|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Мултивитамини за трудници  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
312 mis. 173200 5.2., 00.58
Mare_89
Предупредуваме: Лошење во бременоста  
[Страница: 2 3 ]
72 m@gic 59958 12.10., 16.53
Pipi_88
Предупредуваме: Трудници, што јадевте денес?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
218 lolla RR 64271 21.1., 01.06
Melanija RR
Предупредуваме: Киселини во бременоста  
[Страница: 2 3 4 ]
83 mis. 105089 5.2., 21.57
Hopeful
 
Zgolemena kilaza vo bremenost   0 malina1kalina 10164 5.8., 00.48
malina1kalina
Хранливи материи препорачливи во бременоста  
[Страница: 2 ]
37 Палешка РР 34099 8.2., 23.35
kapina
Здрава исхрана за време на бременост  
[Страница: 2 ]
31 caciana 34884 2.6., 19.14
fetusce
Суво овошје во второто тромесечје од бременоста  
[Страница: 2 ]
35 Палешка РР 40721 16.2., 21.02
tina88
Омилена храна на трудниците?  
[Страница: 2 3 ]
55 Mlada mama 24107 10.3., 22.38
gina
Кафето и чајот опасни за трудниците  
[Страница: 2 3 4 ]
99 Mami4ka 79852 10.3., 16.28
gina
Вегетариjанство и бременост   20 arh_diz 13885 9.2., 12.25
niki
Конзервирана туна-забранета за трудници   19 Еца 29565 2.12., 16.28
LoveableMe RR
Бременост и зголемување на тежината  
[Страница: 2 3 4 5 ]
123 Julie1 73048 2.12., 16.23
caciana
Исхраната кај вработени бремени жени  
[Страница: 2 ]
34 profesorica 28078 16.10., 13.21
Aleksx2Leon
Труднички желби  
[Страница: 2 3 ]
62 Еца 31409 6.10., 08.49
Mihaela 2010
Што треба да избегнувате?  
[Страница: 2 ]
38 mami 42959 1.5., 12.49
Stefanija Stefi
Ноќни оброци во бременоста   23 Еца 17440 29.3., 15.57
nataly86
Чоколадото корисно и во бременоста   15 ivanaa 18593 16.7., 12.13
Annet
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?