|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

На кафе кај Stardust Kejt ракотворби

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 4.12.2022
image

Еден особено интересен профил на Инстаграм е Stardust Kejt ракотворби. Неговата креаторка, 34 годишната Катерина Јовановска, ја прифати поканата и ни одговори на неколку прашања

Поддржуваме мали бизниси: L Creativa

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 2.9.2022
image

Ве носиме во магичниот свет на рачни изработки на L Creativa. Разговараме со дизајнерката Лилјана

Поддржуваме мали бизниси: Cacao potentia

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 14.6.2022
image

Cacao potentia го создадов прво за себе и за своето семејство и сега е достапно за сите кои се љубители на какао и здрава исхрана

Поддржуваме мали бизниси: Rus Design Lux

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 27.5.2022
image

Ви го претставуваме брендот RUS DESIGN LUX , чиј креатор е Анита Русевска. Нејзините прекрасни, уникатни, рачно изработени парчиња накит нема да ве остават рамнодушни и веднаш ќе посакате да ја збогатите вашата кутија за накит со некое парче

Поддржуваме мали бизниси: ЛУплетКА

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 23.5.2022
image

Инспирирани од малиот херој Лука, слетени со љубов од неговата мајка Наде

Поддржуваме мали бизниси: Silvs plants

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 20.5.2022
image

Збогатувањето на домот и градината со растенија ќе ви го разубави животот, но грижата за нив не е секогаш лесна, особено ако во тоа сте почетник

Поддржуваме мали бизниси: KSK handmade

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 14.5.2022
image

Запознајте ја Кристина Станоевска Коколанска, креатор на брендот KSK Handmade

Поддршка на мали бизниси: Органска козметика Ignea

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 11.5.2022
image

Најголем дел од потрошувачите се жени кои сакаат да го запрат стареењето на кожата со природна козметика затоа што се грижат за своето здравје. Најголемото задоволство произлегува од фактот што ИГНЕА козметиката негува без да и штети на кожата

Поддржуваме мали бизниси - Дариго арт

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 21.4.2022
image

Еден од најомилените мали бизниси на Инстаграм, чии производи се особено популарни меѓу мајките, дефинитивно е Дариго арт. Профил на мал семеен бизнис, чија понуда плени на прв поглед, а целосно освојува топлиот однос на неговите креатори

Поддржуваме мали бизниси: Плетени куклички

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 7.4.2022
image

Ирена Трпеска е 41 годишна Скопјанка, мајка на две деца, Илина и Андреј. Веќе 5 години се занимава со едно многу интересно хоби - изработка на плетени кукли и играчки во јапонска техника наречена амигуруми

СТРАНА 1 ОД 3