|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 [6] 7 8   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
1.3.2012 20:02:57   
Annet
go ima li nekoja ovoj proizvod?Multifunction Hand Blender - Повеќенаменски рачен блендер

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 126
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
1.3.2012 23:24:49   
bebe82
Ako mislis na ovoj

http://www.topshop.com.mk/povekenamenski_racen_blender-95942-p.html

Jas go imam i mnogu mi e iskoristen. za user posted image site jadenja vo nego gi spremam, sosovi za nas, salatki vo seckoto. I jas se mislev dali da go zemam ama da ti kazam za parite vredi. Dusa mu izvadiv user posted image

< Поракaта ја уредил bebe82 -- 1.3.2012 23:25:37 >

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 127
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 19:46:04   
kikicka
Од топ шоп го имам соковникот што е и супер е презадоволна ,ова Х2О зеленово и од него сум задоволна наместо џогер пареава не да чисти ехее махер е се се чисти со него. Дормео џуниор перничката исто е мнг добра,душекот бебешки на дормео,скорото ги порачав и летвичките и тие се супер ептен потпора има душекот без разлика дали е дормео или обичен,

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот bebe82)
Непосредна врска до пораките: 128
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 19:51:16   
Cipi Ripi
Dali nekoja od vas go kupi (ili mozebi go dobi) blenderot za pravenje kasicki? Brat mi saka da mi go kupi ama ne znaeme dali e dobar.user posted image

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 129
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 20:01:06   
Beatris
Po mene toj e samo za frlanje pari, blender ko blender, sekoj ke zavrsi rabota. Moze lazat dodatocite, kao prakticcni za smrznuvanje kasicki.
Jas istoto go pravam vo obicen blender a smrznuvam vo potroseni stakleni teglicki na hipp. Ista rabota, samo poeftina user posted image


_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 130
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 20:03:17   
Maca25
Мислам дека блендерот е нешто најкористено кога бебето ќе почне да јаде. За овој на Топ шоп не знам точно како работи, но го имам видено кај нив и супер изгледа. А и цената му е супер.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 131
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 20:04:18   
Cipi Ripi
A kolku pari e eden obicen blender? Poeftino od ovoj? Ovoj e 4390.

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 132
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 20:06:47   
Maca25
Добро, а колку се блендерите, најобичните? Мене ваков со рачка ептен ми се свиѓа, само поради тоа што може да се користи и понатака, да се блендира директ во тенџере и сл. Јас имам добиено на поклон 3 блендери.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 133
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 20:10:20   
Maca25
Јас баш сега видов на топ шоп дека е 1490?!?! Искрено 4000 и кусур за блендер не се дава!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 134
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 20:13:24   
Cipi Ripi
Pa eve ovoj racniov blender na top shop e 1490 denari sto e kade kade poeftino od toj drugiot, i bebe82 vika deka e super. Zatoa i prasuvav za ovoj od 4390 dali nekoja go ima i sto e tolku poseben.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 135
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 20:16:01   
Cipi Ripi
Haha, vo isto vreme sme gledale. I jas mislam deka e mnogu. Fala za sovetite Maca i Beatris. Koa ke razmislam edna letna kolicka e 6000, ova sto e mnogu mnogu e.

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 136
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 20:23:34   
penelopa
ИЗВОРНА ПОРАКА: Cipi Ripi

Dali nekoja od vas go kupi (ili mozebi go dobi) blenderot za pravenje kasicki? Brat mi saka da mi go kupi ama ne znaeme dali e dobar.user posted image
  Cipi Ripi ако размислуваш да купуваш блендер за кашички јас најтопло ти го препорачувам Philips Avent- готви на пареа и блендира јас го имам скоро 1 година презадоволна сум а секој ден го употребувам еве вак изгледа: user posted image  Се надевам може да се купи во МК бидејќи јас не живеам во МК. Инаку цената му е околу 120€

< Поракaта ја уредил penelopa -- 9.3.2012 20:24:33 >


_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 137
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 20:25:50   
Cipi Ripi
Fala Penelopa, ke go imam na um, samo da ne e mnogu skap.

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 138
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 20:32:57   
blue_blue
Abe kupi si obicen racka blender koj e okolu 1500 den. Em ne zafaka mesto, em lesno se mie, em mozes so nego direkt u tendzereto kaj sto si varela kasa da izmiksiras

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 139
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 20:42:46   
Cipi Ripi
Eve ovoj od 1490 na top shop mi izgleda super, go razgledav na nivnata strana,ok e. Rabotata e sto jas ne mozam da odam sama da si razgledam, moram da lezam. Izvinete ako ve pozamarav.

(Одговор на членот blue_blue)
Непосредна врска до пораките: 140
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 21:12:47   
kikicka
Да и не е така блендер ко блендер јас летово земав на северин 2000 и нешто и ништо не видов корист од него,пластичниот дел ми се сокрши Л. голтна парче дури во каките забележав и го фрлив а рачката ми поцрне и веке двапати го враќам и ми дадоа нов дел и пак поцрна и така уште чекам за нов дел,во меѓувреме си купив на филипс скап ама раат со негони кршење ни ништо,а овој пеналопа што го кажува сигурно е добар ,ем готвењето на пареа ги задржува сите витамини ем блендер директ и оп готово .

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 141
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 21:27:25   
kikicka
Овој од Топ Шоп изгледа добар штета што не испадна порано user posted image скап е ама вреди,башка садови додатни нема да купуваш

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 142
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 22:23:54   
Annet
na ovoj mislev fala ti mi se dopaga ne e skap...user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: bebe82

Ako mislis na ovoj

http://www.topshop.com.mk/povekenamenski_racen_blender-95942-p.html

Jas go imam i mnogu mi e iskoristen. za user posted image site jadenja vo nego gi spremam, sosovi za nas, salatki vo seckoto. I jas se mislev dali da go zemam ama da ti kazam za parite vredi. Dusa mu izvadiv user posted image



< Поракaта ја уредил Annet -- 9.3.2012 22:24:58 >

(Одговор на членот bebe82)
Непосредна врска до пораките: 143
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.3.2012 22:31:33   
bombica

ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka

Од топ шоп го имам соковникот што е и супер е презадоволна ,ова Х2О зеленово и од него сум задоволна наместо џогер пареава не да чисти ехее махер е се се чисти со него. Дормео џуниор перничката исто е мнг добра,душекот бебешки на дормео,скорото ги порачав и летвичките и тие се супер ептен потпора има душекот без разлика дали е дормео или обичен,

Јас ич не сум задоволна од Х2О чистачот.Демек чистел теписи гарнитури плочки фуги дрн дрн лажи париuser posted image Едно време го користев место џогер ама сега веќе ни за тоа пошто ми остава многу траги. Изгледа свеки ми ги има пуштено крпите во машина на појака темп. мада не признава user posted image А го имам и булет експрес го користам само соковникот сега за сега....И двата производи ги добив на поклон инаку никогаш не би ги купила

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 144
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
10.3.2012 13:55:25   
Pepelaska *
И јас од булетот го користам само соковникот ама дека немам овде кај да го чувам в кујна а инаку ќе си го користам и задоволна сум , а за блендер јас користев ваков
user posted image
сестра ми од Германија ми го донесе и досега сум презадовола и сечкото го користам и се , сега веќе и не блендирам за М.

< Поракaта ја уредил Pepelaska### -- 10.3.2012 13:58:02 >


_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот bombica)
Непосредна врска до пораките: 145
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
10.3.2012 15:56:27   
miana
abe imam pisano MOP h2o - krpite ne se perat so omeknuvac zosto ostavaat tragi...Majkaim ima nezni plocki kako vo ramstrore podnite golemite i ne i ostava tragi zosto ne gi pere so omeknuvac....Inaku mene mm mi go kupi poveke namenskiot blender od top shop i uste go nemam probano
ИЗВОРНА ПОРАКА: bombica


ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka

Од топ шоп го имам соковникот што е и супер е презадоволна ,ова Х2О зеленово и од него сум задоволна наместо џогер пареава не да чисти ехее махер е се се чисти со него. Дормео џуниор перничката исто е мнг добра,душекот бебешки на дормео,скорото ги порачав и летвичките и тие се супер ептен потпора има душекот без разлика дали е дормео или обичен,

Јас ич не сум задоволна од Х2О чистачот.Демек чистел теписи гарнитури плочки фуги дрн дрн лажи париuser posted image Едно време го користев место џогер ама сега веќе ни за тоа пошто ми остава многу траги. Изгледа свеки ми ги има пуштено крпите во машина на појака темп. мада не признава user posted image А го имам и булет експрес го користам само соковникот сега за сега....И двата производи ги добив на поклон инаку никогаш не би ги купила


(Одговор на членот bombica)
Непосредна врска до пораките: 146
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
10.3.2012 16:14:30   
kremco
Mnogu proizvodi imam probano od top shop,najzadovolna sum od spider pan tavite,epten se kvalitetni,i na pernicite anatomski od dormeo ama samo obicnite taa trislojnata cista glupost tvrda i zbiena,inace i jonizatorot e dobar i dusekot od dormeo.A tie kesite sto se space beg,ic ne mi cinea.Dr ne mi pagja na pamet ama ete lele AB TRONIC za stomacniuser posted image kaj mi bese pametot.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 147
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
11.3.2012 18:48:16   
mamicki
Ako nekoja od vas ima iskustvo so Celluless MD ili Relax & Tone ve molam neka napise. Bitka bijam so celulitot po poragjajot, i sakam da kupam eden od ovie aparati, no ne znam dali e efikasen i ne znam koj od dvata bi bil podobar izbor za da ne licam na user posted image user posted image user posted image user posted image letovo?

(Одговор на членот kremco)
Непосредна врска до пораките: 148
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
11.3.2012 23:00:43   
mamicki
Vecerva si go poracav Relax & Tone user posted image

(Одговор на членот mamicki)
Непосредна врска до пораките: 149
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
11.3.2012 23:40:01   
Luci
Jas go imam Relax&Tone, treba veke da pocnam da go koristam za da go razmrdam celulitov. Za masazi mn.retko go koristev ama zatoa za pedikirce masta mu ja izvadiv

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот mamicki)
Непосредна врска до пораките: 150
Страница:   <<   < Претходна страница  4 5 [6] 7 8   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 [6] 7 8   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Државно или приватно
mami

Да имате услови да бирате би се одлучиле за :

државна пракса (27%)

приватна пракса (73%)


Број на сите гласови: 15

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!