|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 6 [7] 8   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
13.6.2014 1:29:40   
Defne90 RR
Е конечно можам да речам дека со мажле водевме љубов после две ипол години.Ама дефинитивно си има разлика од секс на брзака до страсно водење љубов со гооолема доза на емоции.Децата ни се смилуваа и спиеја цело време.А ние си ги подгреавме страстите и секако ја запаливме спалната со нив.Па после едночасовното уживање можам да појдам и освежена си легнам да спијам.user posted image user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 151
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
13.6.2014 15:45:01   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: Defne90

Е конечно можам да речам дека со мажле водевме љубов после две ипол години.Ама дефинитивно си има разлика од секс на брзака до страсно водење љубов со гооолема доза на емоции.Децата ни се смилуваа и спиеја цело време.А ние си ги подгреавме страстите и секако ја запаливме спалната со нив.Па после едночасовното уживање можам да појдам и освежена си легнам да спијам.user posted image user posted image

blazesiti user posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 152
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
18.11.2014 20:00:40   
scared RR
Темава не е раздрмана оддамна user posted image Мене ме удриле хормониве во глава едвај чекам утре ми завршува да му се нафрлам user posted image ко некоја нимфоманка сум де , се вадам на тоа божем дете правиме ама ми се сака секој ден user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 153
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
19.11.2014 16:25:06   
marchi
ah scared..... user posted image mene pa najmnogu mi se saka bas koga imam dobieno, user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 154
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
19.11.2014 19:01:28   
scared RR
Ма и мене ми се сака само го зјапам мм ко манијак некој, ептен ми е секси овие денови user posted image ама не ми е угодно да имаме кога имам мензис user posted image Ама ќе надокнадиме како и да е user posted image

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 155
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
20.11.2014 13:53:19   
AneLav RR
Откако ослабев 7 килограми либидово некако многу ми скокнаuser posted image Само на тоамислам. Вчера беше многу интересно само што се истуширав, сопругот не дочека ни да се избришам.....user posted image user posted image

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 156
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
20.11.2014 15:18:17   
blond
Ah si legnav vo 10, premorena od rabota user posted image user posted image user posted image user posted image , se vazi ako sum sonuvala? :D

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 157
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
23.11.2014 11:33:24   
scared RR
user posted image Синоќа паднаа две партии user posted image Една онака набрзинка, после мажево ми заспа, па јас го разбудив и падна уште една натенане , се надевам сме го направиле нашето баниuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот blond)
Непосредна врска до пораките: 158
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
26.11.2014 14:49:19   
Anonimen
Devojki daj be kazete kako da si go podobram libidoto, ke mi se unisti brakot ako vaka prodolzam. Ima li nekakvi preparati za ovaa rabota? MM tolku mngou me ispolnuva so ljubov i go sakam, ama koga ke dojde vreme za taa rabota nekako kako da se podrazbira deka treba da se sluci i jas gubav zelba- katastrofa!! Soprugot odma si pravi filmovi deka ne go sakam, deka imam drug, a jas ednostavno nemam zelba ne mi paga na pamet...Sovet?

(Одговор на членот scared RR)
  Непосредна врска до пораките: 159
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
28.11.2014 11:32:57   
Anonimen
Од извесни причини ќе морам овој пат анонимно
Пред 2 вечери сме имале секс каков никогаш до сега, а заслуга за тоа е едно играче што овој пат решивме да го воведеме во игра, а тоа е вибрирачки прстен. Ако не сте пробале или ако ви е згаснат сексуалниот живот веднаш да си го купите. Малку е скапо за еднократна употреба, ама вреди за секој денар, неописиво задоволство, сега мислам дека нема да можам без негоuser posted image

(Одговор на членот Anonimen)
  Непосредна врска до пораките: 160
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
28.11.2014 12:05:54   
Anonimen
Lele zenski morav da se stavam anonimen hahaha nekako sram me fati user posted image
ama vcera 3 pati padna sex, ufff odamna vaka ne sme imale tolku zestoko cel den
pocna od sabajleto na ranina, mm me razbudi celiot zapalen vo 4 sabajle, posle otidovme
na rabota i ete go kaj 13h sms dojdi do kaj mene vo kancelarija i mi vika odi do gore vo kancelarijata
sto e prazna zemi go klucot sega ke dojdam...leleee si rekov pak ako e toa i taka ispadna na masava
bas vozbudlivo si vikam nekoj da ne ne vidi be gazdive se ropaat na mrtvo hahaahh i vrvot bese vecerta
bevme izlezeni sinoka pievme vince ova ona i koga se vrativme ka 1 i 30 pak udrivme 3 tura
malku podolga bese ovaa...i sabajlevo edvaj stanav user posted image user posted image ajj dosta
se iznapisuvav...

(Одговор на членот Anonimen)
  Непосредна врска до пораките: 161
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
28.11.2014 12:10:42   
scared RR
синоќа немаше капнати бевме ама сабајлево user posted image user posted image и тоа мм беше иницијатор јас сум мрзлива наутро па така да он си ја заврши работата и преубаво беше user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил scared -- 28.11.2014 12:11:59 >

(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 162
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
28.11.2014 12:15:22   
LoveableMe RR
Празници се ближат, празници се ближатuser posted image user posted image , очигледно влијаат на атмосферата user posted image

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 163
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
28.11.2014 13:35:43   
Felly RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Anonimen

Devojki daj be kazete kako da si go podobram libidoto, ke mi se unisti brakot ako vaka prodolzam. Ima li nekakvi preparati za ovaa rabota? MM tolku mngou me ispolnuva so ljubov i go sakam, ama koga ke dojde vreme za taa rabota nekako kako da se podrazbira deka treba da se sluci i jas gubav zelba- katastrofa!! Soprugot odma si pravi filmovi deka ne go sakam, deka imam drug, a jas ednostavno nemam zelba ne mi paga na pamet...Sovet?

Анонимен, еве во ОВАА ТЕМА може ќе најдеш некој совет.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 164
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
10.3.2015 11:47:39   
Палешка РР
Значи:

После 3 недели, сношти се "ставивме" со мм.
Партијата траеше 3 секунди user posted image user posted image user posted image user posted image

Со подолги информации...утре user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 165
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
10.3.2015 11:54:49   
lukajana RR
user posted image user posted image user posted image Некој се журкал ,и кај нас падна еден послеполноќен за добро утро ,жеско и жестокоuser posted image user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 166
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
10.3.2015 12:05:11   
mommy_angels RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка РР

Значи:

После 3 недели, сношти се "ставивме" со мм.
Партијата траеше 3 секунди user posted image user posted image user posted image user posted image

Со подолги информации...утре user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Барем имаш кратки информации,а јас никакви user posted image
Ух ни трба дефинитивно одмор,па да живнеме малце,а со тоа и темава user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 167
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
12.3.2015 10:01:23   
mommy_angels RR
Доста само се жалев,сега и да се пофалам user posted image user posted image
Не е од синоќа,од прексиноќа е ама вреди да се спомне.Конечно излеговме од рутината и падна хот,хот,хот секс.Не сме остареле пустите ние ,туку требало малце повеќе да се ангажираме.А за местото на случувањето не кажувам,оние чистите и гадежливите ќе ме искараат user posted image ,па и некоја лекција може ќе ми одржат user posted image user posted image user posted image Вака трај си и прај си user posted image

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 168
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
12.3.2015 10:38:29   
Defne90 RR
Ајде да се чекирам и јас тука нека стои датата.Хехехе дека малку бевме подзаборавени на тоа поле.И што да речам,кратко ама слатко,полно со емоции и еден куп прегратки и бакнежи после кои очекувано си дојде и врвното задоволство.user posted image user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 169
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
12.3.2015 11:00:41   
deluxe
Јас сум заборавила да пишувам тукаuser posted image Ама напротив ние си имаме ритам фатено,секоја втора вечер сме активниuser posted image user posted image Не да се фалам ,ама турбо смеuser posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 170
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
12.3.2015 11:37:19   
Палешка РР
Ништо јас, ако е Марфи закон јас сум Устав user posted image

Таман решив од 3 секунди да преминам на 5 минути - ми дојде user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 171
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
12.3.2015 13:26:29   
lukajana RR
Нашето дружење бешe сабајлечки со првите петли и не можам да се пожалам убаво си поприкажавме,онака да ни тргне денотuser posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

Доста само се жалев,сега и да се пофалам user posted image user posted image
Не е од синоќа,од прексиноќа е ама вреди да се спомне.Конечно излеговме од рутината и падна хот,хот,хот секс.Не сме остареле пустите ние ,туку требало малце повеќе да се ангажираме.А за местото на случувањето не кажувам,оние чистите и гадежливите ќе ме искараат user posted image ,па и некоја лекција може ќе ми одржат user posted image user posted image user posted image Вака трај си и прај си user posted image

mommy poveli изненади не

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 12.3.2015 22:43:54 >


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 172
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
21.3.2015 16:48:48   
Snow Angel
Само што се истуширав,мм не дочека да се избришам,веднаш ми ја соблече бањарката и веднаш почнаа тие т.н патувачки бакнежи кои водат кон секс,па пороа орален секс имавме и на крај некое поинакво издание на мисионерска поза.Иако сеуште сум во првото тримесечие во бременоста,сепак докторката ни дозволи.

< Поракaта ја уредил Snow Angel -- 21.3.2015 16:50:34 >

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 173
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
23.3.2015 8:35:59   
mommy_angels RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: lukajana RR

Нашето дружење бешe сабајлечки со првите петли и не можам да се пожалам убаво си поприкажавме,онака да ни тргне денотuser posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

Доста само се жалев,сега и да се пофалам user posted image user posted image
Не е од синоќа,од прексиноќа е ама вреди да се спомне.Конечно излеговме од рутината и падна хот,хот,хот секс.Не сме остареле пустите ние ,туку требало малце повеќе да се ангажираме.А за местото на случувањето не кажувам,оние чистите и гадежливите ќе ме искараат user posted image ,па и некоја лекција може ќе ми одржат user posted image user posted image user posted image Вака трај си и прај си user posted image

mommy poveli изненади не

Хехе Луκајана таму не можам да напишам веќе го имам нна списоκ. Туκу да ви κажам и синоќа се офајдив. Намеρата ми беше да заспијам дете па да дотρчам κај маже,аρно ама и јас сум заспала. Е κога се ρазбудив оκолу 1 по полноќ пρавец κај него. Дневна доза си е дневна доза, вρеме и место не смее да се биρа

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 174
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
26.3.2015 11:30:22   
Defne90 RR
Расположение на ниво денеска.Синоќа баш убаво си се посветивме еден на друг и си ги оживеавме заспаните страсти.И баш се зближивме убаво после долго време и на емоционално ниво.А колку само ни годеше и на двајцата тоа,Дај боже да се повторува почестоuser posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 175
Страница:   <<   < Претходна страница  4 5 6 [7] 8   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 6 [7] 8   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?