|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
19.5.2013 18:39:23   
Anonimen
И јас имам....ама имаше некаква мануелна импровизација синоќа user posted image

(Одговор на членот niki)
  Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
21.5.2013 21:41:21   
Mihaela 2010
bas mu ja mislev za vecerva ama dobivuser posted image

(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
21.5.2013 21:45:59   
Anonimen

ИЗВОРНА ПОРАКА: Anonimen

И јас имам....ама имаше некаква мануелна импровизација синоќа user posted image




me2 hehehhehehehehehehehhe

(Одговор на членот Anonimen)
  Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
28.5.2013 18:10:57   
mosa
eve de jas nema da sum anonimna.i nemozam da zboram za vcera posto spiev, ama mozam da kazam za zavceraaaaaaaaaaaa extra bese,a posebno posto e sex posle karanica.So mm bevme skarani cela nedela ama nedelata ja zavrsivme..................................prekrasno bese de

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
30.5.2013 23:42:45   
Палешка РР
Слабо нешто не има овде...user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
30.5.2013 23:49:23   
miana
user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
31.5.2013 0:44:50   
niki
site ja citaat nikoj da pise

ne e od sinoka od pred nekolku noki:
denta si komentirame na tema sex i demek se spremame za luda vecer
no mene mi se prispa a toj sakase da vidi vesti na tv ili nesto slicno
si legnav i si vikam nema veze drug pat i taka mi se spie i sum zaspala
a ete ti go toj po nekoe vreme me budi
vo polu son nesto se mazime se ljubakame, nimfomanaka ne mi trreba mnogu, se bunam samo koga nema sex, koga ima nisto ne mi smetauser posted image
se raskomotivme ko po obicaj bidejki ne trpime ni sexi ves ni obleka, golotija na cena e kaj nas, toj zdola jas gore, akcija reakcija bidna rabota, si vetivme deka ke go povtorime ova obavezno i si zaspavme
eto taka nekako bez posebni marifetluci, uzivame vo cinot ne se zamarame mnogu so propratni elementi
nema da kliknam anonimen, akouser posted image


_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
31.5.2013 23:36:43   
Snowhite RR
А баш ќе ти велев да не заборави да кликнеш Анонимен и ти како Мианка нашаuser posted image

Со две деца во спална тешко и ретко да падне нешто, ќе си почекаме изгледа детската да ја направиме, зашто вака не иде више

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
31.5.2013 23:45:58   
Anonimen
Штом просторот е проблем ,Сноувајт јас би ти препорачала да не чекаш ноќ,туку кога ќе ти се пружи шанса,и денски е супер.испрати ги децата наваму-натаму(кај бабите) и уживанцијаuser posted image

(Одговор на членот Snowhite RR)
  Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
1.6.2013 10:36:50   
niki

ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite RR

А баш ќе ти велев да не заборави да кликнеш Анонимен и ти како Мианка нашаuser posted image

Со две деца во спална тешко и ретко да падне нешто, ќе си почекаме изгледа детската да ја направиме, зашто вака не иде више


pa dovolno sum anonimna, nema potreba za poveke
tuku i ovie anonimnive se prepoznatlivi po stilot i nacinot na pisuvanje, ama aj ako oni veruvaat deka se skrile neka im bideuser posted image

denski ili vo dnevna, ama sepak najdobro e da gi izbrkate vo nivna soba, nie nasava cucla ja sredivme potocno sama si najde dovolna motivacija da se iseli od nas krevet, denes slavime 10ta nok kako prespa vo nejzinata soba zatoa se aktiviravme malce povekeuser posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
1.6.2013 13:14:49   
Snowhite RR
Ај не кликам и јас анонимен
Значи само што пишав и ете сношти, заборавивме дека имаме и дневнаuser posted image
А искуството накратко следно: почна како на прв состанок, а заврши како секс за една вечер, како да нема утре

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
1.6.2013 18:26:17   
Lady_D
Lelee jas se spremam eve i za vecer hahahah abe ovie denovi sum vo ovulacija pa po cel den samo sex mi se vrti vo glava,hormonite rabotat pa dva dena eve si dobivam e sea ke videme za vecer, mazmi kutriot cel den e na rabota denes ama ke si probam ako ne vecer utre denta obavezno user posted image user posted image

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.6.2013 8:43:40   
Anonimen
Sinojka bese ludnicauser posted image user posted image user posted image user posted image ,od 69 do 66,pa do 96user posted image user posted image user posted image user posted image [sm=smiley36.gif
sakam pak sakam paaaak

(Одговор на членот Lady_D)
  Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.6.2013 9:09:05   
Tanjat7880
ИЗВОРНА ПОРАКА: Anonimen

Sinojka bese ludnicauser posted image user posted image user posted image user posted image ,od 69 do 66,pa do 96user posted image user posted image user posted image user posted image [sm=smiley36.gif
sakam pak sakam paaaak

Cekaj sega,edna brojka od tuka mislam deka ja znam ama ovie drugite spomnati....moram da se educiram prvo pa pak da si ja zemam rabotata vo svoi race za da imam ISKUSTVO DE oti samo vas ve citam shto ste pravele i svakjam deka ima raboti koi  ne gi znam!!!

(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.6.2013 10:26:08   
mama_06
Ништо цела недела. Да ти се плукнам на грипот и антибиотиците заедно. Ај јас поарна денес, мм станува и вика мене грлото ми е хаос! Ми идеше да го отерам кај мајка му таа да го лечи. Е вечер го напаѓам па ако сака нека плаче!

(Одговор на членот Tanjat7880)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.6.2013 11:40:41   
niki

ИЗВОРНА ПОРАКА: Tanjat7880

ИЗВОРНА ПОРАКА: Anonimen

Sinojka bese ludnicauser posted image user posted image user posted image user posted image ,od 69 do 66,pa do 96user posted image user posted image user posted image user posted image [sm=smiley36.gif
sakam pak sakam paaaak

Cekaj sega,edna brojka od tuka mislam deka ja znam ama ovie drugite spomnati....moram da se educiram prvo pa pak da si ja zemam rabotata vo svoi race za da imam ISKUSTVO DE oti samo vas ve citam shto ste pravele i svakjam deka ima raboti koi  ne gi znam!!!


user posted image
au i mene mi treba doeduciranje
69 znam
66 pretpostavuvam deka e nesto stranicno od pozadiuser posted image potvrda molam i objasnenie
96 a ova me asocira na glavi vo sprotivni strani, svrteni so grb i kako posleuser posted image nekoja zahtevna akrobatika i so slika nema da razberamuser posted image
auuuuuu sum ostarela nisto ne sum naucila, za sramota user posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Tanjat7880)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.6.2013 11:50:30   
Anonimen
Ete niki prvite dve gi pogodi,tretoto bese mala sala,taka napisav od sto bese dobro, mnogu dobrouser posted image user posted image
ajde kakvi stari,treba ovde i sliki da postirame,da proradi mastauser posted image

(Одговор на членот niki)
  Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.6.2013 12:00:18   
niki

ИЗВОРНА ПОРАКА: Anonimen

Ete niki prvite dve gi pogodi,tretoto bese mala sala,taka napisav od sto bese dobro, mnogu dobrouser posted image user posted image
ajde kakvi stari,treba ovde i sliki da postirame,da proradi mastauser posted image



a mi tekna i drugo tolkuvanje, samo redosledot na broevite da odi 66, 69, i posle se vrtite sekoj na svoja strana vo 96 i ste zaspaleuser posted image
dobro zvuci, ke treba da se probauser posted image
user posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.6.2013 13:45:59   
Mihaela 2010
user posted image

kako vi izgleda??user posted image user posted image
Cisto kako idejauser posted image

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.6.2013 13:53:41   
niki
super izgleda
ako dojdam uste ednas na temava sigurno ke go napagam mazle vecer ponedelnicki user posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.6.2013 13:58:23   
Anonimen
Падна секс. Чипканите гаќи гооолема работа завршија user posted image

(Одговор на членот niki)
  Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.6.2013 13:58:38   
vezilka RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

user posted image

kako vi izgleda??user posted image user posted image
Cisto kako idejauser posted image



Ова ако го преточувате у бројка ќе биде 41, а? Хе, хе..штом почнавме у бројки.

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.6.2013 14:00:26   
Mihaela 2010
vezilka ova bilo poza SHTRK....user posted image
ke ja isprobam kaj i da euser posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.6.2013 14:05:09   
SandraRo
Kaj nas od seks nemozam da se pozalam :D den da e nok da e obavezno paga edna tura :))))) i nikogas ne e planirano od mirni taka naednas ke ne fati nekoja ljubovna bura i pocnuvame :))))))))) ete bas vcera bese....ubajna :)))))

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Моето синоќешно сексуално искуство
3.6.2013 14:13:13   
Tanjat7880
ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

user posted image

kako vi izgleda??user posted image user posted image
Cisto kako idejauser posted image


Kako mi izgleda?!user posted image Ko shto me boli mene kicma i ko shto on ima zdraven vrat ova mi izgleda ko za atleticari bre i toa atleticari shto osvoile ZLATO NA OLIMPIJADA!
Jas bash su na pravo mesto so pravi tekstovi,zasluzuvam ne da me brishat od temava nego da me izbrishat od forumot,eve ke se odjavam od tuka I NEDOAGJAM VISHE!user posted image

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?