|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  8 9 [10] 11 12   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
12.3.2013 11:44:24   
hopeless
Јас имам дормео и сум презадоволна, го добив на поклон за свадба и сега ако спијам на друг кревет не сум наспана и се ме боли

(Одговор на членот mila28)
Непосредна врска до пораките: 226
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
14.3.2013 14:28:22   
Gwendolin
Имам бејби булет и го користам секој ден и за бебето и за сосови за дома, перница онаква од космодиск и многу ми е убава, едвај се навикнав ама откако се навикнав не ја менувам за ништо. Имаат моите чизми и патики вокмакс и ги фалат, супер им биле, а и машина за шиење има мајка ми и си ја користи. Ау ја имам и топката за перење, поклон ми е, ама ја користам понекогаш.Не се сеќавам што уште имам...А сакам да земам она апаратчето со електоимпулси и ултразвук за во штекер против гадинки и други летечки суштества, само не знам дали функционира user posted image ?

(Одговор на членот Ring)
Непосредна врска до пораките: 227
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
14.3.2013 14:48:31   
Bilence2
Imam pekac mini oven, dormeo duseci, pernici, moite imaat kosmodisk, kesite za vakumiranje

_____________________________

A baby makes love stronger, the days shorter, the nights longer, savings smaller and a home happier.

(Одговор на членот Gwendolin)
Непосредна врска до пораките: 228
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
8.4.2013 15:31:54   
anaana
bev na gosti i imaa power jucer i lele ama ubav sok piev. i sega sum na misla da si kupam. ama bre mnogu skap???
kakvi se vasite iskustva so sokovnikov
i ako ima nekoj drug sokovnik sto raboti na ovoj princip i e kvaliteten ajde preporaka

(Одговор на членот Bilence2)
Непосредна врска до пораките: 229
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
8.4.2013 15:39:15   
Mihaela 2010
Sokovnikot e top, nie go imame mozebi 5-6 god i na pocetokot ne go koristevme se do momentot koga M pocna so sokovi.veruj sega masta mu ja vadime
da poskap e ama jas go zemav na 5 rati taka da i ne osetiv.
odlicen e

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 230
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
8.4.2013 15:47:57   
anaana
ej fala
ajde od naredna plata pa ke promislam..
a bese edno vreme na popust nekoj 5800 taka
sega e 7200
moze za veligden ke ima nekoj popust pa ke go nacekam poeftino
ama sokot e zakon lelele kako osvezuva

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 231
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
8.4.2013 16:10:07   
mama_06
Ние имаме дормео душек и перници. Жива катастрофа се, посебно перниците. Душекот прописно го употребуваме, значи е на летвички и не се затворени страничните отвори, но само после еден месец употреба почна да се забележува мувла. Во зима е ладен и двајцата не фатија бубрези.
Перниците ужас! И дадов рок на мојата перница една година да се прилагодиме, но имав постојани главоболки. Ја сменив и сето тоа исчезна.
Тоа се за џабе дадени пари. Толку ќе кажам.

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 232
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
8.4.2013 16:19:50   
Mihaela 2010
Tuuu mene pa dusekot epten mi se pogodi...
reklamiraj go i onaka e so 15 god garancija

(Одговор на членот mama_06)
Непосредна врска до пораките: 233
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
8.4.2013 16:26:03   
mama_06

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

Tuuu mene pa dusekot epten mi se pogodi...
reklamiraj go i onaka e so 15 god garancija


А мислиш дека ќе прифатат рекламација? Дај Боже, ке пробам.

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 234
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.4.2013 10:45:32   
miana
Novata pravosmukalka ste ja probale?/? Shark mislam deka se vikase...

(Одговор на членот mama_06)
Непосредна врска до пораките: 235
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.4.2013 14:20:32   
Bilence2
А како забележа мувла? Како ја виде?
Имам дормео душек веќе 7 години. На почетокот, како и секоја нова работа, го луфтиравме како што треба, еднаш неделно, но тоа одамна престанавме да го правиме а јас не можам да ја забележам таа мувла на ниедно место. Затоа прашувам на кој дел ја виде да знам да побарам.


ИЗВОРНА ПОРАКА: mama_06

Ние имаме дормео душек и перници. Жива катастрофа се, посебно перниците. Душекот прописно го употребуваме, значи е на летвички и не се затворени страничните отвори, но само после еден месец употреба почна да се забележува мувла. Во зима е ладен и двајцата не фатија бубрези.
Перниците ужас! И дадов рок на мојата перница една година да се прилагодиме, но имав постојани главоболки. Ја сменив и сето тоа исчезна.
Тоа се за џабе дадени пари. Толку ќе кажам.



_____________________________

A baby makes love stronger, the days shorter, the nights longer, savings smaller and a home happier.

(Одговор на членот mama_06)
Непосредна врска до пораките: 236
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.4.2013 14:28:37   
hopeless
ИЗВОРНА ПОРАКА: Bilence2

А како забележа мувла? Како ја виде?
Имам дормео душек веќе 7 години. На почетокот, како и секоја нова работа, го луфтиравме како што треба, еднаш неделно, но тоа одамна престанавме да го правиме а јас не можам да ја забележам таа мувла на ниедно место. Затоа прашувам на кој дел ја виде да знам да побарам.


ИЗВОРНА ПОРАКА: mama_06

Ние имаме дормео душек и перници. Жива катастрофа се, посебно перниците. Душекот прописно го употребуваме, значи е на летвички и не се затворени страничните отвори, но само после еден месец употреба почна да се забележува мувла. Во зима е ладен и двајцата не фатија бубрези.
Перниците ужас! И дадов рок на мојата перница една година да се прилагодиме, но имав постојани главоболки. Ја сменив и сето тоа исчезна.
Тоа се за џабе дадени пари. Толку ќе кажам.



И јас имам Дормео веќе 4 години и не ми е на летвички туку на даска и не сум забележала мувла.
Можно е да е до просторијата

(Одговор на членот Bilence2)
Непосредна врска до пораките: 237
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.4.2013 16:38:20   
Lady_D

ИЗВОРНА ПОРАКА: anaana

bev na gosti i imaa power jucer i lele ama ubav sok piev. i sega sum na misla da si kupam. ama bre mnogu skap???
kakvi se vasite iskustva so sokovnikov
i ako ima nekoj drug sokovnik sto raboti na ovoj princip i e kvaliteten ajde preporaka

Jas go imam sokovnikot i sum prezadovolna od nego, mnogu ubav sok, a i kerkami go pie eve od 5 meseci pocnav da i cedam sok priroden si pie, malku e poskap no se isplati da go imas, nema da zgresis ako go kupis...Tuku jas sega planiram da go naracam cistacot na parea H2O elite da ne go ima nekoj i dali e dobar?

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 238
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.4.2013 17:48:55   
Lady_D

ИЗВОРНА ПОРАКА: Luci RR

Отидовме вчера во топ шоп за х2о моп а излеговме со плус дормео мемо сан трослојна перница за М и пауер џусер. Ептен мерак ми беше за Х2о мопот, вчера го пробав малце само на ламинатот ама не го ни прочитав упатството претходно и сакав да прашам некој од тие што го користите, ламинат на која брзина чистите? На 1,2 3 или 4?

Luci kako si zadovolna od H2O mop, cisti li dobro?

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 239
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
9.4.2013 18:00:47   
anaana
sega bas gledam nesto na top shop. toj bullet express, ima dodatok kako za sok. i mnogu nalikuva na power jucer.
sega ne znam dali e isto kvaliteten ama pokraj site raboti ima i za sokovi a na videoto gledam deka na slicen nacin se pravi sokot. sovet?

(Одговор на членот Lady_D)
Непосредна врска до пораките: 240
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
10.4.2013 7:31:33   
slavicav
Vchera si go kupiv sokovnikot a gi porachav i Multifunction Hand Blender i Steam cleaner - Преносен чистач на пареа dali nekoj gi ima i kako e zadovolen.se mislam mnogu i za Slim 'N Lift Aire miderot samo nekako mnogu mi izgleda 2 para za 3100 den.Mi treba samo za stomakot posle poragaj zoshto so prvoto mi ostana samo stomakot.Mi go pofalija pa ke vidam moze ke se resham i za nego.Nekoj iskustvo?

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 241
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
10.4.2013 9:55:10   
Lady_D
Sokovnikot e super e sega neznam za H2O Mop nekoj go falat sto go imaat deka e super a drugi ne se zadovolni od nego...Mene mi e veke poracan pa ke vidime sto ke bide

(Одговор на членот slavicav)
Непосредна врска до пораките: 242
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
10.4.2013 10:22:13   
AneLav RR
И јас сакам да го нарачам тој х2о моп ама не знам дали е толку ефикасен или само реклама е.
Иначе го имав онол 4 во 1 блендер , цедач за сок, миксер и сецкач, поклон ми беше не го употребував ни месец дена ми се изаби пластиката и веќе блендерот не вртесе, глупост кинезарија закачиле метал на пластика катастрофи го рекламиравме ама бидејќи му беше помината гаранцијата не знам се уште ни немаат одговорено, само месец дена го користев толку.

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Lady_D)
Непосредна врска до пораките: 243
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
10.4.2013 10:24:32   
AneLav RR
Имам и пауер Џусер ама се уште го немам употребено, не знам дали ќе ми го пијат сокот бебињата, да не излегува многу густ. Дај нека ми каже некој и каков е за одржување дали лесно се чисти да не го отварам за џабе.Поздрав!!

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 244
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
10.4.2013 10:30:07   
Lady_D
Juserot e super jas go koristam a i na kerkamii pravam sok i go pie ona ima 1 godinka a pocnav da i pravam prirodno sokce na 5 meseci i go pie, ako ti e gust razredi go so malku voda, super e!

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 245
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
10.4.2013 10:32:01   
Luci
Јас купив х2о моп и скоро ич не го користам, многу ретко. Не ми го бива и осеќам ќе се најде за некој ден во темата Огласи :) Не е практичен воопшто

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 246
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
10.4.2013 10:32:43   
AneLav RR
Благодарам. Ќе го отворам сега кога ќе почне сезонсково овошје.user posted image

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Lady_D)
Непосредна врска до пораките: 247
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
29.4.2013 12:02:13   
anaana
na grouper ima 50% na nekoj jucer od top shop, lici na power jucer ama izgleda kako pomal. i moze da se zeme samo od prodavnicata kaj mlecen. dali nekoj go ima ovoj jucer. bidejki sega so 50% e 1990.. dali vredi, dali e dobar kako power jucerot???
ajde ako nekoj znae neka pise. ima uste 2 dena da se kupi :))

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 248
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
15.5.2013 23:18:30   
miana
јас ја купив правосмукалката,шарк навигатор и добив моп гратис..
Правоскмукалката е моќна навистина,особено за оние кои имаат обична правосмукалка-оваа е рај..Јас сепак ке речам,свеки ја има кирби и на кирби и нема равна!!!!
Инаку шаркот,теписи смука супер,ама ако сакаш друго да чистиш - прашина и сл. многу,ама многу кратко е цревото и мораш да ја м'кнеш во рака ,што и не е баш практично !!!!!! Има тест период 60 дена,јас се мислам дали да ја вратам ,ама па мм ја фрли кутијата..Инаку си има ситни маани ама во споредба со обична правосмукалка ова е спејс шатл user posted image

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 249
   RE: Искуства со производи на Топ шоп
16.5.2013 0:14:25   
niki
mi se rasipa h2o mopot posle 2 godini koristenje i se razocarav, mnogu kratko mi traese za tie pari

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 250
Страница:   <<   < Претходна страница  8 9 [10] 11 12   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  8 9 [10] 11 12   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Dali ste na RR poradi nagrada
arh_diz

Dali ste na RR poradi nagrada :)

da (13%)

ne (80%)

mozebi (7%)


Број на сите гласови: 89

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!