|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Џенифер Анистон бремена со близнаци?

Редакција Рингераја, 23.12.2011
Блиските пријатели на ѕвездата од "Пријатели" потврдија дека Џенифер престанала со пушење и последните неколку месеци не консумира алкохол

image
/11


 

 

По неполна година во врската со Justin Theroux, глумицата Џенифер Анистон е конечно бремена. Според написот кој го објави Магазинот Star, славната глумица носи близнаци.

Парот веќе подолго време работи на бебе, но како не им се посреќило од прва, Џенифер наводно земала терапија за плодност, која неретко предизвикува повеќеплодна бременост.

Блиските пријатели на ѕвездата од "Пријатели" потврдија дека Џенифер престанала со пушење и последните неколку месеци не консумира алкохол.

Ова не е прв пат да се шпекулира за нејзината бременост. Но, нејзините гласноговорници, кои порано ги демантирале ваквите изјави, овој пат не го сториле тоа. Џенифер наводно го чека третото тромесечје од бременоста, за да ја изнесе информацијата во јавност, а според магазинот Star, нејзиното семејство е воодушевено заради доаѓањето на новите членови.

 

Извори блиски до глумицата наведуваат дека Џенифер е сигурна во својот избор на партнер и дека не чекале долго за да го прошират семејството. Неодамна американските медиуми пишувале дека Џенифер толку опсесивно сака да остане бремена, што Justin се пожалил дека нивниот љубовен живот личи на научен експеримент.

Славната глумица по разводот со Brad Pitt немаше многу среќа во љубовта, а во повеќе наврати изјавуваше дека сака да стане мајка.

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Новогодишни слатки елки
Израдувајте ги децата со новогодишни елки како слатко задоволство
4
Трудничките желби на Бијонсе
…Со повеќе кечап ќе ве молам!
3
Романтични песни посветени на Св. Валентин...
Ако сте во потрага по некои нови песни, кои сакате да ги посветите на вашиот сакан, проверете ја оваа плејлиста. Ако н...
3
Идеи за рачно изработени новогодишни украси
Рачно изработените украси за Нова Година и Божиќ прават уште поголемо задоволство од купените, бидејќи се направени од в...
3
Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?