|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Говор на детето  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
234 mamica 88305 30.8., 13.29
Палешка РР
Предупредуваме: Стручни совети од педагог Наташа Ристеска Тодоровска   18 Felly RR 16163 23.11., 12.55
leona1
Предупредуваме: Децата како јазични иноватори  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
311 Боцко 50675 20.12., 12.42
marchi
Предупредуваме: Фази кај децата  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
300 Еца 91066 17.12., 12.29
marchi
 
Детски психолог  
[Страница: 2 3 ]
61 blue_blue 89979 26.10., 08.30
Палешка РР
Сипаници  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
216 mis. 120180 25.12., 10.38
niki
Воспитување на детето  
[Страница: 2 3 4 ]
96 Еца 32323 3.9., 12.13
marchi
Педофилија  
[Страница: 2 3 4 ]
87 mami 22341 1.8., 15.20
Hopeful RR
Комуникација родител - дете   3 marchi 10342 28.7., 15.57
niki
Колкаво влијание има воспитувањето од бабите и дедовците на децата?  
[Страница: 2 3 4 ]
93 jagodica 23531 15.2., 12.23
marchi
Награди и казни при воспитувањето   11 Еца 8063 14.2., 20.42
marchi
Игра на улоги   10 Палешка РР 7572 14.2., 14.37
marchi
Родителите огледало на децата   23 Еца 9599 7.2., 23.25
marchi
Како да ја зголемиме самопочитта на вашето дете   3 Mihaela 2010 7329 7.2., 23.13
marchi
Казни  
[Страница: 2 3 4 ]
78 mami 20633 8.1., 23.16
marchi
Ноќно мокрење  
[Страница: 2 ]
26 Палешка РР 26614 6.1., 16.58
marchi
Употребување на играчките   6 marchi 9112 6.1., 16.47
marchi
Децата и непријатните миризби   9 niki 8414 6.1., 16.17
marchi
Невини лаги   14 mother 29 8344 6.1., 16.11
marchi
Тепање на детето  
[Страница: 2 3 4 ]
75 Еца 25735 6.1., 11.45
marchi
Би советувале одбрана и одмазда или повлекување!  
[Страница: 2 3 ]
50 Julie1 18798 26.11., 16.39
marchi
Детски емоции и реакци   11 niki 9485 26.11., 16.33
marchi
Што "позајмувате" од вашето дете? :)))  
[Страница: 2 3 ]
66 mami 17996 26.11., 16.24
marchi
Ларингитис  
[Страница: 2 ]
38 Iva 97361 21.11., 18.33
mommy_angels RR
Најважни особини што треба да ги развиеме кај децата   6 Saturn 8272 30.10., 19.57
MamaKiki
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

kako bi reagirale
zelba

maz vi da otide na kafe so bivsata so koja se nema videno niz godini pa da se "izmuabetat"

navedi mislenje (91%)

navedi mislenje (9%)


Број на сите гласови: 77

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!