|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Лошење во бременоста  
[Страница: 2 3 ]
72 m@gic 46634 12.10., 16.53
Pipi_88
Предупредуваме: Трудници, што јадевте денес?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
218 lolla RR 51310 21.1., 01.06
Melanija RR
Предупредуваме: Киселини во бременоста  
[Страница: 2 3 4 ]
83 mis. 83358 5.2., 21.57
Hopeful
Предупредуваме: Мултивитамини за трудници  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
312 mis. 124868 5.2., 00.58
Mare_89
 
Zgolemena kilaza vo bremenost   0 malina1kalina 7050 5.8., 00.48
malina1kalina
Вегетариjанство и бременост   20 arh_diz 11684 9.2., 12.25
niki
Ноќни оброци во бременоста   23 Еца 14796 29.3., 15.57
nataly86
Чоколадото корисно и во бременоста   15 ivanaa 15539 16.7., 12.13
Annet
Омилена храна на трудниците?  
[Страница: 2 3 ]
55 Mlada mama 19650 10.3., 22.38
gina
Исхраната кај вработени бремени жени  
[Страница: 2 ]
34 profesorica 24044 16.10., 13.21
Aleksx2Leon
Конзервирана туна-забранета за трудници   19 Еца 25303 2.12., 16.28
LoveableMe RR
Труднички желби  
[Страница: 2 3 ]
62 Еца 26684 6.10., 08.49
Mihaela 2010
Хранливи материи препорачливи во бременоста  
[Страница: 2 ]
37 Палешка РР 29602 8.2., 23.35
kapina
Здрава исхрана за време на бременост  
[Страница: 2 ]
31 caciana 30306 2.6., 19.14
fetusce
Суво овошје во второто тромесечје од бременоста  
[Страница: 2 ]
35 Палешка РР 34624 16.2., 21.02
tina88
Што треба да избегнувате?  
[Страница: 2 ]
38 mami 36774 1.5., 12.49
Stefanija Stefi
Бременост и зголемување на тежината  
[Страница: 2 3 4 5 ]
123 Julie1 64892 2.12., 16.23
caciana
Кафето и чајот опасни за трудниците  
[Страница: 2 3 4 ]
99 Mami4ka 69043 10.3., 16.28
gina
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Избор на име
Кона

Кое ви е најубаво од следните имиња?

Огнен (22%)

Симон (31%)

Марко (46%)


Број на сите гласови: 99

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!