|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Правосмукалка
16.8.2012 13:39:51   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: nadica RR

zeni ima li nekoja od vas kirby i kak o e zadovolna?
ke dojdat na prezentacija kaj mene doma mm misli deka e isplatlivo da se kupi a jas ne
ve molam za odgovor
inaku toj ne cisti nikogas jas sum taa koja e zadolzena za cistenje

Sveki ja ima i jas cistam so nea i mislam deka e nezamenliva...Ja ima kirby 5 ,ja ima veke 15 godini i ne stucnala do sega, samo cetkite i se za menuvanje bidejki ke izedeni od cistenje..Inaku da mi prostite mozebi se mnogu pari,ama nemoze ni da se sporedi so drugite pravosmukalki...Koga ke ja imate i ke iscistite so nea,posle nea so sto i da cistite ke mislite deka vi e necisto.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Правосмукалка
16.8.2012 13:41:56   
miana
I jas go sakam h2o mop,majkami go ima i e prezadovolna..ama mm ne mi dava da si go kupam user posted image Za plocki e zakon

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Правосмукалка
16.8.2012 14:07:43   
Luci

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

I jas go sakam h2o mop,majkami go ima i e prezadovolna..ama mm ne mi dava da si go kupam user posted image Za plocki e zakon

Не му давај и ти на него па нека види како е кога не ти даваатuser posted image user posted image user posted image
Мала шала, се надевам нема да се налутиш

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Правосмукалка
5.1.2013 17:13:50   
nataly86
Devojki dali nekoja ima iskustvo so cistac na parea od Gorenje....vo dilema sum golema dali da zemam H2O mop ili nekoj vakov od firma....sovet..please....

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Правосмукалка
23.3.2013 21:35:24   
mosa
as imam samsung 1800w i sum zadovolna od nejze od onie maleckite ko bumbarce sto se lesna e  za prenesuvanle od sova vo soba.zadovolna sum od nea dve godini ja koristam ja dobiv na poklon od koleskite na majka mi.bi sakala da is kupam od onie so voda ama ovaa mi e nova i baska dobro me sluzi




Eve moram da kazam deka denes mm mi kupi nova pravosmukalka.Moram da go pofdalam deka me iznenadi,otkako nekolk dena se ubeduvavme,bideki onaa strata sobiraki prasina se tresna od zema.T.e jas ja tresnav.Sakav da zemam na voda Neo,ama sega citam neko pogore kazuva deka za nisto ne cinele, pa moze i podobro sto mm ne kupil takva,a i me obeduvaa deka ovie so vrekicka se poprakticni.Ajde kako i da e se nadevam dobro e me sluzi.Mi se sviga ka ovaa novava sto ima hartieni vrekicki pa nemora da treses vrekickata tuku a frlas i stavas nova .A i ne e voopsto skapa okolu mislam 2300 denari deka e.

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот ane.d)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Правосмукалка
23.1.2016 23:23:20   
Snowhite RR
Ја гледам оваа правосмукалкава IRobot и си мислам измислена е за мене, односно за сите кои имаат дома мали деца. Малку е солена цената, ама ако се земе предвид дека Кирби се над 2000 евра оваа ич не е скапа. Дали ја има некој или познавате некој што ја има, искуство, препораки?

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Правосмукалка
23.1.2016 23:42:04   
MamaKiki
2000 евра за правосмукалка? не благодарам user posted image
ако имаш можност се е убаво да имаш ама мене финансиите не ми дозволуваат, децата растат и со повеке и со помалку user posted image
јас зедов Словенска AQVAоколу 7000 денари на вода и чистејки малото ја преврти свеста ми се зеде кога почна да прска вода на околу а уклучена во струја, го исушив филтерот ја прибрав и еве неколку месеци не ја користам...
си зедов од свеки обична и сум позадоволна од страна на сигурност е сега воздухот не е како со оваа на вода ама чистам кога малово спие или е долу кај свеки, после луфтирам некоја минутка, уклучувам јонизатор и воздухот е пак чист user posted image

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Правосмукалка
24.1.2016 0:01:54   
Snowhite RR
Кирби се толку, а оваа најефтината варијанта е околу 22 500, па се до 50000 ден, ама мислам нема потреба од поскапите, зашто тие се понови модели, нешто поусовршени се и затоа се поскапи, а оваа од 22 500 има доста функции. Побарајте на нет видете ја и ќе се замислите колку би ни го олеснил животот и колку повеќе време би ни останало да го поминеме со нашите најблиски. Не дека ќе ја купам, ама ете си пофантазирав малку. Сепак ме интересира дали ја има некој

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот MamaKiki)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: Правосмукалка
24.1.2016 12:27:05   
nataly86
Во МК не познавам никој што ја има..ја има друграка моја во Словенија ја купи околу 500евра таа е задоволна..вели ја вадиш од постоље и почува да работи...е сега таа нема деца па колку и е и валкано тоа друго...
инаку и јас фантазирам за такво нешто и мислам дека нон стоп треба да вртиuser posted image бидејки додека се свртам нешто веке има на под

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 84
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?