|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Поддржуваме мали бизниси: Брзо подароче

Марина Кљајиќ Петковски, 15.7.2023
Во потрага сте по подароче за на мекици или повојница, можеби за крштевка или роденден, за бебе или детенце? Подароче кое ќе биде уникатно и по пристапна цена, спакувано преслатко и најважно од се, квалитетно...

image
/11


Бараш подароче за на мекици или повојница? Можеби ќе треба и за крштевка или сакаш да е уникатно ама по пристапна цена, убаво?

Или едноставно само БРЗО ПОДАРОЧЕ за бебе или детенце?

Спакувано и најбитно КВАЛИТЕТНО. Повели, да го искреираме заедно твоето слатко брзо подароче.

Те очекуваме... има боди, постелнини, муслин прекривки, најбараните двострани прекривки, виножита, плетени играчки, тетра пелени...

Онлајн продавница на само еден клик од вас

Рингераја: Кои производи поточно ги има во вашата понуда? 

Брзо подароче: Ви благодарам на можноста да поразговараме и да дознаете нешто повеќе за нашите брзи подарочиња.

Во нашите понуди се вклучени повеќе производи: боди, прекривки, постелнини, плетени играчки/тропалки/глодалки, тетра пелени, држачи за цуцла, рачно изработени виножита...

Рингераја: Колку време работите и како дојдовте до идејата? 

Брзо подароче: Како Брзо Подароче постоиме веќе година и пол. Интересна е нашата приказна. Првично требаше да биде само еден производ...боди за бебе...така требаше и да се викаме, меѓутоа спонтано и неосетно почнавме да склопуваме сетчиња и одеднаш станаа комплетни подарочиња. Бидејќи денес е брзо време, брзо е се...што би можело да биде попримамливо од ..брзо подароче? Не трошите време за шетање, разгледување, барање попуст ...се е одеднаш кај нас.

podaroce1

Рингераја: Колку потрошувачите се заинтересирани за вашите услуги? Колку сте задоволни од досегашното работење? 

Брзо подароче: Се разбира дека денес еднакви важно со квалитетот на производот е соодветниот маркетинг и секако квалитетот на целокупната услуга. Ние сочувствуваме со нашите клиенти ...подготвуваме подарочиња, чекаме да се роди бебето понекогаш, се радуваме заедно за секое ново бебенце на овој свет. Имаме многу интересни приказни за испраќање/добивање на нашите подарочиња. Има заинтересираност особено од други земји каде се наоѓа нарачателот, а сака да изненади свои блиски тука во нашата Македонија. Особено не' радува тоа што имаме лојални клиенти кои во секоја прилика се обраќаат кај нас повторно и повторно. Тоа верувам дека е добар знак и говори за нас. Задоволството од ова припремање на слатки, мали и нежни подарочиња е неминовно. Не' разгалува сите во тимот. Во глобала сите сетчиња ни се уникатни и самото тоа ни дава идеи за безброј нови комбинации.

podaroce

Рингераја: Производите се достапни онлајн на Инстаграм и Фејсбук профилот (линк) Ваши идни планови?

Брзо подароче: На нашиот Инстаграм и Фејсбук, ги има нашите веќе готови сетчиња, меѓутоа како што кажав секое подароче е приказна за себе, тоа значи дека на клиентот му праќаме моментално достапни дезени, бои, големини од производите како и наши предлози според неговите барања, како би се договориле за одреден склоп на подарок. Секогаш знаеме да изненадиме и се обидуваме да угодиме на бараниот стил.

podaroce2

Рингераја: Што би им препорачале на оние кои размислуваат за сопствен бизнис?

Брзо подароче: На оние кои размислуваат за сопствен бизнис, би им препорачала пред се да веруваат во позитивен исход. Ова време ни нуди бескрајни можности и треба разумно да ги уживаме. Многу важно е да се има и супер соработници со кои имате синергија и со кои нема простор за многу објаснување, едноставно знаат што сакате. Јас ја имав таа среќа да ги имам и сум им благодарна неизмерно на Антонина Ангорт за изработката на сите рачно плетени убавини од куклички и глодалки и на Гордана Мушевска мајката на мојот сопруг за сите работи за кои е потребно да бидат кроени, шиени..мерени до милиметар и секако за огромната целокупна поддршка.

podaroce3

podaroce4

podaroce6

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Во торбичката за плажа на идните мамички
Проверете дали Вашата торба за на плажа е полна со сите работи кои и требаат на една трудница за прекрасен ден на плажа...
3
Јоксимовиќ, Брена и Грашо на ПИВОФЕСТ во П...
Лепа Брена, Жељко Јоксимовиќ, Џеј Рамадановски, Есма Реџепова, Петар Грашо, Влатко Стефановски, Кирил Џајковски се дел о...
3
Интервју со музичката легенда Бајага
Најгорд сум кога за синот и ќерката ќе ми речат - Имаш многу фини деца
3
Анџелина Џоли повторно блеска!
Анџелина Џоли и Бред Пит присуствуваа на берлинската премиера на филмот „World War Z“
3
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?