|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Најнеобичното место каде сте воделе љубов?
27.4.2009 13:29:21   
mami
кое е најнеобичното место каде што сте воделе љубов? некое ќоше, или можеби малку скриени на забавата или...

< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 28.6.2011 8:21:50 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Најнеобичното место каде сте воделе љубов?
27.4.2009 13:31:45   
mami
ние тоа го направивме на Водно, одевме накај врв пешки и во еден момент случајно скршнавме од патчето.имаше шанси некој да не види, ама во тој момент баш и не гледав на тоа

< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 28.6.2011 8:21:59 >

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
27.4.2009 13:35:56   
Anushka
vo toaletot od avion. imase mnogu turbulencii i mene mi bese strav. Ama stvarno mi bese strav. Me fati panika... pa si rekov - sto imam da izgubam? MM mi e prilicno puritanec vo toj pogled, taka sto nemozev da mu predlozam nisto apla. Ama mu kazav deka mi e mnogu loso, pa da dojde so mene do toalet...
bese tesno, bese slatko, ama najsladok bese toj, zatoa sto koga izleze, mu bese sram - mislese deka site znaele sto pravel
Sepak, jas go utesiv i mu rekov - glej sega stujardesata kako so pocit ti se smeska, ha ha

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
27.4.2009 13:37:40   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image zakon

(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
27.4.2009 13:38:59   
mis.
Na plaza pokraj more pod vedro nebo polno so zvezdi pesok romantika,ne se zaboravi nikogas.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
27.4.2009 13:48:02   
Anushka
ova vo avion, sepak ne bese romanticno, bese samo interesno. Najromanticno bese kaj nego doma. Vo edno dalecno vreme koga pocna vojnata (bombardiranjeto) vo Jugoslavija.
Popladne. Site bea preplaseni toj den. Neizvesnost i panika niz celo Skopje. Avionite letaa na site strani. Bese mart i se' bese sivo.
Lezev vo negovite pregratki. Se cuvstuvav sigurno i bezbedno (citaj vljubeno) kako da bev vo najsigurniot bunker: si mislev, neka e kraj na svetot, neka padne bomba, ne e vazno, ova e moment za koj vredi da se zivee i da se umre.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
6.5.2009 21:57:08   
fibimk
Na plaza i vo Wc......user posted image user posted image

_____________________________

You have to have a darkness....for the down to come!!!!!!

(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
7.8.2009 1:04:07   
Лејди
ИЗВОРНА ПОРАКА: mami

ние тоа го направивме на Водно, одевме накај врв пешки и во еден момент случајно скршнавме од патчето.имаше шанси некој да не види, ама во тој момент баш и не гледав на тоа


Потполно истата случка.
И во тоалетот во Сити-ноќниот клуб.
хм... не ми текнува во мемоентов на некое друго такво лудо местенце.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
17.8.2009 8:22:54   
profesorica
Најдобрите места за секс во јавност

Во парк

Летните денови се како создадени за секс на отворено. Во вечерните часови може да си дозволите неверојатен секс на клупа или трева.

При излегувањето облечете кратко широко здолниште (ламбада), а пожелно би било и да не носите гаќички. Водете љубов со вашиот партнер многу дискретно, односно вашето здолниште да го покрие делот каде е главната акција. На тој начин ништо нема да се гледа. Правете го тоа споро и нежно, да биде помалку приметливо за случајните минувачи.

Базен и море

Посетувањето на базен зачинете го со мокар секс. Доколку сте зрамежливи изберете ноќно капење, а доколку сте похрабри направете го тоа преку ден. Бидете неупадливи и дискретни. Влезете во базенот, фатете позиција во некое ќоше и играјте си со партнерот. Се што треба тој да направи е малку да го мрдне вашиот костим за капење.

Слично нешто може да направите на море, на плажа или во вода. Одберете интимно место и уживајте. Погледнете како тоа успешно го прави Џесика Алба и нејзиното момче, сега веќе сопруг.


Во воз

За време на патувањето може да се опуштите со секс во воз, но единствено доколку постои купе кое може да се направи приватно со завеса. Вибрациите од воз ќе ви пружат задоволство слично како она на машина за перење алишта. Изберете подолга дестинација и за време на возењето уживајте во храбар секс, но сепак бидете внимателни.

Секс во гардероба

Гардероба е една од похрабрите места, без разлика дали станува за гардероба во фитнес сала или онаа во продавница или бутик. Доколку со партнерот редовно посетувате фитнес, можете по напорната вежба да ги 'оладите' малку телата со груб секс - под туш или гардероба.

Внимавајте некој да не ве изненади. Вистински адреналин ќе почувствувате доколку си дозволите големо еротско уживање во гардероба од бутик, место каде кабината е малку поголема. Внимавајте да изберете кабина со врата до подот, бидејќи според вашата положба на нозете, може некој да примети. На крај краева во тоа е возбудата, да претпоставуваат што се случува.

На работно место

Тоа е многу непрофесионално однесување кое може да ве чини губење на работното место, но за среќа годишните одмори се започнати па бројот на вработени е намален. Доколку навистина се плашите и животот ви зависи од таа работа, заборавете на ова, во спротивно изберете одличен простор и фрлете се на работа.

Во кино

За време на летниот период кино салите се малку празни, па доколку сонувате за секс во кино сала сега е вистинскиот период. Седнете во ред каде ќе бидете доволно далеку од другите и поиграјте си за време на филмот. Пожелно е да одите на филм кој веќе сте го гледале.

Гушнете се доволно блиску и масирајте му го пенисот односно вагината. Секако правете го тоа во задните редови, инаку би можеле да се најдете во навистина непријатна ситуација.

За оние похрабрите може да си дозволат и орален секс, па дури и да направат чекор понапред. Уживајте во незаборавните авантури, а позади себе односно на 'местото на злосторството' трудете се да не оставате траги.



(Одговор на членот Лејди)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
16.1.2011 16:30:17   
Pepelaska *
Знам дека звучи лошо ама отпосле видовме во кола а таму долу гробишта user posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
16.1.2011 16:47:13   
Martins mom
На паркинг во кола во сред бел ден на прометен пат Драч-Тирана...ама баш ми беше гајле...абе луди дваесетина години, заљубена до уши...тоа ти еuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
16.1.2011 17:07:58   
humana
Na stadion,posto mm e fudbaler,a letovo vo voda na plaza,mu vikam na mm lele ako nurka nekojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
16.1.2011 18:23:19   
mama26
hahaha so mm ne fatija zivi user posted image user posted image umrev od sram ama i od smea..sreka bese navecer preku den nema sansi user posted image

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот humana)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
16.1.2011 18:26:09   
mama26
ИЗВОРНА ПОРАКА: humana

Na stadion,posto mm e fudbaler,a letovo vo voda na plaza,mu vikam na mm lele ako nurka nekojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hahaha mm znae deka neznam da plivam i mi vika davaj ili  te udaviv user posted image

pc.ne mu dadov osven toa ke trebase i trevki da mi vleguvaat user posted image od sto se cisti vodite nasi user posted image


_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот humana)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
16.1.2011 18:56:31   
negla
veruvale ili ne     kaj nego vo podrum  user posted image koga ke pomislam sega user posted image sto li ne pravevme na taa stara peralna!!!!

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
16.1.2011 20:34:10   
humana
pc.ne mu dadov osven toa ke trebase i trevki da mi vleguvaat user posted image od sto se cisti vodite nasi user posted image

nebese kaj na na, moreuser posted image user posted image user posted image user posted image ama zatoa mislam cela sol bese vo meneuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот negla)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
16.1.2011 20:35:43   
humana
veruvale ili ne kaj nego vo podrum user posted image koga ke pomislam sega user posted image sto li ne pravevme na taa stara peralna!!!!

ama priznaj deka nekogas ti falat tie denoviuser posted image

(Одговор на членот humana)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
17.1.2011 9:41:44   
anedespo
Секаде: планина, во езеро на сред бел ден, кола, мотор, дома кај моите и кај неговите во сите можни соби и можни места, кај другар му у веце, морбидно малку(до гробишта), позади школо, на кеј, во кино. Сигурно нешто пропуштам ама кога имавме по 20 години, не размислувавме многу. Бевме многу будали и изгорени еден за друг.user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот humana)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
17.1.2011 14:19:25   
strelec 8
vo planina vrz edni sisarki,vo podrum na friziderot,na hauba na kolata...sega koga go pisuvam ova si vikam lele kolku sum bila luda.

(Одговор на членот anedespo)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
17.1.2011 14:30:48   
Olivia
Bas nokeska dodeke nsi lezevme so mm diskutiravme na ovaa tema kolku sme bile ludi i strasni, vodevme ljubov kade stigneme trebase samo da se pogledneme i gorevme kako da nema utre,najneobicnoto mesto koe go odvoivme za najekstremno e vo hotel na recepcija, tamu rabotese koga imavme okolu 20 g, ni dve ni tri rasobleceni na recepcija na katedrata, dali nekoj ke pomine ili ne toa ama bas ic ne ni bilo gajle, pa sleduvalo vo liftuser posted image ,na klupa vo park,itn a be ludi mladi godini, ama i sega sme ludi ama si ja pocituvame spalnatauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот strelec 8)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: најнеобичното место каде сте воделе љубов?
17.1.2011 15:10:06   
prettygirl
lele kaj ne:vo planina za majot sekoja god na sred bel denuser posted image , vo ezero i toa denski vo voda, na hauba, vo kola stanard, na masina za perenje, vo stanot ( prazen e) na kada posto samo kada imauser posted image na parkinzi.Pa sega kako sto mi se zbesnati hormonite...samo se nadevam od ko ke se porodam isto ke bidiuser posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Најнеобичното место каде сте воделе љубов?
15.3.2011 17:18:55   
skorpijana
vo kada polna so pena kaj ego vo podrumot imase krevet user posted image user posted image vo park na klupa vo kola

< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 28.6.2011 8:23:20 >


_____________________________

zivej go sekoj dena kako posleden

(Одговор на членот prettygirl)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Најнеобичното место каде сте воделе љубов?
14.4.2011 13:45:39   
kuklica
uuuuhhhhhhh.......standard vo kola,tus kabina na spalnata od majkami, od majkamu,kaj nas vo dnevna itn itn... neobicno: vo avtobus na posledno sedoste ama togas bev da go precekam vo Skopje idese od stranstvo i mnogu normalno ne mozevne da docekame da si odime domauser posted image

< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 28.6.2011 8:23:31 >

(Одговор на членот skorpijana)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Најнеобичното место каде сте воделе љубов?
10.5.2012 13:30:02   
Mihaela 2010
leleee na motor i toa na Choper,sega koga ke mi tekne kako li samo go praevme toauser posted image

(Одговор на членот kuklica)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Најнеобичното место каде сте воделе љубов?
17.1.2014 3:10:30   
Defne90 RR
mnogu takvi mesta za pocetok ke kazam vo avtomobil, na hauba,vo ve ce na eden kafic a pred ve ce eded kup luge cekaat,a drugar mu otsprotivno ve ce se zafrkava i frla kondom,na drvo ne znam kako go izvedovme toa sega si se prasuvam,na tavan, na parking,pred eden restoran vo grmuskite,ako ne fatea togas ke ne kaznea debelo.Ama ludi godini bea sega koga se prisetuvame so maz mi sto se ne sme pravele i kade se ne sme vodele ljubov si mislime kolku zdodevni stanavme.Ha ha ha.Ama si velam imame nie vreme za uste eksperimentiranje,mladi sme decata ke potporasnat ke isprobame na site mesta kaj sto ne sme isprobale

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Dali?
Jana9

Dali piete tableti protiv glavobolka?

Da (75%)

Ne (25%)


Број на сите гласови: 8

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!