|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 [6] 7 8   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
20.1.2014 22:01:54   
Mihaela 2010
Hmmm vecerva ke se spie ubavo. posle diviot seks koj zavrsi pred 10 min da ve zirnam i potonuvam vo dlabok sonuser posted image

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 126
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
21.1.2014 0:35:14   
Defne90 RR
Ha ha ha bogami i jas ke spijam ubavo.Si ja zavrsivme rabotata i ovaa vecer i sega taka relaksirana i opustena mozam da si pojdam v krevet.

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 127
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
15.2.2014 23:09:25   
mosa
ajde posto vas ve nema na temava da se pofalam za sexot od sredata,ednostavno odlino bese.Osobeno posto se sluci posle apstinencija od nedela dena bidejki mm bese na pat.i vcera bese super.vo cetvrtokot go zaspivav sinko pa sum zaspala i jas pokraj nego.Ama ete nadohnadivme vcera intoa kvalitno.user posted image user posted image user posted image user posted image ama ovaa nedela povtorno ke pauzirame ke go ceikam mm da se vrati od pat user posted image user posted image

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 128
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
15.2.2014 23:13:11   
deluxe
Ајде тука да си се пријавам,од синоќешната Валентајнско-Трифунска ноќuser posted image user posted image
Убава сочна ноќ,со винце , мноогу бакнежи,и квалитетна партија сексuser posted image user posted image Убавини,денес сум како новаuser posted image
Јас да го скршам мразот на темава,ајде пријавувајте се,сигурно вчера не бевте само на виноuser posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 129
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
15.2.2014 23:47:26   
Melanija RR
user posted image јас вчера добив од никаде на 27 ден user posted image ај чао user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 130
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
16.2.2014 0:16:00   
Defne90 RR
I jas melanija nemam sto da pisuvam za vcera.Se vrativme od vecera i maz mi vednas si legna.I nemase ni vince ni emotivna nok polna so strasti.Ama ete toa e.user posted image a ovaa godina si ostanav i bez podarok.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 131
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
16.2.2014 8:59:57   
Палешка РР
... завршивме таман навреме user posted image тоа кај нас сега е со висок приоритет - да завршиме навреме user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 132
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
16.2.2014 22:55:51   
Anonimen
Од пρед 2 недели не сум пишала значи после пауза од месец и пол пρативме дете κај баба и дедо и ние κо шо бевме запечени долго и стρасно си водевме љубов...чудно дуρи и што тρаеше долго, сρеќа што бебе не се ρазбуди па да тρебаше да пишувам во Сеκс на ρатиuser posted image user posted image
А да дρугиот ден имаше и ρепρиза user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
  Непосредна врска до пораките: 133
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
14.3.2014 21:35:36   
Палешка РР
Жени

месец дена ќе и пееме на темава, активни сме нема што user posted image

Незнам како е кај вас ама:
Ја волим секс и радо га се сеЧам user posted image user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Палешка РР -- 14.3.2014 21:37:29 >


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 134
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
14.3.2014 22:23:04   
mommy_angels RR
Ај што се сечаме,туку и почнавме да си раскажуваме со мм што беше тоа user posted image
За синоќашно се надевам ќе пишам овие два-три дена,дете однесовме кај баби и дедовци,ама за утринско од вчера има што да се каже user posted image Си дојде мм нешто до дома од работа да земе и падна добар секс,претпладневен,онака швалерски,кратко,ама слатко user posted image user posted image user posted image
И пак ќе ви кажам,доста пишувавте анонимно,децата не ви се донесени од штркот user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 135
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
14.3.2014 23:31:12   
deluxe
Мами и ние го практикуваме тој т.н швалерски ,набрзинаuser posted image user posted image
Така беше и вечерва,начекавме некоја минутка тишина и се сплеткавмеuser posted image user posted image
Ама слатко е ,па и да е краткоuser posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 136
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
15.3.2014 21:24:10   
sandriana RR
Хехеххехе, радо га се сечам бе user posted image
Мене до скоро ме држеше фригидноста, откако дознав за бременоста (значи 4ти месец), освен кога станува критично за бракот, па мора да се исполнат брачни обврски user posted image . АМА, за среќа, изглеа се средуваат хормони, па јас ќе се пофалам за попладневното искуство од денес - и ќе ја искористам фразата на Везилка за тинејџерскиот секс од страст user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 137
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
27.3.2014 13:58:32   
Mihaela 2010
Zavcera....kratko i slatko....denes resivme pak da povtorime,da vidime sto sme zapamtileuser posted image user posted image

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 138
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
14.4.2014 22:27:42   
tnade
vo 4 saat sabajle me budi mm, da sum miela sadovi be....sveki gi ostavila on mene me nabeduva si gi osavila sadovite, aj gi zamiv i se vrativ vo krevet da spijam ama si dobiv partija seks kako izvinuvanje za toa sto me razbudi, posle dooooolgo vreme bese uauu sakam pak ama vecerva nema user posted image

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 139
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
14.4.2014 22:38:17   
Палешка РР

ИЗВОРНА ПОРАКА: tnade

vo 4 saat sabajle me budi mm, da sum miela sadovi be....sveki gi ostavila on mene me nabeduva si gi osavila sadovite, aj gi zamiv i se vrativ vo krevet da spijam ama si dobiv partija seks kako izvinuvanje za toa sto me razbudi, posle dooooolgo vreme bese uauu sakam pak ama vecerva nema user posted image


tnade, па ти остави куп купосан тањири и пак ќе падне секс.
А богами ако мене мм ме разбуди така ноќе, може и ќотек да падне user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот tnade)
Непосредна врска до пораките: 140
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
14.4.2014 22:38:52   
mommy_angels RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: tnade

vo 4 saat sabajle me budi mm, da sum miela sadovi be....sveki gi ostavila on mene me nabeduva si gi osavila sadovite, aj gi zamiv i se vrativ vo krevet da spijam ama si dobiv partija seks kako izvinuvanje za toa sto me razbudi, posle dooooolgo vreme bese uauu sakam pak ama vecerva nema user posted image

тнаде мојов ако ме разбуди во сред ноќ за садови,јас ќе пишувам во Дали го малтретирате мажот,не овде user posted image user posted image
а да не бидам сосема офтопик,ве поздравувам оти маже ме чека па сабајле ќе дадам рапорт овде user posted image

(Одговор на членот tnade)
Непосредна врска до пораките: 141
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
29.4.2014 10:21:36   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: tnade

vo 4 saat sabajle me budi mm, da sum miela sadovi be....sveki gi ostavila on mene me nabeduva si gi osavila sadovite, aj gi zamiv i se vrativ vo krevet da spijam ama si dobiv partija seks kako izvinuvanje za toa sto me razbudi, posle dooooolgo vreme bese uauu sakam pak ama vecerva nema user posted image


леле на ова неможам да се начудам user posted image Ако целта му била ова другово - ок, ама за да перам садови - НИКОГАШ!!!!! ЈАс со=коро секоја вечер имам по некоја чинија во умивалникот, децата ми заспиваат и за да не им тропам не ги мијам, ги оставам за наредниот ден. ММ да ме разбуди за садови - аууууууу лошооооо!!!

Иначе да се вратиме на темава user posted image
Минатата вечер а и пред минатата беа екстра user posted image
После кавга најслатко е user posted image

(Одговор на членот tnade)
Непосредна врска до пораките: 142
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
29.4.2014 11:11:27   
Mihaela 2010
Ehhh jas ja zaboraviv temavauser posted image
Vo sabotata bese ludo i nezaboravno,go zaspavme detuleto i u vo drugata soba, offff so site saltanati bese,mi trebase takvo nesto
Vcera isto ,ama ne bese do tolku strastveno..user posted image

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 143
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
29.4.2014 14:52:51   
Defne90 RR
Aјде и јас да напишам нешто овде,малово додуше многу ретко не остава да се погалиме со мм ама ете синоќа некаде успеа да отспие 2 часа без да стане па си завршивме работа со мм.Страсно и неописливо беше и доста долго траеше,хе хе се надевам дека нема да морам да чекам пак долго до следниот пат. user posted image П. с. богами е најслатко после кавга Миана, целосно се согласувам со тебе.user posted image

< Поракaта ја уредил Defne90 -- 29.4.2014 14:53:15 >


_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 144
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
30.4.2014 13:38:48   
bucko mal
Nie pa posle kavga ne reagirame,treba da pominat nekolku dena za da se vratime vo normalauser posted image
Inaku ne temava nemam sto da se pofalam.Pre dva dena se spremavme na veliko arno ama M ne ne ostavi.I taka, valjda ke ozdravi do vikendov,zalno e vikend da se propushtiuser posted image

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 145
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
1.5.2014 0:04:53   
deluxe
Nie pa posle kavga ne reagirame,treba da pominat nekolku dena za da se vratime vo normala


Потпис!!! тогаш сум како кактус,боцкам се околу мене.нема шанси да ми се приближиuser posted image user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 146
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
14.5.2014 0:41:38   
marchi
ama sega sto provocirate so vakvi muabeti???? user posted image inaku user posted image za temava user posted image

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 147
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
25.5.2014 10:57:19   
mommy_angels RR
Е после синоќа можам слободно да кажам BACK IN THE GAME user posted image user posted image user posted image
Дете ни беше кај баба и дедо на спиење и ние конечно си добивме цела спална само за нас.Си мислев сме заборавиле како треба,ама всушност ние време и услови сме немале user posted image user posted image user posted image Ова дава надеж дека кога дете ќе порасне,ќе живнеме ние во спална.А и се замислив,таман нејзината соба е спремна,не е лошо да почне да се учи таму да си спие user posted image

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 148
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
27.5.2014 0:34:14   
deluxe

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

Е после синоќа можам слободно да кажам BACK IN THE GAME user posted image user posted image user posted image
Дете ни беше кај баба и дедо на спиење и ние конечно си добивме цела спална само за нас.Си мислев сме заборавиле како треба,ама всушност ние време и услови сме немале user posted image user posted image user posted image Ова дава надеж дека кога дете ќе порасне,ќе живнеме ние во спална.А и се замислив,таман нејзината соба е спремна,не е лошо да почне да се учи таму да си спие user posted image



user posted image user posted image Мами и јас бев со таа надеж дека кога детето ќе порасне....Ама стигна едно друго дете и ни ги стави плановите во стенд бајuser posted image user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 149
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
27.5.2014 7:44:58   
mommy_angels RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: deluxe RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

Е после синоќа можам слободно да кажам BACK IN THE GAME user posted image user posted image user posted image
Дете ни беше кај баба и дедо на спиење и ние конечно си добивме цела спална само за нас.Си мислев сме заборавиле како треба,ама всушност ние време и услови сме немале user posted image user posted image user posted image Ова дава надеж дека кога дете ќе порасне,ќе живнеме ние во спална.А и се замислив,таман нејзината соба е спремна,не е лошо да почне да се учи таму да си спие user posted image



user posted image user posted image Мами и јас бев со таа надеж дека кога детето ќе порасне....Ама стигна едно друго дете и ни ги стави плановите во стенд бајuser posted image user posted image

хиххихих ама јас мислев кога навистина ќе порасне user posted image ,онака знаеш некои 19,20 години,па таа со друштво ,а ние старци по дома да се журкаме user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 150
Страница:   <<   < Претходна страница  4 5 [6] 7 8   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 [6] 7 8   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?