|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Дали го малтретирате мажот?
15.1.2014 14:38:26   
vezilka RR
И јас..деновиве за што и да се изнервирам он си го крка. user posted image user posted image user posted image Мора да ме трпи што да му правам.

_____________________________

НАУЧЕТЕ ГО ДЕТЕТО КАКО ДА РАЗМИСЛУВА, А НЕ ШТО ДА МИСЛИ!

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Дали го малтретирате мажот?
6.2.2014 15:48:06   
Lidina
Da, se maltretirame psihicki vzaemno za se i sesto. user posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Дали го малтретирате мажот?
6.2.2014 16:13:41   
princessa
ne go maltretiram fizickiuser posted image user posted image user posted image
psihicki nekogas koga nesto me mava mene psihata ma da retko.

(Одговор на членот Lidina)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Дали го малтретирате мажот?
24.2.2014 2:12:49   
sonc90
leleee pred nekoj mesec go gagjav so plasticen tanjir i go utnav (za zal) ama od togas ne sum probala pak (zaso ne me iznerviral tolku mn) a za vikanje-postojano mu vikam zaso so nego ne mozes da se razberes i sega jas vaka user posted image so hormonite do plafon odma pocnuvam da piskam...offf kutar moj maz...srekja znae deka si go sakam i deka samo sega taka mi se desava inace so moevo odnesuvanje ne znam kaj bi stasale ako e postojano...aj uste malce ke trpi,posle user posted image ke mu piska mesto mene user posted image

(Одговор на членот princessa)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Дали го малтретирате мажот?
26.3.2014 20:59:22   
Палешка РР
ИЗВОРНА ПОРАКА: danima

da jas poznavam edna komsivka ,go utepa od kotek mazot bidejki nemal rucek prigotveno ,hahhahah,sve e mozno
zarem za toa treba kotek
user posted image user posted image user posted image


Леле данима jас да сум одма викам полиција, навистина.
Комшијата што седеше под нас во зградата постојано ја тепаше жената и нон-стоп го пријавував.
Ако слушав и ако молчев се чувствував како соучесник, па затоа пријавував, а плус и многу ми беше жал за жената user posted image



< Поракaта ја уредил Палешка РР -- 26.3.2014 21:06:30 >


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот danima)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Дали го малтретирате мажот?
26.3.2014 23:21:06   
Defne90 RR
море во последно време и јас го малтретирам кутриот мој маж.А тој само си молчи и слуша.Нервите и нивната издржливост и толеранција ми се на нула,а тој нема што да прави си трпи и си молчи.Уф го жалам дури понекогаш,ама тоа е што е нема што да се прави,си знае тој дека кога вака нервите ми се попуштени подобро е да не ми обрнува многу внимание.

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 31
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?