|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

5 методи за слабеење кои не функционираат

Автор: Редакција Рингераја | 15.9.2021
image

Тешка е борбата против тежината. Кога успехот е тежок, нормално е да сакате да испробате различни методи за слабеење, само за да го постигнете телото од соништата

Аделе го шокира светот со својата фигура!

Автор: Редакција Рингераја | 6.5.2020
image

Аделе направи изненадувачко враќање во социјалните медиуми за својот 32-ри роденден, а фановите не можеа да ги тргнат очите од нејзиното неверојатно губење на тежината! Пејачката на Someone Like You преку објава на Инстаграм го шокира светот!

Трикови како да јадете помалку

Автор: Редакција Рингераја | 26.11.2019
image

Експеритите тврдат дека надворешните влијанија се многу важни за количината на храна којашто ја внесуваме

7 правила за слабеење од нашите баби

Автор: Редакција Рингераја | 5.11.2018
image

Секоја генерација на жени се грижи за својот изглед. Без разлика на времето и развојот на технологијата и нашите баби си имале свои трикови кои им помагале да изгледаат неверојатно во нивната младост

Адел откри како ги изгуби килограмите

Автор: Редакција Рингераја | 17.12.2015
image

Фантастичното враќање на сцената на Адел не го обележа само нејзиниот хит “Hello”, туку и нејзината нова фигура. Адел ја откри тајната за нејзиното слабеење

Супер диета со маслинки

Автор: Редакција Рингераја | 4.5.2015
image

Ако сакате да го подмладите своето тело, да го подобрите своето здравје и притоа да ослабите најмалку 4 килограми, обидете се со диетата со маслинки, која трае меѓу 3 и 5 денови. Времетраењето на диетата го одредувате вие самите

Идеален рецепт за губење килограми по празниците!

Автор: Редакција Рингераја | 14.4.2015
image

Се подготвува за 5 минути, се пие 5 дена и ќе изгубите 5 килограми. Идеално за после празниците

Освежувачкa диета при пролетен замор

Автор: Редакција Рингераја | 23.3.2015
image

Астрономски пролетта веќе официјално е овде. Времето е потопло, денот - подолг. Често во тоа време не "напаѓа" пролетниот замор. Проверете ја нашата понуда за освежувачка диета при пролетен замор

Новогодишна диета - симнете 5 кгр. за 10 дена

Автор: Редакција Рингераја | 17.12.2014
image

Ако сакате за кратко време да го симнете вишокот килограми, тогаш сигурно оваа 10-дневна диета ќе ви се допадне. Диетата е развиена од Хејли Помрој, советникот за диета на ѕвездите Џенифер Лопез, Рис Винтерспун и Шер

Тајните диети на ангелите на Victoria`s Secret

Автор: Редакција Рингераја | 10.12.2014
image

Ангелите на Victoria's Secret се подготвуваат неколку месеци пред модниот настан. Погледнете кои се тајните за слабеење на ангелите на Victoria's Secret

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

Големината на градите по доењето.
пеперутка16

Дали вашите гради останале исти по доењето или се помали/поголеми од пред бременоста и доењето?