|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ПОДДРЖУВАМЕ МАЛИ БИЗНИСИ

Поддржуваме мали бизниси: tilia.organica

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 21.8.2023
image

Многу често знам да се пошегувам со моите пријатели и љубители на органска козметика, дека tilia.organica е корона производ,бидејќи идејата и почетоците настанаа токму тогаш, во тој период кога бевме затворени

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Facebook за 7 дена престанува да постои!

Автор: Редакција Рингераја | 21.10.2021
image

Основачот и мнозинскиот сопственик на моќната американска компанија Фејсбук, потврди дека за една недела ќе објави сe за крајот на социјалната мрежа што ја знаеме денес

БЛОГОВИ

Блог: Да го промениме светот како мајки на синови

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 27.1.2021
image

Мајка на Инстаграм, објави инспиративен текст во врска со воспитувањето на момчиња и спречување на насилството врз жените

БЛОГОВИ

Елена Наумовска: Брзо растете мили мои

Автор: Елена Наумовска | 1.12.2020
image

Како вчера да беше кога прв пат те зедов во прегратка со треперење на рацете од страв да не те повредам бидејќи беше толку мала и нежна, баш како што е дада Бисера сега,како што беше и дада Калина...

image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

image

Зорица Николовска, @miss.mama.mk или попознато како Мајка му на Мартин, веќе една година постои, креира содржина и споделува искуство на Instagram и Facebook профилите

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

ТЕЛЕВИЗИЈА.
пеперутка16

Колку време вашето дете гледа телевизија дневно?