|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Мултивитамини за трудници  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
312 mis. 124172 5.2., 00.58
Mare_89
Предупредуваме: Киселини во бременоста  
[Страница: 2 3 4 ]
83 mis. 82593 5.2., 21.57
Hopeful
Предупредуваме: Лошење во бременоста  
[Страница: 2 3 ]
72 m@gic 46247 12.10., 16.53
Pipi_88
Предупредуваме: Трудници, што јадевте денес?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
218 lolla RR 50830 21.1., 01.06
Melanija RR
 
Хранливи материи препорачливи во бременоста  
[Страница: 2 ]
37 Палешка РР 29393 8.2., 23.35
kapina
Суво овошје во второто тромесечје од бременоста  
[Страница: 2 ]
35 Палешка РР 34413 16.2., 21.02
tina88
Конзервирана туна-забранета за трудници   19 Еца 25119 2.12., 16.28
LoveableMe RR
Ноќни оброци во бременоста   23 Еца 14704 29.3., 15.57
nataly86
Труднички желби  
[Страница: 2 3 ]
62 Еца 26477 6.10., 08.49
Mihaela 2010
Исхраната кај вработени бремени жени  
[Страница: 2 ]
34 profesorica 23845 16.10., 13.21
Aleksx2Leon
Омилена храна на трудниците?  
[Страница: 2 3 ]
55 Mlada mama 19469 10.3., 22.38
gina
Кафето и чајот опасни за трудниците  
[Страница: 2 3 4 ]
99 Mami4ka 68682 10.3., 16.28
gina
Што треба да избегнувате?  
[Страница: 2 ]
38 mami 36507 1.5., 12.49
Stefanija Stefi
Zgolemena kilaza vo bremenost   0 malina1kalina 6927 5.8., 00.48
malina1kalina
Бременост и зголемување на тежината  
[Страница: 2 3 4 5 ]
123 Julie1 64541 2.12., 16.23
caciana
Чоколадото корисно и во бременоста   15 ivanaa 15425 16.7., 12.13
Annet
Здрава исхрана за време на бременост  
[Страница: 2 ]
31 caciana 30089 2.6., 19.14
fetusce
Вегетариjанство и бременост   20 arh_diz 11582 9.2., 12.25
niki
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Чевли
Еца

Кои чевли ги купувате за своите дечиња?

цицбан (55%)

кеги (40%)

фродо (0%)

некои други (5%)


Број на сите гласови: 20

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!