|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Вештачката интелигенција допре до домашните апарати и ги направи партнери во секојдневното одржување на домот. Со интелигентни и персонализирани функции, беспрекорна ефикасност и приспособлив дизајн, домашните апарати ги менуваат претходните навики

image

Паметен дом (Smart Home) е концепт во кој сите главни апарати за домаќинството имаат функции напојувани од алгоритми за машинско учење и вештачка интелигенција. И веќе секој дом, во поголема или помала мера е паметен дом

image

Новата фитнес нараквица Galaxy Fit3 има сосема нов дизајн и им помага на корисниците да вежбаат попаметно, подобро да го разберат своето здравје и да уживаат во подобри поврзани искуства

Fluffy Egg Шумливи купки

Автор: Lush Cosmetics Macedonia | 10.4.2012
image

Многу слатко, многу чудесно и МНОГУ розево шумливо јајце

The Carrot Пенливи купки

Автор: Lush Cosmetics Macedonia | 10.4.2012
image

Нема да ви помогне да гледате во темница но ќе ви помогне да имате миризлива бања

Peace масажер

Автор: Lush Cosmetics Macedonia | 10.4.2012
image

Парче мир за вас. За обновување на пријателствата.

ОЗНАКИ:

SWEETHEART SOAP - Сапун за туширање

Автор: Lush Cosmetics Macedonia | 7.2.2012
image

Најсензуалниот сапун кој излегол од лабораторијата на Lush.

LOVE POTION - Путер за тело

Автор: Lush Cosmetics Macedonia | 7.2.2012
image

Со нашиот Love Potion ќе го добиете целото внимание од Вашиот сакан. Затоа измасирајте се и посакајте желба.

DIRTY SOAP - Сапун за туширање

Автор: Lush Cosmetics Macedonia | 7.2.2012
image

За де се измиете, треба да се извалкате.

Пенлива купка од ѓумбир

Автор: Lush Cosmetics Macedonia | 18.12.2011
image

Lush пенлива купка во форма на куќичка.

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?