|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
12.6.2013 14:01:01   
eleonorastrumica
Потпис

(Одговор на членот blond)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
23.6.2013 23:54:11   
Палешка РР
Жени, загрижувачки е ова
Никој немал секс од 11.06 user posted image

Еве да се пофалам јас за вечерашново user posted image
Па утре кога ќе ми легнат впечатоците, пак ќе пишам
Ајде и вие преземете нешто по оваа тема user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот eleonorastrumica)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
24.6.2013 0:00:14   
Monika 84
mene mazot ne mi e tuka se e na terenska rabota i slabo se gledame ne pa seks da padne. i koga imame koristime zastita oti imam bakterija pa da ne si ja prenesuvame no ne e toa toa so kondom neli podobro e bez nego pogolemo e zadovolstvoto

(Одговор на членот mare01051989)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
31.7.2013 12:49:50   
Mihaela 2010
temava ja zaboravivte ili poradi zestinive ne vi se ni seksa???user posted image

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Monika 84)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
31.7.2013 13:03:12   
kapina
Blaze si vi sto moZete da se seksate jas do treti mesec od bremenosta nema da smeam da pomislam na toa

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
31.7.2013 13:04:47   
Anonimen

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

temava ja zaboravivte ili poradi zestinive ne vi se ni seksa???user posted image

a ti? Samo buckas,pisi i ti nesto user posted image
Kaj nas sinoka bese - perfekcija
Site pozi gi probavme i super finisiravme

(Одговор на членот Mihaela 2010)
  Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
31.7.2013 13:12:25   
Mihaela 2010
ИЗВОРНА ПОРАКА: Anonimen


ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

temava ja zaboravivte ili poradi zestinive ne vi se ni seksa???user posted image

a ti? Samo buckas,pisi i ti nesto user posted image
Kaj nas sinoka bese - perfekcija
Site pozi gi probavme i super finisiravme

koj i da e ne buckam,ja aktiviram malku temavauser posted image user posted image
Nie imavme vo nedelata ama ne bese nesto posebno,dali od zeskovo,ke treba nareden pat u dnevna pod klimauser posted image

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 31.7.2013 13:25:57 >


_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
31.7.2013 16:45:02   
mommy_angels RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: kapina

Blaze si vi sto moZete da se seksate jas do treti mesec od bremenosta nema da smeam da pomislam na toa

Ах капина,ајде една утеха,јас секс немав 8 месеци во бременоста , а после породување 50 дена крварев,па еве математиката ти ја оставам на тебе user posted image
ќе стиснеш заби,ајде за три месеци
а сега греота сме ти на пост сме една недела ,имав добиено,а следните два дена сме со гости,се е отворено заради климатизирање на простор,па ќе мора да се стрпиме до петок таму user posted image user posted image

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
1.8.2013 16:09:20   
miana
Синока немав намера да водам љубов. Сум го заспала детево и јас сум заспала покрај него. После половина час се разбудив и станав да се истуширам. Во меѓувреме мм си заспал. Јас си легнав до него,ама некако расонета не ми се спие - и така дојдов до идеја изненадно да го разбудам.Така и се случи.беше кратко и слатко.Потоа сум заспала како бајче user posted image

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 84
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
7.8.2013 12:55:40   
Палешка РР
Од жешково ќе да е, што ли е...многу слаби со сексов сме user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 85
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
20.8.2013 12:15:54   
vezilka RR
Не беше синоќа, беше некој ден пред тоа. Хе, хе, ме потсетивте во другана тема со викендите. Ние инаку сме у фаза кога го реоткривме сексот, и сега понекогаш личиме на тинејџери. Некогаш не можеме да се додржиме да одиме во другата соба. Е така беше и претсиноќа, таму у спална карши дете започнавме, па решивме да се префрлиме во другата соба, на раат да си ја завршиме работата. Арно ама во другата соба не беше сосема раскренато од играчките, и некаде на половина пат, некој од нас нагази една играчка која свири, ама свири така подолго. Е не знам како тоа влијаело врз нашето либидо, ама сексот заврши со реченицата:..„ е ова е секс“...user posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 86
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
20.8.2013 12:41:04   
Gardenia

ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka RR

Не беше синоќа, беше некој ден пред тоа. Хе, хе, ме потсетивте во другана тема со викендите. Ние инаку сме у фаза кога го реоткривме сексот, и сега понекогаш личиме на тинејџери. Некогаш не можеме да се додржиме да одиме во другата соба. Е така беше и претсиноќа, таму у спална карши дете започнавме, па решивме да се префрлиме во другата соба, на раат да си ја завршиме работата. Арно ама во другата соба не беше сосема раскренато од играчките, и некаде на половина пат, некој од нас нагази една играчка која свири, ама свири така подолго. Е не знам како тоа влијаело врз нашето либидо, ама сексот заврши со реченицата:..„ е ова е секс“...user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ,ми го разубави денот бе Везилке хахах јаки сте

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 87
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
20.8.2013 12:46:10   
Mihaela 2010
Jas vikendov imav dobieno, taka da go propustivme,ama ke nadoknadam i te kako narednive denovi

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Gardenia)
Непосредна врска до пораките: 88
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
20.8.2013 14:12:34   
mommy_angels RR
јас синоќа ветив дека денес ќе ви пишам овде и еве ме user posted image user posted image , а за детали прашајте ги комшиите ,сигурно ги имаат user posted image

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 89
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
13.9.2013 13:24:10   
bucko mal
Sabajle mm si dojde porano od rabota.Na pat za nakaj doma mi se javuva I prashuva koga bebushov ke spie?
Mu vikam sega .Aj uspigo za 10min.sum domauser posted image
I taka rano po sabajle malku se osvezivme,kratko ama slatko so ogled na toa shto vo posledno vreme nemozeme navecer I preku den malku proctor ako najdeme go koristime.
Pa posle bev oslobodena od gotvenje,so trcanje otide da donese rucekuser posted image user posted image

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 90
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
13.9.2013 13:29:23   
miana
Aaaaa bucko,tvoevo bilo utrinsko seksualno iskustvo user posted image
Jas veke zaboraviv sto e ova user posted image

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 91
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
13.9.2013 13:31:36   
Палешка РР
Bravo buckooooo user posted image Ete predlog za denesen rucek...i jas kje go primenam user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 92
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
13.9.2013 13:34:42   
bucko mal
Koga koleshkite mi kazuvaa kolku retko imaat seksualni odnosi jas im vikav ne e mozno.Jas koga ke se omazam sekoj den,ama ne bilo taka eve cel mesec mozam na prsti da izbrojam I toa se na kratko so strav nekoj da ne se razbudiuser posted image Ama ne se davame,so poslednite sili se trudimeuser posted image
Ubavo se reklo slushaj patalec.....

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 93
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
20.9.2013 13:09:36   
miana
mmmm

< Поракaта ја уредил miana -- 20.9.2013 13:10:04 >

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 94
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
20.9.2013 19:20:43   
mommy_angels RR
ај да си кажам за глупостите вчера што ги правев user posted image user posted image user posted image
требаше нешто да чекаме со мм во кола саат -два ,а тоа нели баагичко време за чекање..... си почнавме ние така фино лепо....и си завршивме user posted image ............ах ,младост лудост user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 95
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
20.9.2013 19:30:41   
Carrie RR
user posted image user posted image user posted image уууууу браво мами ејнџлс, свака част

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 96
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
20.9.2013 21:15:52   
niki
ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

ај да си кажам за глупостите вчера што ги правев user posted image user posted image user posted image
требаше нешто да чекаме со мм во кола саат -два ,а тоа нели баагичко време за чекање..... си почнавме ние така фино лепо....и си завршивме user posted image ............ах ,младост лудост user posted image user posted image user posted image



user posted image cek cek da vidam jas ti bese ovaa:

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

Кога си 30,35 не ти се гледаат многуuser posted image ,мојот муабет беше друго. Имам сретнато баба и дедо од преку 70 што се држеа за рака и ми изгледаше толку убаво,дури и си помислив дека би сакаља и ние да бидеме вакви еден со друг на тие години,ама она што го нарекуваме лигавење,дома е сосем нормално,а на улица крајно невкусно,им личи на деца од 15,16 години,не на возрасни што имаат на располагање спални,крети,кади,туш кабини и што ли уште не


user posted image pa tek ovaa:


ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: deluxe RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka RR

Хе, хе и додека ние овде дискурираме дали е пристојно разменување „течности“ во јавност, во Шведска е донесен закон со кој се легализира мастурбацијата на јавни места.



user posted image user posted image user posted image Колку е изопачен световuser posted image user posted image

Ужас user posted image
Баш овие денови слушав импресии и од т.н. Црвена улица во Амстердам user posted image ,катастрофи живи.



user posted image

Vo Makedonija pod itno da se proglasi Crven parkinguser posted image

tuku sala na strana mene mi e bas drago sto ste si uzivkale, a ova drugovo ke go zemam kako "tastatura trpi se"user posted image



< Поракaта ја уредил niki -- 20.9.2013 21:16:53 >


_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 97
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
20.9.2013 22:01:31   
mommy_angels RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: niki

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

ај да си кажам за глупостите вчера што ги правев user posted image user posted image user posted image
требаше нешто да чекаме со мм во кола саат -два ,а тоа нели баагичко време за чекање..... си почнавме ние така фино лепо....и си завршивме user posted image ............ах ,младост лудост user posted image user posted image user posted image



user posted image cek cek da vidam jas ti bese ovaa:

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

Кога си 30,35 не ти се гледаат многуuser posted image ,мојот муабет беше друго. Имам сретнато баба и дедо од преку 70 што се држеа за рака и ми изгледаше толку убаво,дури и си помислив дека би сакаља и ние да бидеме вакви еден со друг на тие години,ама она што го нарекуваме лигавење,дома е сосем нормално,а на улица крајно невкусно,им личи на деца од 15,16 години,не на возрасни што имаат на располагање спални,крети,кади,туш кабини и што ли уште не


user posted image pa tek ovaa:


ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: deluxe RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka RR

Хе, хе и додека ние овде дискурираме дали е пристојно разменување „течности“ во јавност, во Шведска е донесен закон со кој се легализира мастурбацијата на јавни места.



user posted image user posted image user posted image Колку е изопачен световuser posted image user posted image

Ужас user posted image
Баш овие денови слушав импресии и од т.н. Црвена улица во Амстердам user posted image ,катастрофи живи.



user posted image

Vo Makedonija pod itno da se proglasi Crven parkinguser posted image

tuku sala na strana mene mi e bas drago sto ste si uzivkale, a ova drugovo ke go zemam kako "tastatura trpi se"user posted image



хахахахах...ова беше приватен паркинг,најприватен што може user posted image
a да и баш си уживкавме,а и не не гледаше никој, посебно не мали деца user posted image
user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил mommy_angels RR -- 20.9.2013 22:06:04 >

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 98
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
20.9.2013 22:09:58   
niki
pravdaj se ti kolku sakas samo da znaes koj priznava pola mu se prastauser posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 99
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
20.9.2013 23:48:52   
mommy_angels RR
Aбе кога се работи за задоволство се'' се прашта user posted image

< Поракaта ја уредил mommy_angels RR -- 20.9.2013 23:52:02 >

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 100
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?