|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Контрацепција  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
231 Еца 62636 13.7., 12.41
Anonimen
Предупредуваме: Афродизијак  
[Страница: 2 ]
34 profesorica 15710 23.4., 18.18
marchi
Предупредуваме: Кондом  
[Страница: 2 3 ]
52 mami 21203 13.3., 14.33
Gwendolin
Предупредуваме: Поддршка за жртви од сексуален напад   17 niki 9675 11.11., 10.59
mami
 
Традицијата - „невини“ пред брак  
[Страница: 2 ]
34 Julie1 14653 3.10., 18.26
Selma Adem
nor levo  
[Страница: 2 3 ]
55 nelka 26083 25.4., 16.21
Selen
Колку често сексуални односи  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
189 niki 45718 4.6., 09.33
Anonimen
Љубомора  
[Страница: 2 3 4 ]
90 nina 20526 26.9., 08.27
Anonimen
Вибратор и останати играчки за големи деца  
[Страница: 2 3 ]
67 mami 22639 15.3., 10.11
marchi
Кламидија-скоро неприметна полова болест  
[Страница: 2 3 4 ]
75 BEBICA 33911 29.2., 12.43
scared RR
10 совети за урнебесен секс   10 profesorica 7416 2.2., 01.43
marchi
Видови секс   11 mami 7957 2.2., 01.34
marchi
Фазите на сексуалниот живот   18 Еца 7064 2.2., 01.02
marchi
Заедничко капење  
[Страница: 2 ]
27 mami 9743 29.1., 19.24
marchi
идеи за ...  
[Страница: 2 ]
26 mami 9394 29.1., 19.11
marchi
Моето синоќешно сексуално искуство  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
196 Палешка РР 37379 29.1., 19.04
marchi
Анален секс??  
[Страница: 2 3 4 5 ]
113 meruska 63298 21.11., 20.03
Anonimen
етерични масла   6 mami 7775 1.11., 21.07
marchi
Секс...на рати   23 vezilka RR 9445 24.10., 00.30
marchi
Најнеобичното место каде сте воделе љубов?  
[Страница: 2 ]
49 mami 15035 24.10., 00.24
marchi
Секс во автомобил  
[Страница: 2 ]
40 mami 13049 24.10., 00.15
marchi
Секс во темно или светло?   23 vezilka RR 7902 14.7., 07.43
deluxe
Секси игри или Role Play?   12 Ikana 7452 14.7., 06.06
marina111
Контрацептиви заради одложување на циклус   4 vezilka RR 7749 13.7., 15.25
vezilka RR
што ве возбудува кај вашиот партнер/ка   7 big_mama817 7510 8.7., 06.56
marina111
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

debelina kaj decata
dmarija

denesnive deca se soocuvaat so prekumerna tezina ,problem ili pridobivka od ova moderno vreme

nepravilna ishrana (0%)

telesna neaktivnost (25%)

genetska predispozicija (0%)

medicinski problem (0%)

se zaedno (75%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!