|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Како да останете фит за време на бременоста?

Автор: Редакција Рингераја | 3.5.2022
image

За да имате што поубава бременост, продолжете со спроведување на здравите животни навики, со тоа што ќе ги прилагодите на фазите низ кои поминувате

Ким Кардашијан го покажа голо трудничкото стомаче!

Автор: Редакција Рингераја | 7.4.2013
image

Реалити ѕвездата објави слика на Твитер со едноставна фраза - Бебешка љубов. Погледнете го "на голо" стомачето на Ким Кардашијан

Заблескајте ова лето на плажа

Автор: Редакција Рингераја | 10.7.2012
image

Со цел да имате поголема самодоверба и да бидете сигурни дека сте подготвени за летната сезона, Ви претставуваме неколку начини за да бидете убави на плажа

Северина роди син

Автор: Редакција Рингераја | 11.1.2012
image

Многу хрватски медиуми веќе пишуваат за првороденото дете на балканската ѕвезда Северина.

Џенифер Анистон бремена со близнаци?

Автор: Редакција Рингераја | 23.12.2011
image

Блиските пријатели на ѕвездата од "Пријатели" потврдија дека Џенифер престанала со пушење и последните неколку месеци не консумира алкохол

Трудничките желби на Бијонсе

Автор: Редакција Рингераја | 11.11.2011
image

…Со повеќе кечап ќе ве молам!

Во торбичката за плажа на идните мамички

Автор: Редакција Рингераја | 9.7.2011
image

Проверете дали Вашата торба за на плажа е полна со сите работи кои и требаат на една трудница за прекрасен ден на плажа или околу базен.

image

Многу работни ангажмани и уште едно дете

10 модни совети за бремени жени

Автор: Редакција Рингераја | 9.7.2011
image

Најважното нешто што треба да го запомните, кога станува збор за модата е дека не мора да го промените Вашиот основен стил само затоа што сте бремени.

Насмевката - ефикасен лек за душата и телото

Автор: Александра Ојлеска | 1.4.2011
image

Смеењето од срце ги изразува среќата и радоста, ги отстранува тагата, лошите емоции, чувството на замор, загриженоста, брзо го сцтрува вниманието од проблемите на убавите работи, ја спречува нервозата.....

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?