|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Совети за зајакнување на имунитетот на вашето дете?  
[Страница: 2 3 4 ... 26 27 28 ]
675 BEBICA 210211 13.10., 21.39
joki86
Предупредуваме: Овошје на децата  
[Страница: 2 3 4 5 ]
121 vesna_kr 26896 21.10., 14.06
vezilka RR
Предупредуваме: Справување со нејадењето  
[Страница: 2 3 4 ... 9 10 11 ]
265 profesorica 65153 2.10., 11.36
tincule
 
Ручек за малите дечиња   0 joki86 1002 13.10., 21.48
joki86
Чаеви  
[Страница: 2 3 ]
64 vesna_kr 17729 13.10., 21.45
joki86
Колку благо јадат вашите деца?  
[Страница: 2 ]
36 Snowhite RR 13977 17.8., 01.05
mamicki
Млечен кефир   12 TRANSTAR 16904 30.5., 07.05
Амиче
Риба во детското мени  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
129 vesna_kr 35681 3.9., 15.04
lolla RR
Блендирано/пасирано не сакам да џвакам...  
[Страница: 2 3 4 5 ]
109 profesorica 23562 4.8., 10.09
elenak
Здрава исхрана  
[Страница: 2 3 4 5 ]
103 mis. 28434 13.5., 12.38
marchi
Столче за хранење  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
283 profesorica 60117 31.3., 14.04
lolla RR
Сок  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
228 mami 48172 31.1., 13.39
AneLav RR
Ноќно пиење(сок,млеко)  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
184 vesna_kr 34615 21.12., 22.48
MamaKiki
Сок од зеленчук   2 marchi 6715 2.11., 10.25
Felly RR
Бонбони и мастики  
[Страница: 2 3 ]
61 mother 29 13845 1.11., 22.49
Melanija RR
Јадат ли вашите деца брза храна?  
[Страница: 2 ]
30 Srculence 12030 1.11., 12.42
marchi
Туна?   23 mami 12095 27.10., 14.32
tincule
млеко во тетрапак  
[Страница: 2 3 ]
62 big_mama817 17350 23.10., 14.54
MamaKiki
слабокрвност  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
131 mami 82210 30.6., 06.28
kapina
која храна е особено богата со железо?  
[Страница: 2 3 ]
50 mami 45049 4.4., 22.34
Melanija RR
Кое млеко е најдобро за исхрана на децата?   18 caciana 10473 31.3., 23.16
Cvekelencule
Млеко и млечни производи  
[Страница: 2 ]
29 anedespo 21394 26.2., 19.35
sandriana RR
Исхрана на деца со атопичен дерматит   5 Gorde J 10035 27.1., 14.20
DuffytheDuck
Маслинки и печурки  
[Страница: 2 ]
38 Mila na mama 16595 20.12., 11.59
Bethany
Kога и како почнавте со јаткасто овошје?   17 nadica 10289 18.12., 12.05
bucko mal RR
Страница:   [1] 2 3 4   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

kolku vreme go doevte?
nataly_13215

kolku vreme go doevte vaset_o bebe?

1.do 3 meseci (12%)

2. od 3 do 6 meseci (11%)

3.6-9 meseci (10%)

4.od 9 meseci do 12 meseci (18%)

4.poveke od 12 meseci (38%)

ne go doev bebeto (11%)


Број на сите гласови: 72

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!