|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
21.9.2013 0:19:40   
Snowhite RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: niki

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

ај да си кажам за глупостите вчера што ги правев user posted image user posted image user posted image
требаше нешто да чекаме со мм во кола саат -два ,а тоа нели баагичко време за чекање..... си почнавме ние така фино лепо....и си завршивме user posted image ............ах ,младост лудост user posted image user posted image user posted image



user posted image cek cek da vidam jas ti bese ovaa:

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

Кога си 30,35 не ти се гледаат многуuser posted image ,мојот муабет беше друго. Имам сретнато баба и дедо од преку 70 што се држеа за рака и ми изгледаше толку убаво,дури и си помислив дека би сакаља и ние да бидеме вакви еден со друг на тие години,ама она што го нарекуваме лигавење,дома е сосем нормално,а на улица крајно невкусно,им личи на деца од 15,16 години,не на возрасни што имаат на располагање спални,крети,кади,туш кабини и што ли уште не


user posted image pa tek ovaa:


ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: deluxe RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka RR

Хе, хе и додека ние овде дискурираме дали е пристојно разменување „течности“ во јавност, во Шведска е донесен закон со кој се легализира мастурбацијата на јавни места.



user posted image user posted image user posted image Колку е изопачен световuser posted image user posted image

Ужас user posted image
Баш овие денови слушав импресии и од т.н. Црвена улица во Амстердам user posted image ,катастрофи живи.



user posted image

Vo Makedonija pod itno da se proglasi Crven parkinguser posted image

tuku sala na strana mene mi e bas drago sto ste si uzivkale, a ova drugovo ke go zemam kako "tastatura trpi se"user posted image




Е затоа мами ејнџелс овде анонимно се пишуваuser posted image


_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
21.9.2013 6:58:02   
deluxe
user posted image user posted image user posted image Мами ејнџелс алал да ви е!!

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
21.9.2013 8:31:40   
mommy_angels RR
Е затоа мами ејнџелс овде анонимно се пишуваuser posted image

какво анонимно user posted image секој нека си пише како што ми милува паметот,ние најважно си напревивме refresh во нашите животи

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
21.9.2013 10:25:55   
deluxe
И тоа како рефреш,да ти кажам право ме потсети на старите денови со мм кога си бевме во врскаuser posted image user posted image
И да ти кажам не е лоша идејава,да си се вратиме на нашиот паркингuser posted image user posted image user posted image
А ако отидеме тами има да пишам тука посекакоuser posted image user posted image

< Поракaта ја уредил deluxe RR -- 21.9.2013 10:26:30 >


_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
21.9.2013 10:44:41   
Mihaela 2010
Nie zavcera se napravivme partaluser posted image
deka oddamna se nemavme seksasno zaradi renoviranjevo,nekoi zaebancii ama zatoa nadoknadivme i si vetivme pocesto da bide taka,mislam deka vecerva ke bide interesnauser posted image

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
21.9.2013 11:11:32   
deluxe
mislam deka vecerva ke bide interesna


Потпис!! и ние сме во план,ама од план до реализација има мнооогу...user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
29.10.2013 14:00:51   
Mihaela 2010
Aiiiii eden mesec nikoj da se prijavi ovde???ccccc abe kaj ste zenicki...
Aj jas da se pofalam,pokraj domasnite obvrski i trista gluposti po doma kooonecno u nedelata...bese prekrasno i ubavo i pak sakam da se povtoriuser posted image

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
29.10.2013 21:12:42   
mommy_angels RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

Aiiiii eden mesec nikoj da se prijavi ovde???ccccc abe kaj ste zenicki...
Aj jas da se pofalam,pokraj domasnite obvrski i trista gluposti po doma kooonecno u nedelata...bese prekrasno i ubavo i pak sakam da se povtoriuser posted image

user posted image Михаела јас отворив да пишувам,ама гледам само јас ,а еве и ти ,пишувам овде ,па си викам на паметов абе јас нимфоманка да не сум user posted image
Ама по се изгледа другите се срамат user posted image
Сега само ќе кажам дека дете рано заспа вечерва,па имавме многу време на располагање
Ах,убаво ќе се спие user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
29.11.2013 15:14:29   
Mihaela 2010
ccccc pak jas na temava...ama ako ke si pisamuser posted image
zavcera bese sto bese ,ama bomba bese,i iiiiiiiii predvreme zavrsi toj rabota jas si ostanav nedoiskazanauser posted image ,ama takvo nesto oddamna se nemase sluceno...

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
9.12.2013 10:35:26   
Anonimen
Синоќа убаво ни тргна. Чипкаста чарапа, неизбежна танга, пуштена коса...user posted image Во жарот на страста, вратата надворешна лупна, за кратко и кај нас в соба лупна вратата user posted image Ај рековме ќе почека...ќе видиме што сака...хе хе...не се откажува дете, тропа ли тропа...ајде јас под ќебе, мм се облече набрзинка....лаптопот му требал на детето user posted image
Ајдеееее, пак јово на ново од почеток...user posted image

Очи ми капат...не пие мастило детево, големо е user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
  Непосредна врска до пораките: 110
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
9.12.2013 12:39:54   
Martins mom
Абе пукнав и ја да пишам на темата, ама има времееее, сум чекала пола година, ќе си почекам уште малкуuser posted image user posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
11.12.2013 2:43:32   
Defne90 RR
Nie zenicki nikako da stigneme zaedno do krevetot so toa mazeto moe.Toa pomaloto abe vo eden dva si legnuva a i koga ke si legne porano ke vidi deka me nema do nego i odma vreska.I nie dvajcata nisto ne mozeme da napravime.Lele izgorev veke koga ke mi potporasnat decata na raat da si se mazime so mazleto moe.Ako ne drugo barem porano da pocnat da si legnuvaat.user posted image

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
2.1.2014 9:20:25   
mommy_angels RR
Јас да си кажам,зашто вас никаде ве нема,ајде бре луѓе,празници ,алкохол сигурно паднал некој добар секс user posted image
Е ние синоќа заспавме дете и си влеговме заедно на туширање......... hot steamy bathroom user posted image
Михаела ,јави се барем ти,ни замре темава user posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 113
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
2.1.2014 9:33:21   
Mihaela 2010
Eve me mami...da da pisav u kafematot,vcera padna seks,ama mnogu bese jako...ustvari kaj mene sekogas e jako,ne deka se falam ama kvalitetno imame ebuser posted image nje..user posted image user posted image
Uhhhh denes sakam pak,neli da mi bide socna godinata

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 114
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
2.1.2014 9:45:35   
LoveableMe RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

Eve me mami...da da pisav u kafematot,vcera padna seks,ama mnogu bese jako...ustvari kaj mene sekogas e jako,ne deka se falam ama kvalitetno imame ebuser posted image nje..user posted image user posted image
Uhhhh denes sakam pak,neli da mi bide socna godinata


Денес, денес, да тргне годината user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 115
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
2.1.2014 10:13:55   
mommy_angels RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: LoveableMe RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

Eve me mami...da da pisav u kafematot,vcera padna seks,ama mnogu bese jako...ustvari kaj mene sekogas e jako,ne deka se falam ama kvalitetno imame ebuser posted image nje..user posted image user posted image
Uhhhh denes sakam pak,neli da mi bide socna godinata


Денес, денес, да тргне годината user posted image user posted image user posted image


Ме ставате на мисла user posted image user posted image ,дете не ми е дома,а мм еве нешто се вртка по двор,да го приберам внатре,а ? user posted image

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 116
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
2.1.2014 10:20:10   
Mihaela 2010
aiiii uste se musli be...da bev jas na tvoe mesto do sega ke letaa perduvi
ajde odi stavaj nesto seksi i fakjaj se za rabota

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 117
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.1.2014 2:10:59   
Defne90 RR
I nie bogami godinata ja pocnavme mnooogu socno.Ni padna prviot seks za ovaa godina otkako so mazle se pribravme od slavenje.Pomaloto veke spiese pogolemoto bese na spienje kaj svekor mi i svekrva mi i koga konecno ostanavme sami si ja zacinivme novata godina so super seks.Ajde se nadevam deka ke ni trgne ovaa godina deka nema da se broi na prsti kolku pati seks imavme vo mesecot.Ha hah ahauser posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 118
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.1.2014 14:22:07   
Anonimen
Падна и првиот добар, непопречен секс годинава...user posted image
Детето навреме си дојде, кога пушевме цигара надвор.

Ќе ја биде годинава изгледа user posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
  Непосредна врска до пораките: 119
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.1.2014 15:12:07   
Anonimen
Сериозно го сфатив и јас значењето на вчерашниот ден - за влијанието врз цела година, па се случи реприза на новогодишното "честење", во пософистицирана варијанта user posted image
Нека не послужи годинава и на ова поле user posted image

(Одговор на членот Anonimen)
  Непосредна врска до пораките: 120
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.1.2014 20:28:15   
AnnaMolly RR
Е нема анонимно бе да пишам!
Вчера имаше земјотрес изгледа кај сите, а? Па нормално, нели таков беше денот :))))))))) Кај нас грмешеееееее! хахахахаххаа

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 121
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
4.1.2014 15:27:09   
Anonimen
Помина се она за кое се жалев во другата темаuser posted image Се потрудивме и мм и јас и полн погодокuser posted image Сеа дури да влеземе во колосек, време ќе треба.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
  Непосредна врска до пораките: 122
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
4.1.2014 15:28:16   
Martins mom

ИЗВОРНА ПОРАКА: Anonimen

Помина се она за кое се жалев во другата темаuser posted image Се потрудивме и мм и јас и полн погодокuser posted image Сеа дури да влеземе во колосек, време ќе треба.

Не планирав анонимно да пишам, ама случајно ми се притиснаuser posted image user posted image user posted image Тоа од возбудата ко ќе ми текне на сноштиuser posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 123
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
5.1.2014 14:56:31   
LoveableMe RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR

Е нема анонимно бе да пишам!
Вчера имаше земјотрес изгледа кај сите, а? Па нормално, нели таков беше денот :))))))))) Кај нас грмешеееееее! хахахахаххаа


тие денови изгледа кај сите беше така, ха ха ха ха...сега до Божиќ постuser posted image

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 124
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
19.1.2014 1:22:18   
Defne90 RR
Ajde da se prijavam jas ovde za moeto sinokesno seksualno iskustvo.E navistina godinava ni trgna nekako i dvajcata sme polni so energija.Sinoka bukvalno vo spalna vladeese vistinsko ludilo.Napliv na stras i emocii otsekade.Vozbudata go dostigna i maksimalnoto nivo na uzivanje.user posted image user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 125
Страница:   <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?