|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  8 9 10 [11] 12   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
5.6.2013 12:08:02   
Pepelaska *
Shark Original Steam Mop – Чистач на пареа, има некој искуство?
Ми фаќа око заради пареава а летово планирам да ги извадам двата теписи во дневна , друго се ми е голо па дали убаво ќе го чисти ламинатот и плочките во кујна ?

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 251
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
4.7.2013 9:19:23   
anaana
nekoe vreme sum vo potraga po ubava pernica.
gledav vcera vo topshop na dormeo

ima nekoja memosan clasic - so 30% popust e 1393
user posted image

i nekoja klasicna pernica silver ion - so klub 5 karticka e 1290 (redovna 2290den)
user posted image

sakam nekoja da ne e epten niska i da ne splasne edna nedela po kupuvanje
jas kupiv od tie na calina - vo struzanka ama ne znam ne sum bas zadovolna, mnogu splasnaa za mnogu kratko vreme

znam deka e temava samo za top shop pa da ne sme off topic koj ima ubavo iskustvo so nekoja druga pernica neka mi pise vo pp :)))

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 252
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
4.7.2013 9:48:55   
@Mila@
jas vakva imam i sum mng zadovolna
user posted image
ne splasnuva i ne e ni premnogu visoka ni niska i sto e najvazno nemam glavobolki koga se budam...epten mi e pogodena

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 4.7.2013 13:56:10 >

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 253
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
18.9.2013 21:14:50   
Bethany
Во другата тема прочитав дека Делукс купила волкмакс патики од топ шоп, па ме занимаат искуства.
Какви се, удобни, лесни на нозете? Или некој друг плус ако има порачувано од истите. user posted image

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот @Mila@)
Непосредна врска до пораките: 254
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
19.9.2013 9:57:05   
miana
Јас видов дека ортопедов Видоевски ги носи овие патики и сватив дека се добри,се ми беше јасно.
Мене не ми се допаѓаат на изглед и затоа не ги купувам .

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 255
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
19.9.2013 10:24:31   
Snowhite RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Bethany RR

Во другата тема прочитав дека Делукс купила волкмакс патики од топ шоп, па ме занимаат искуства.
Какви се, удобни, лесни на нозете? Или некој друг плус ако има порачувано од истите. user posted image


И мене ме интересира ова и јас ги меркам веќе извесно време ама не знам дали стварно вредат

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 256
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
20.9.2013 14:20:46   
anaana
jas imam valkmaxx patiki onie crnite sto se.... mene mi se ubavi, udobni na noga, ama za kvalitet ne se nekoj bog znae kakov. ne se kozni, sega mi izleguva vloskata od vnatre kako sto odam i mnogu me nervira pa ne sum gi oblekla nekoe vreme.

na pocetok imav custvo deka odam malku porazlicno so niv, nekako poispraveno, ama sto znam...
vo globala ne se losi, ama ima i drugi udobni kozni konduri/patiki za 2700denari.

e sega mislam deka se na nekoj popust i mislam deka se isplaka

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 257
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
20.9.2013 14:46:04   
deluxe

ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: Bethany RR

Во другата тема прочитав дека Делукс купила волкмакс патики од топ шоп, па ме занимаат искуства.
Какви се, удобни, лесни на нозете? Или некој друг плус ако има порачувано од истите. user posted image


И мене ме интересира ова и јас ги меркам веќе извесно време ама не знам дали стварно вредат



Вредат и тоа како.Мене многу ми се допаднаа убаво стојат и удобни се многу.Моите се црни и не ги зедов скапи имаат сега намаление на патикитеuser posted image како што кажа анана се чувствувам поисправено кога одам со нив,и повисокаuser posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 258
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
14.1.2014 23:05:37   
deluxe
Деновиве на ТВ ја следам рекламата за Шарк Навигатор правосмукалката и подарок чистач на пареа.Дали некоја од вас има искуство конкретно со овие два производи?Навистина изгледа примамливо,и сумата не е лоша,но дали чистат како што кажуваат на рекламатаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Gorde J)
Непосредна врска до пораките: 259
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
14.1.2014 23:10:51   
Defne90 RR
Delux tetka mi ja ima mozam da ti kazam deka cistat navistina prekrasno i jas imam cisteno ednas doma so nea no stvarno prezadovolna.Malku da gi povratime krvnite zrnca sto se veli sega navistina mnogu se istrosivme obavezno i jas ke si ja pporacam.Navistina dobra investicija i vredi za site pari.

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 260
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
1.4.2014 12:40:02   
linak
Јас сакам деновиве да го купам чистачот на пареа Shark Steam Pocket Mop-6 500ден. е цената па онака пред велигденски да ја исцистам куќата потемелно. Е сега немам кого да прашам за искуство за овај чистач,посебно ме интересира дали го чисти убаво ламинатот мислам дали е добро да се чисти ламинатот со пареа да не има штета поради пареата,тоа ми е? Инаку вака за плочки гледам супер е. Ако го имате користено за чистење на ламинат ве молам поделете искуства user posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 261
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
1.4.2014 15:22:02   
nataly86
Јас имам чистач на пареа но на Горење.. и сум задоволна од него....истам ламинат, плочки паркет..на него има за регулирање на пареата и варира од паркетот го бришам на најниска а плочките на највисока...убаво чисти ламинат бидејќи не остава флеки водени како со џогер..

(Одговор на членот linak)
Непосредна врска до пораките: 262
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
1.4.2014 20:35:32   
Felly RR
Линак, имаме посебна тема за чистач на пареа, таму ќе ги префрлам постовите. КЛИК

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот nataly86)
Непосредна врска до пораките: 263
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
31.5.2014 18:20:02   
Dilina
Работам со душеци, и знам по искуство на купувачи дека душеците на Дормео се катастрофа. Јас немам искуство, за мемори пената мислам дека е ок, аама е тешка хемикалија, колку и да ве убедуваат дека е природен материјал. Побарајте на интернет никаде не пишува конкретен состав на мемори.

Инаку имам искуство со мн ситни производи и сум задоволна.
На пр. пест реџектот од кога го користам една бубашваба немам видено дома, а комшиите од зграда сите се жалат на нив.
Многу ми е чудно зашто слушам лоши искуства за него, но мене навистина ми помогна.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 264
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
31.5.2014 19:09:22   
Hunny
Ние имаме душек Дормео и сме презадоволни. Планирам кога ќе ја уредуваме детската соба и на ќерка ми да и купиме Дормео.

(Одговор на членот Dilina)
Непосредна врска до пораките: 265
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.6.2014 13:44:35   
miana
женички има ли некоја од вас искуство со оние новине хеланки Хот шејперс? Дали навистина потат? Сакам да си ги купам, ке почнам да одам на зумба па сакам со нив да вежбам

_____________________________

Животот е краток. Крши ги правилата, простувај брзо, бакнувај бавно, сакај вистински, смеј се неконтролирано и никогаш не жали за нешто што те насмеало.

(Одговор на членот Hunny)
Непосредна врска до пораките: 266
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
11.6.2014 11:49:25   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

женички има ли некоја од вас искуство со оние новине хеланки Хот шејперс? Дали навистина потат? Сакам да си ги купам, ке почнам да одам на зумба па сакам со нив да вежбам


Ке ми одговори некој?

_____________________________

Животот е краток. Крши ги правилата, простувај брзо, бакнувај бавно, сакај вистински, смеј се неконтролирано и никогаш не жали за нешто што те насмеало.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 267
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
11.6.2014 11:58:19   
LoveableMe RR
Miana и јас сакав да ги купам, ама кога видов цена, мислам претеруваат малку. Прашај во Зегин има хеланки за потење се викаат, но се ставаат под хеланки и тие навистина потат, сум ги користела....а за овие од Топшоп и јас баш сакав да знам дали некој ги имаuser posted image

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 268
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
11.6.2014 12:25:58   
miana
Фала ти срцка за инфо..Баш ке видам..,Инаку на золвами другарка ги има и ептен ги фали, ослабнала 1700гр за 4 дена, ама рекла дека секој организам е различен, па сакав да видам повеке мислења..Ке и ги купам на мајкиами за роденден па неможам одеднаш да си дозволам и за себе, па баш ке видам во зегин.. Фалк ти многу

_____________________________

Животот е краток. Крши ги правилата, простувај брзо, бакнувај бавно, сакај вистински, смеј се неконтролирано и никогаш не жали за нешто што те насмеало.

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 269
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
11.6.2014 15:17:09   
Bububebe
Тие хеланките од Зегин,јас ги имав и само јајниците ме болеа.Најубаво да си земиш од Танана најлонски костум.Се става и над нив хеланки или тренерки,од нив многу се поти

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 270
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
12.6.2014 10:22:26   
miana
Затоа јас ги сакам овие од ТОП ШОП, потат ама имаат некаков слој што ја впива потта и не сте мокри додека се потите и тука нема да болат ни јајници ни крајници...
Кај е тоа танана? Инаку и золвами ке ги купи и хеланкие а и мајками па ке видам ефект и ке ви пишам...

_____________________________

Животот е краток. Крши ги правилата, простувај брзо, бакнувај бавно, сакај вистински, смеј се неконтролирано и никогаш не жали за нешто што те насмеало.

(Одговор на членот Bububebe)
Непосредна врска до пораките: 271
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
12.6.2014 11:08:41   
LoveableMe RR
Toa се хеланки од фирмата Та на на, се продаваат во Зегин аптеките.

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 272
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
16.6.2014 15:08:31   
miana
Јас да напишам искуство за Хот шејперс...Ги купив сепак, навистина се добри...Веднаш по облекувањето почнувам да се потам, веднаш да ги соблечам веке сум влажна на нозете и стомакот..Сега кратко време ги носам ама веке се чувствувам многу полесно...

_____________________________

Животот е краток. Крши ги правилата, простувај брзо, бакнувај бавно, сакај вистински, смеј се неконтролирано и никогаш не жали за нешто што те насмеало.

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 273
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
16.6.2014 15:40:31   
LoveableMe RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Јас да напишам искуство за Хот шејперс...Ги купив сепак, навистина се добри...Веднаш по облекувањето почнувам да се потам, веднаш да ги соблечам веке сум влажна на нозете и стомакот..Сега кратко време ги носам ама веке се чувствувам многу полесно...


Со здравје да си ги носиш, наскоро те чекаме да споделиш фотка before and after на форумот Слабеење. user posted image user posted image


_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 274
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
27.6.2014 14:22:04   
ana mari
I jas sakam da si gi kupam tie helanki ama edno mie tolku pari da frlis i ako ne vredi :(

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 275
Страница:   <<   < Претходна страница  8 9 10 [11] 12   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  8 9 10 [11] 12   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Dali?
Jana9

Dali preferirate da odite vo teretana?

Da (17%)

Ne (67%)

Ponekogas (17%)


Број на сите гласови: 6

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!