|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: DIY [Do It Yourself]-Направете сами  
[Страница: 2 ]
38 blond 19145 29.2., 13.48
marchi
 
Мaскенбал  
[Страница: 2 3 4 5 ]
118 nina 25194 21.3., 00.19
MamaKiki
Друштвени игри за деца од 3+ години   10 niki 13197 12.8., 17.07
vezilka RR
Домашен Пластелин   8 Лазар 9258 6.11., 12.40
marchi
Торта од пелени  
[Страница: 2 ]
29 Fiao 28092 3.4., 12.06
marchi
Домашни ликери   24 Еца 19674 3.4., 12.03
marchi
Рачни творби  
[Страница: 2 ]
42 Еца 19480 3.4., 12.02
marchi
Кутија на спомени  
[Страница: 2 ]
25 mami 12520 14.1., 00.59
sonc90
Семејно дрво  
[Страница: 2 ]
28 mami 18646 24.11., 16.40
caciana
Декорација   10 kiki_riki 19396 24.11., 14.49
caciana
Игри за деца   9 Еца 12681 24.11., 07.49
caciana
Отисоци од глинамол   21 profesorica 10133 11.11., 08.08
Mila mamicka
Рециклирање   18 profesorica 11513 14.8., 15.30
Mila mamicka
Врне...  
[Страница: 2 ]
25 mami 11484 16.4., 16.11
Defne90
Сувенири   6 profesorica 8688 11.10., 05.21
bucko mal RR
Преуредување на домот   2 Felly RR 8101 28.6., 10.12
Felly RR
Хартиени авиончиња   6 mami 10103 14.6., 14.21
Snowhite RR
Солено тесто за моделирање   1 Лазар 8532 7.5., 00.08
Лазар
Made by Joel   0 Лазар 8054 7.5., 00.00
Лазар
Сангрија  
[Страница: 2 ]
25 Лејди 10183 24.11., 19.03
Melanija RR
Мебел во домот   1 meU87 8138 20.4., 08.53
Felly RR
Велигденски обичаи  
[Страница: 2 ]
37 Еца 27190 23.3., 09.10
kikicka
Торта за 1-ви роденден   4 ripce 8906 26.9., 17.12
mis.
Еко катче   3 Julie1 8372 25.9., 10.43
profesorica
Суво цвеќе   11 mami 10109 29.6., 14.31
Elena
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Koe ime e najubavo spored vas za naset_o since
Jule0712

Koe ime e najubavo spored vas za naset_o since

Kalin (20%)

Irinej (3%)

Darij (11%)

Damjan (42%)

Maksim (24%)


Број на сите гласови: 161

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!