|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Фото апарат
8.8.2013 13:10:08   
cevlice
Бидејки во летниот период повеке излегуваме на прошетки и понекое подолго патуване.Дали сакате да се фотографирите , да правите убави слики со вашите најмили и секогаш внимавате да не го заборавите вашиот апарат. Јас лично сакам да се сликам и каде и да сум внимавам да го земам со себе . Во моментот го користам canon A 580 и сум многу задоволна.

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Фото апарат
8.8.2013 17:45:21   
Bethany
Редовно се "сликаваме" , само сега не носиме фото-апарат секаде, освен кога одиме некаде на специјално место, па сакаме спомени, за секојдневни слики тука е мобилен user posted image
Инаку, имаме некој Самсунг, ама не знам што тип е, битно врши работа сега за сега.
Би сакала некогаш да имам некој попрофесионален апарат. user posted image

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот cevlice)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Фото апарат
30.11.2014 20:31:18   
scared RR
Имам дигитален фотоапарат на Сони веќе неколку години и супер е. Највеќе мерак ми прави тоа што е во розева боја. user posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Фото апарат
8.1.2016 23:09:08   
Estera
Имам Nikon Coolpix L380. Го купив пред две години од Америка. Супер слики вади, треба да се знае како да се користи има многу опции.
Планирам во блиска иднина да си уплатам курс за сликање, и да си се бавам професионално. Моја желба е да сликам новороденчиња, бебиња,дечиња итн. итоа надвор. Се надевам дека ке ми се оствари желбата. user posted image

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 29
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?