?
28.5.2013 22:00:14   
anaana
Samsung Galaxy Y Pro Duos B5512 ovoj e so dve sim karticki, ama ne znam dali po operatorive mozes da kupis telefon dual sim.
edino da si kupis onaka ne so dogovorot.
jas imam isto na samsung dual e, ama ne e so android, go imam 2 godini i top e :)))

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 87
   RE: Каков телефон користите?
10.8.2013 8:58:57   
bucko mal
Telefonot izgleda ke mi crkne.dva dena e na polnac I ne se polni ama I star bese, vaka barem ke se odlucam nov da si kupam.E sega dali odma utre ke kupam neznam,nekako naednas mi dojde.Pa bi mozele nekoj predlog da mi dadete.Gledav nesto na net sega I mi fati oko na Apple IPod nano I nekako mi ima normalna cena.


(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 88
   RE: Каков телефон користите?
10.8.2013 10:42:15   
rina13
user posted image Јас го имам овој LG optimus 4xhd, презадоволна сум топло би ти го препорачала.

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 89
   RE: Каков телефон користите?
11.8.2013 9:27:13   
Goddess*

ИЗВОРНА ПОРАКА: bucko mal

.Gledav nesto na net sega I mi fati oko na Apple IPod nano I nekako mi ima normalna cena.




Prashuvash za IPod ili iPhoneuser posted image , IPod go koristat za muzika,video internet i takvi nekoi stvari

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 90
   RE: Каков телефон користите?
11.8.2013 9:30:02   
Melanija RR
Сега Алкател некој обичен модел што пред 2 години го земав за 0ден од Вип е толку е обичен user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Goddess*)
Непосредна врска до пораките: 91
   RE: Каков телефон користите?
11.8.2013 9:44:53   
Felly RR
Јас имам LG L400, ама некако повеќе го користам стариот, Sony Ericsson W580i, купен пред повеќе од 4 години. Ама и картиците ми се така наместени за ѕвонење ми е Ericsson-от, а LG-от ако сакам да сликам, да проверам нешто на интернет. Секој си има своја намена.user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 92
   RE: Каков телефон користите?
11.8.2013 12:10:43   
bucko mal
Denes go gledav mi go ponudija kako telefon,koj znae za sto se koristuser posted image user posted image
ipod nano,bas taka bese.
Razgleduvav denes,ima izbor pa ke pocekam do sledniot vikend ke vidam sto ke zemamuser posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Goddess*


ИЗВОРНА ПОРАКА: bucko mal

.Gledav nesto na net sega I mi fati oko na Apple IPod nano I nekako mi ima normalna cena.




Prashuvash za IPod ili iPhoneuser posted image , IPod go koristat za muzika,video internet i takvi nekoi stvari



(Одговор на членот Goddess*)
Непосредна врска до пораките: 93
   RE: Каков телефон користите?
11.8.2013 12:19:58   
kapina
Mnogu po dobar e ipod s4jas imam sonyexperiau

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 94
   RE: Каков телефон користите?
11.8.2013 12:50:48   
Goddess*

ИЗВОРНА ПОРАКА: bucko mal

Denes go gledav mi go ponudija kako telefon,koj znae za sto se koristuser posted image user posted image
ipod nano,bas taka bese.
Razgleduvav denes,ima izbor pa ke pocekam do sledniot vikend ke vidam sto ke zemamuser posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Goddess*


ИЗВОРНА ПОРАКА: bucko mal

.Gledav nesto na net sega I mi fati oko na Apple IPod nano I nekako mi ima normalna cena.




Prashuvash za IPod ili iPhoneuser posted image , IPod go koristat za muzika,video internet i takvi nekoi stvari






Sega vidovuser posted image ,sepak jas bi ti gi preporachala samsung s4 ili BlackBerry(od ponovite modeli) ,nema utka so ovie brendovi na mobilniuser posted image

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 95
   RE: Каков телефон користите?
11.8.2013 12:55:14   
bucko mal
Nema utka ama malku sum skrzava I ne mi se dava 500evra za Samsung s4 malku go razgledav I go vrativuser posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Goddess*


ИЗВОРНА ПОРАКА: bucko mal

Denes go gledav mi go ponudija kako telefon,koj znae za sto se koristuser posted image user posted image
ipod nano,bas taka bese.
Razgleduvav denes,ima izbor pa ke pocekam do sledniot vikend ke vidam sto ke zemamuser posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Goddess*


ИЗВОРНА ПОРАКА: bucko mal

.Gledav nesto na net sega I mi fati oko na Apple IPod nano I nekako mi ima normalna cena.




Prashuvash za IPod ili iPhoneuser posted image , IPod go koristat za muzika,video internet i takvi nekoi stvari






Sega vidovuser posted image ,sepak jas bi ti gi preporachala samsung s4 ili BlackBerry(od ponovite modeli) ,nema utka so ovie brendovi na mobilniuser posted image


(Одговор на членот Goddess*)
Непосредна врска до пораките: 96
   RE: Каков телефон користите?
28.11.2013 8:42:42   
Mihaela 2010
Jas da vi se pofalam...zavcera mm doaga od rabota i mi dava zavitkan poklon...uff prvo pomisliv deka e parfem,otvaram nov MOBILENuser posted image
Sega imam Alkatel one touch,i e ludnica

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 97
   RE: Каков телефон користите?
28.11.2013 8:57:33   
Felly RR
Охооо, некој пред време си добил новогодишен подарок, а? Супер!!! СО здравје да си го користиш Михаела!!!

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 98
   RE: Каков телефон користите?
28.11.2013 9:14:07   
Mihaela 2010

ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

Охооо, некој пред време си добил новогодишен подарок, а? Супер!!! СО здравје да си го користиш Михаела!!!

Fala fala...poubav da si dobies...porano ili pokasno ne e vazno,vazno se setiluser posted image user posted image

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 99
   RE: Каков телефон користите?
28.11.2013 9:18:02   
Lady_D
iPhone 4 imav do pred 2 meseca pa go zameniv so iPhone 5 user posted image

(Одговор на членот Gwendolin)
Непосредна врска до пораките: 100
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?