|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 4 [5] 6   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Каков телефон користите?
28.11.2013 9:22:43   
Bethany
Ооо честитки Михаела, да те служи супер!
А баш пред некој ден го гледав телефонов кај девер ми, и ми се допаѓа, голем, ама не преголем. Одличен е.
А браво за мт user posted image

Јас користам моментално Самсунг Галакси мини, и во споредба со твојот, мојов е баш мини user posted image
Задоволна сум како работи, ама сакам поголем сега, посебно кога видов колку поубаво личи со поголем дисплеј.

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Каков телефон користите?
28.11.2013 9:24:57   
Annet
eeee i mene mmi kupuja pred eden mesec hahha Samsung Chat s 35 70, super mi e,ima samo edno kopce na Touch,jas ic nesakam Touch.

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Каков телефон користите?
28.11.2013 9:25:38   
Annet
samo sakam nekoja zastita,maska ili nesto da najdam,interesno,onaka zensko so cirkoni,,znaete kaj ima?

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: Каков телефон користите?
2.2.2014 18:08:29   
Hunny
Alcatel One touch idol. Се надевам ќе ми трае подолго од претходниот.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: Каков телефон користите?
2.2.2014 22:21:52   
Felly RR
Меланија, твојот пост го префрлив во софтверски проблеми. клик

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Hunny)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: Каков телефон користите?
3.2.2014 0:01:05   
Defne90 RR
Mojot e Alcatel one touch M'pop i mi se dopaga epten.Na tac e celiot i si mislev deka nikogas nema da mu se snajdam ama izleze deka bilo mnogu lesno.

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: Каков телефон користите?
23.9.2014 13:12:38   
LoveableMe RR
LG појма немам кој модел, но супер е има интернет скајп вибер, ми врши работа за она што ми треба.user posted image

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: Каков телефон користите?
23.9.2014 13:53:52   
Felly RR
И јас имам LG, истиот што го имам ставено погоре, уште не сум го сменила, арен си е. user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: Каков телефон користите?
23.9.2014 13:56:22   
Mihaela 2010
Alcatel one touch idol od lani ama sakam ist vakov imalo iskoceno pogolem malkuuser posted image


_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: Каков телефон користите?
24.9.2014 11:43:55   
Snowhite RR
LG E430

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 110
   RE: Каков телефон користите?
24.11.2014 7:53:31   
caciana
ZTE blade.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: Каков телефон користите?
30.11.2014 20:24:48   
scared RR
Alcatel M Pop

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: Каков телефон користите?
30.11.2014 20:49:47   
blond
Alcatel X pop i ZTE grand x in. I edna Nokia od na dedo noe vremeto.
Ni alcatelot ni zte ne mi se pogodija, epten sum maler za telefoni user posted image

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 113
   RE: Каков телефон користите?
1.12.2014 1:00:14   
caciana
A be zosto?? Jas od ZTE bas sum zadovolna .. do dusa mn luge mi se pozalile od ZTE blade III no jas sum prezadovolna... Izgleda na sreka sum go pogodila hahah kineska rabota user posted image

(Одговор на членот blond)
Непосредна врска до пораките: 114
   RE: Каков телефон користите?
22.6.2015 13:15:36   
Felly RR
Искуства за телефоновuser posted image

user posted image

Quart QT 450
4" Capacitive Display, 480_x_800
Dual Core Processor
512 MB RAM
4 GB Flash, micro SD slot
Dual Camera, 5 MP Back, Front cam
Wi-Fi b/g/n, micro USB, GPS, BT
Li-Ion battery
Android 4.2.2

Во АМЦ е на попуст до сабота, па да си прашам тука дали некој го има и како е задоволен?

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 22.6.2015 13:16:56 >


_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 115
   RE: Каков телефон користите?
22.6.2015 19:54:17   
Bella28
Mazot mi ima takov mislam deka e istiot pred 1 god go kupivme od amc 9000 den malku e pogolem za sekojdnevna upotreba, jas koristam samsung galaksi s3 neo I sum prezadovolna

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 116
   RE: Каков телефон користите?
22.6.2015 22:20:29   
kapina
512 m egabajti e mala ram memorija slab e quart jas imam samsung galaxy s4mini i sum prezadovolna dodusa i nov e mm vo noemvri mi go kupi kako poklon za rodenden

(Одговор на членот Bella28)
Непосредна врска до пораките: 117
   RE: Каков телефон користите?
23.6.2015 11:13:51   
Gari68

ИЗВОРНА ПОРАКА: kapina

512 m egabajti e mala ram memorija slab e quart jas imam samsung galaxy s4mini i sum prezadovolna dodusa i nov e mm vo noemvri mi go kupi kako poklon za rodenden

Па не би рекол дека е мала 512 Рам меморија,поточно солидна меморија која врши многу работа.јас користам Алкател One touch pop C3 и сум задоволен.Со таа Рам меморија без проблем си следам сателитски телевизии ,секако ако е 1ГБ или 2 ГБ уште поубаво ама многу ја креваат цената на телефонот.

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 118
   RE: Каков телефон користите?
15.10.2015 15:28:38   
Felly RR
Не сум се пофалила на темава, си купив samsung galaxy trend 2 lite, ама некако батеријата многу му е слаба, еднаш во денот на М да и дадам 5 мин да поигра некоја игричка, и јас што ќе отворам ФБ и РР, и толку батеријата празна.
Исто др ме нервира, на секое исклучување ми се бриши сликата што сум ја ставила за позадина.user posted image а често и некои апликации каде сум логирана, иако сум селектирала да ги запомни корисничкото име и лозинката.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Gari68)
Непосредна врска до пораките: 119
   RE: Каков телефон користите?
2.2.2016 9:42:54   
bucko mal
Za nova godina mm mi kupi Samsung S6-gold 😊Ete konecno I Jas da imam sag lam telefon. Ovoj telefon RR mi ja otvor a bes problem, sega od nego pisuvam nema gajle 😊

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 120
   RE: Каков телефон користите?
2.2.2016 13:33:47   
Defne90 RR
Оо честитки буцко мал со здравје да си го користиш и да те служи телефонот.user posted image
Јас имам Sony xperia E4. Не е лош, од август го имам.И побрз беше ама ептен го преполнив со глупости па затоа малку кочи во последно време.Ама еден фабрички ресет и ќе биде ко нов. user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 121
   RE: Каков телефон користите?
2.2.2016 16:13:48   
Felly RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: bucko mal

Za nova godina mm mi kupi Samsung S6-gold 😊Ete konecno I Jas da imam sag lam telefon. Ovoj telefon RR mi ja otvor a bes problem, sega od nego pisuvam nema gajle 😊

Буцко мал, со здравје да си го користиш и почесто да ни пишуваш :)

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 122
   RE: Каков телефон користите?
2.2.2016 16:30:29   
kapina
Jas imam samsung s4mini a mm sega si kupi od mobimak samsung s 5mini no nesto ne e kako sto treba se gube mrezata na net

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 123
   RE: Каков телефон користите?
3.2.2016 16:28:59   
marchi
Moite posledni 3 telefoni bea alcatel.I sega kaj i da e ke mi dojde ponuda za obnovuvanje na dogovor taka da i toj ke bide alcatel, zadovolna sum od taa marka.

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 124
   RE: Каков телефон користите?
3.2.2016 22:41:10   
Snowhite RR
Дали неκоја од вас κоρисти телефон Леново? Ми ги пофалија, еден го гледам има добρи пеρфоρманси, познати ми се по лаптопи, а со телфони пρв пат ги сρеќавам, па аκо имате исκуство пишете. Или пρедложете неκој κаκов да си земам да биди баρем дуал κоρ пρоцесоρот да не ми κочи, да има убава κамеρа ми е битно, зашто немам апаρат баρем на теелефон да имам убава, да има исто и блиц и пρедна κамеρа и повеќе мемоρија е тоа ми е битно :) и да не посκап од 5000

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 125
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 4 [5] 6   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 4 [5] 6   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?