|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Киселини во бременоста  
[Страница: 2 3 4 ]
83 mis. 86833 5.2., 21.57
Hopeful
Предупредуваме: Трудници, што јадевте денес?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
218 lolla RR 53198 21.1., 01.06
Melanija RR
Предупредуваме: Лошење во бременоста  
[Страница: 2 3 ]
72 m@gic 48649 12.10., 16.53
Pipi_88
Предупредуваме: Мултивитамини за трудници  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
312 mis. 127838 5.2., 00.58
Mare_89
 
Чоколадото корисно и во бременоста   15 ivanaa 15935 16.7., 12.13
Annet
Ноќни оброци во бременоста   23 Еца 15090 29.3., 15.57
nataly86
Што треба да избегнувате?  
[Страница: 2 ]
38 mami 37706 1.5., 12.49
Stefanija Stefi
Труднички желби  
[Страница: 2 3 ]
62 Еца 27244 6.10., 08.49
Mihaela 2010
Исхраната кај вработени бремени жени  
[Страница: 2 ]
34 profesorica 24522 16.10., 13.21
Aleksx2Leon
Бременост и зголемување на тежината  
[Страница: 2 3 4 5 ]
123 Julie1 66102 2.12., 16.23
caciana
Конзервирана туна-забранета за трудници   19 Еца 25812 2.12., 16.28
LoveableMe RR
Вегетариjанство и бременост   20 arh_diz 11928 9.2., 12.25
niki
Кафето и чајот опасни за трудниците  
[Страница: 2 3 4 ]
99 Mami4ka 70570 10.3., 16.28
gina
Омилена храна на трудниците?  
[Страница: 2 3 ]
55 Mlada mama 20204 10.3., 22.38
gina
Суво овошје во второто тромесечје од бременоста  
[Страница: 2 ]
35 Палешка РР 35342 16.2., 21.02
tina88
Здрава исхрана за време на бременост  
[Страница: 2 ]
31 caciana 30973 2.6., 19.14
fetusce
Хранливи материи препорачливи во бременоста  
[Страница: 2 ]
37 Палешка РР 30231 8.2., 23.35
kapina
Zgolemena kilaza vo bremenost   0 malina1kalina 7443 5.8., 00.48
malina1kalina
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Dali?
Jana9

Dali salatata e sostaven del od vasiot obrok?

Da (80%)

Ne (0%)

Ponekogas (20%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!