|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Трудничките желби на Бијонсе

Редакција Рингераја, 11.11.2011
…Со повеќе кечап ќе ве молам!

image
/11


 

Сме слушнале многу познати трудници со нивните чудни желби во бременоста, но изгледа дека Бијонсе е на врвот на листата.

За списанието “Closer” Бијонсе изјави: “Не знам дали го нарекувате тоа чудно, но јас јадам кечап со буквално се. Го сакав и пред да бидам бремена, но сега не јадам ништо без него. Појадок, ручек или вечера – едноставно мора да имам кечап на дофат.”

Таа исто така зборуваше за конекцијата и близината со нејзиниот сопруг (иден тато), раперот Џеј Зи, притоа изјавувајќи: “Важно е да се помине квалитетно време со партнерот, пред да дојде бебето и навистина се чувствуваме дека сме го направиле тоа. Ние сме најдобри пријатели и навистина сакавме нераскинлива конекција пред да забременам.”

Бијонсе има уште една нераскинлива врска. Нејизината долгогодишна другарка, “сестра” како што таа би ја нарекла, Кели Роланд, која пееше заедно со Бијонсе во “Destiny’s Child”. Бијонсе вели: “Кели ми е сестра. Ја познавам од 16 години и таа е уште една ќерка на мајка ми. Знам дека е во Велика Британија каде е многу зафатена, но зборуваме пречесто и како тетка, вклучена е во се.”

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Новогодишни слатки елки
Израдувајте ги децата со новогодишни елки како слатко задоволство
4
Романтични песни посветени на Св. Валентин...
Ако сте во потрага по некои нови песни, кои сакате да ги посветите на вашиот сакан, проверете ја оваа плејлиста. Ако н...
3
Идеи за рачно изработени новогодишни украси
Рачно изработените украси за Нова Година и Божиќ прават уште поголемо задоволство од купените, бидејќи се направени од в...
3
Поддржуваме мали бизниси: МH CandleCo
Ние сме две сестри Христина и Мартина кои се креатори на МH CandleCo. И двете сме вљубени во креативни нешта полни со љу...
3
Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?