|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Како да останете фит за време на бременоста?

Автор: Редакција Рингераја | 28.3.2015
image

За да имате што поубава бременост, продолжете со спроведување на здравите животни навики, со тоа што ќе ги прилагодите на фазите низ кои поминувате

Ким Кардашијан го покажа голо трудничкото стомаче!

Автор: Редакција Рингераја | 7.4.2013
image

Реалити ѕвездата објави слика на Твитер со едноставна фраза - Бебешка љубов. Погледнете го "на голо" стомачето на Ким Кардашијан

Заблескајте ова лето на плажа

Автор: Редакција Рингераја | 10.7.2012
image

Со цел да имате поголема самодоверба и да бидете сигурни дека сте подготвени за летната сезона, Ви претставуваме неколку начини за да бидете убави на плажа

Северина роди син

Автор: Редакција Рингераја | 11.1.2012
image

Многу хрватски медиуми веќе пишуваат за првороденото дете на балканската ѕвезда Северина.

Северина ќе остане во болница до породувањето

Автор: Редакција Рингераја | 6.1.2012
image

Пејачката Северина Вучкович, која во понеделникот е примена во сплитската болница заради помали компликации во бременоста, се чувствува добро но нема наскоро да биде пуштена дома

Северина во болница поради компликации

Автор: Редакција Рингераја | 3.1.2012
image

Мега популарната хрватска пејачка Северина која го очекува своето прво дете, вчера била однесена на клиниката за гинекологија во Сплит, поради компликации во бременоста.

Џенифер Анистон бремена со близнаци?

Автор: Редакција Рингераја | 23.12.2011
image

Блиските пријатели на ѕвездата од "Пријатели" потврдија дека Џенифер престанала со пушење и последните неколку месеци не консумира алкохол

Трудничките желби на Бијонсе

Автор: Редакција Рингераја | 11.11.2011
image

…Со повеќе кечап ќе ве молам!

Во торбичката за плажа на идните мамички

Автор: Редакција Рингераја | 9.7.2011
image

Проверете дали Вашата торба за на плажа е полна со сите работи кои и требаат на една трудница за прекрасен ден на плажа или околу базен.

image

Многу работни ангажмани и уште едно дете

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

Градинки
miana

Како сте задоволни од детските градинки во целост?

Добри се (38%)

Катастрофа се (12%)

Солидни се (38%)

Одлични се (12%)

Немам коментар (0%)


Број на сите гласови: 8

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!