|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
21.10.2010 14:03:00   
Џесика
мене па ми е страв да ставам нелупен портокал или лимон....се си мислам да не се оштетат сечилата... значи нема гајле???

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот anedespo)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
21.10.2010 14:04:46   
Martins mom
Нема гајле...ти само џусирај user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
21.10.2010 20:12:49   
Natasa981
sok od kalinka...ZAKON! :)
user posted image

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
21.10.2010 21:50:01   
mama26
mozebi korata mu bila podebela neznam,vazno kaj mene zaglavi user posted image ke probam pak pa ke pisamuser posted image a za sokot vadi mnooogu poveke od drug juser

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Natasa981)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
21.10.2010 22:59:29   
Octavia
ИЗВОРНА ПОРАКА: Џесика

мене па ми е страв да ставам нелупен портокал или лимон....се си мислам да не се оштетат сечилата... значи нема гајле???


Батали сечилата, ќе се испоотруете дома. Сериозно, никако портокали и лимони нелупени, кората им е полна отрови. Прочитај на интернет, има по сајтови. Отровите по кората се хемикалии кои ги чуваат да не згнијат уште при транспорт и да останат читави што подолго. Друга работа е ако на пр. си имаш дрвце лимон во двор и сам си ги одгледуваш. Вака, не си играј.
Еве инфо тука.

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
23.10.2010 0:14:36   
macci
ништо од бизнисот со нутелиза,има ли некоја друга со членска картичка за било каков попуст од топ шоп?
ИЗВОРНА ПОРАКА: macci

nutelizza kaj si :)


(Одговор на членот macci)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
25.10.2010 13:44:04   
macci
конечно го купив повер џуесерот.и тоа го начекав на промоција во новото веро со -10% попуст.но не е кој знае што....ама ќе брка работа.

(Одговор на членот macci)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
27.10.2010 21:19:56   
kiki_riki
koj imate iskustvo so orbitrek elit i dali vredi za parite?user posted image

_____________________________

ne pravi go na drugite ona sto ne sakas tebe da ti go pravat

(Одговор на членот macci)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
27.10.2010 21:24:25   
mama26
mamicki denes slucajno naletav na 3 tavi germanec gi reklamirase,celicni abe covekov kapka zejtin ne stavi przese meso riba.ja trgna tavata i uste se przese mesoto/??toplinata e ista od dnoto pa nagore...3 za 2700 den mislam bese cenata...ima nekoja od vas kupeno ili nesto najnovo e ova?

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот kiki_riki)
Непосредна врска до пораките: 84
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
27.10.2010 21:44:29   
Natuska85
ИЗВОРНА ПОРАКА: kiki_riki

koj imate iskustvo so orbitrek elit i dali vredi za parite?user posted image


Кики Рики јас пред година дена земав орбитрек ама не тој правилниот од топ шоп туку од биди фит.Беше нешто поефтин 2000-3000 може,ама не сум баш задоволна од овој јас што го земав,прво нешто крцкаше па му менуваа делови,па тој од продавницата ми вика "девојко па многу го вежбате",хахах а за што друго би го користиле,user posted image .Ама во секој случај добро е да го имаш,пошто со редовно вежбање можеш да ослабнеш и како и да е поубаво се чуствуваш после секое вежбање.Јас редовно си го користев,е сега еве 2 месеци од кога останав трудна не сум се качила,некако шубе ми еuser posted image .моја препорака ако веќе купуваш земи си го тој од топ шоп,никако друг,ама ако планираш да го вежбаш.а не да ти служи како скапа закачалкаuser posted image

(Одговор на членот kiki_riki)
Непосредна врска до пораките: 85
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
27.10.2010 22:15:09   
kiki_riki
фала на одговорот натушка85 а баш во меѓувреме барав твшоп или некоја поефтина алтернатива

_____________________________

ne pravi go na drugite ona sto ne sakas tebe da ti go pravat

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 86
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
30.10.2010 10:50:55   
Sarah
bas go gledav sega ovoj H2O mop ultra. Go ima li nekoja od vas koristeno i kako ve sluzi i kako ste zadovolni? Moze li so nego da dezinficiram i nameshtaj? Malku sum skepticna za ovie top shop prizvodi pa eve se resiv vas da ve prasam :)

(Одговор на членот kiki_riki)
Непосредна врска до пораките: 87
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
30.10.2010 20:12:52   
Octavia
Ја има некој купено (и користено user posted image ) ротационата четка за фенирање од Топ шоп, онаа Hot air roto styler? Јас ја меркам, ама не сум сигурна во квалитетот... Успевате да се исфенирате со неа? Да не се расипува брзо? Фала однапред на одговорот user posted image

(Одговор на членот Sarah)
Непосредна врска до пораките: 88
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
13.11.2010 15:27:11   
kiki_riki
ima li nekoj probano od tendzerinjata LINEA ESCLUSIVA i dali ste zadovolni?


_____________________________

ne pravi go na drugite ona sto ne sakas tebe da ti go pravat

(Одговор на членот Octavia)
Непосредна врска до пораките: 89
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
13.11.2010 17:11:14   
Sarah
Jas gi kupiv i mi se promasena investicija (kako i se drugo od top shop) ne znam kako da prstanam da se lazam i da kupuvam od televizija. Izgleda deka premnogu ubavo go imaat zavitkano gubreto vo hartija sto sveti. Znaci ne se lazi i kupi si kvalitet. Mene mnogu mi zagoruvaat i edno mevce ne se przi vo tavata a da ne zagori.

(Одговор на членот kiki_riki)
Непосредна врска до пораките: 90
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
16.11.2010 17:21:27   
bliznaci29

ИЗВОРНА ПОРАКА: Sarah

Jas gi kupiv i mi se promasena investicija (kako i se drugo od top shop) ne znam kako da prstanam da se lazam i da kupuvam od televizija. Izgleda deka premnogu ubavo go imaat zavitkano gubreto vo hartija sto sveti. Znaci ne se lazi i kupi si kvalitet. Mene mnogu mi zagoruvaat i edno mevce ne se przi vo tavata a da ne zagori.

go kupiv pred dva dena jonizatorot poveke se koristi kako lampa, nego kako za toa sto mu e namena vrska nema so toa...

(Одговор на членот Sarah)
Непосредна врска до пораките: 91
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
16.11.2010 17:34:27   
Pepelaska *
JAs ja imam dormeo pernicata memory san i mnooooogy sum zadovolna, uste od bremenosta ama za zal na krraj si ja kupiv i ottogas ne me boli ramenici i vrat i se naspav, go imame sokovnikot ama onaj bullet  exspres i zasega e super pravi mn ubav sok, imam i pojas za slabeenje i helankite onie za stegnje na stomak i butovi i tie se dobri, a tendzerinja ne bi kupila

(Одговор на членот bliznaci29)
Непосредна врска до пораките: 92
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
19.11.2010 23:18:27   
sandravlae

ИЗВОРНА ПОРАКА: mami

Не сум земала досега уште ништо..ама сега после празников планирам да порачам од оние Спејс бег за складирање, бидејќи немам простор веќе па ке ви пишам како ке се покажат


jas gi imam i toplo ti gi preporacuvam

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 93
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
19.11.2010 23:48:29   
veckasr
jas voopsto ne sum zadovolna od top sop pred 5 god zemav edna cetka za kosa i voopsto ne sum zadovolna od nea

(Одговор на членот sandravlae)
Непосредна врска до пораките: 94
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
19.11.2010 23:51:03   
brineta88
Dali nekoj ima H20 ultra mop i kolku e zadovolen

_____________________________

Women were made from a man''''''''''''''''s rib, not from his head to be superior, not from his feet to be walked on, but from his side to be equal, from under his arm to be protected and from next to his heart to be loved...

(Одговор на членот veckasr)
Непосредна врска до пораките: 95
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
20.11.2010 3:20:38   
nutelizza

ИЗВОРНА ПОРАКА: macci

ништо од бизнисот со нутелиза,има ли некоја друга со членска картичка за било каков попуст од топ шоп?
ИЗВОРНА ПОРАКА: macci

nutelizza kaj si :)





како бе ништо дури сега гледам ке ти земам што сакаш со 10% попуст и други поволности што ги има и дури сега гледам што имаш пишувано
јави ми се ке се договориме

еколошките топки ни случајно да не се излажетеuser posted image јас ги рекламирав за ништо не ги бива

(Одговор на членот macci)
Непосредна врска до пораките: 96
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
28.4.2011 11:54:55   
srcushka
zdravo vidov sega na top shop eden gradnik reklamiraat go ima li nekoj probano pa demek eden plus dva gratis za samo 3390 ima li nekoj iskustvo/

(Одговор на членот nutelizza)
Непосредна врска до пораките: 97
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
28.4.2011 14:49:41   
big_mama817
моие ги купија тавите тафлонски за готвење на храна без зејтин и стварно се супер за парите вредат user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот srcushka)
Непосредна врска до пораките: 98
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
28.4.2011 16:31:06   
Maca25
Не знам некој кој не е задоволен од соковникот. А тетка ми има апарат за печење - Хот Пан и е презадоволна. Повеќе ништо не пече во рерна со малсло.


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 99
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
28.4.2011 17:43:41   
baby_bump

ИЗВОРНА ПОРАКА: srcushka

zdravo vidov sega na top shop eden gradnik reklamiraat go ima li nekoj probano pa demek eden plus dva gratis za samo 3390 ima li nekoj iskustvo/



Со производите од топшоп имам убаво искуство, орбитрек елит, масажер Relax and tone, соковникот power juicer, порано се продаваше една справа easy glider и од неа бевме задоволни (функционира само ако ја користиш редовноuser posted image user posted image ), тава Pan cake, значи генерално од сите производи сум задоволна.
Сега и јас го меркам градникот Ah bra и оној мидерот заборавив како се вика, од под гради до над колена, ама се плашам да не ми прави жешко, оти многу сум саклетлива.
Дали некој ги има купено овие два производи, како сте задоволни од нив?

(Одговор на членот srcushka)
Непосредна врска до пораките: 100
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?