|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Женствени вибрации - Bella пролет/лето 2018

Автор: Редакција Рингераја | 20.2.2018
image

Верни на вкусот на модните зависници, Bella ја најавува новата сезона подинамично од кога било

Класиката е секогаш во мода - Bella капути

Автор: Редакција Рингераја | 13.11.2017
image

Класиката никогаш не излегува од мода. Да, зборуваме за Bella, бренд кој е добро познат по својата линија на зимски капути, совршени по минимализмот и кројот кој природно легнува на телото, идеални за секоја модерна и деловна жена

ОЗНАКИ:

Како да ја истакнете женственоста во зима?

Автор: Редакција Рингераја | 25.10.2017
image

Со намалувањето на температурите, на дамите им станува потешко да ја истакнат женствената фигура под неколкуте слоеви облека

Женски ташни есен/зима 2014

Автор: Редакција Рингераја | 4.11.2014
image

Ви ги претставуваме модните тенденции на женски ташни за есен/зима 2014/2015 директно од Светската недела на модата

Кои бактерии ги носиме од шопинг?

Автор: Редакција Рингераја | 28.5.2013
image

Сите сакаме шопинг! И додека безгрижно испробуваме нови бикини, блузички, шешири или руменило за усни и пресметуваме колку сме заштедиле, не размислуваме за тоа колку бактерии може да однесеме со себе дома...

Костими за капење на Victoria`s secret

Автор: Редакција Рингераја | 23.4.2012
image

Во последната рекламна кампања на брендот Candice Swanepoel прикажува костими за капење за сезоната лето 2012

Fluffy Egg Шумливи купки

Автор: Lush Cosmetics Macedonia | 10.4.2012
image

Многу слатко, многу чудесно и МНОГУ розево шумливо јајце

The Carrot Пенливи купки

Автор: Lush Cosmetics Macedonia | 10.4.2012
image

Нема да ви помогне да гледате во темница но ќе ви помогне да имате миризлива бања

Peace масажер

Автор: Lush Cosmetics Macedonia | 10.4.2012
image

Парче мир за вас. За обновување на пријателствата.

ОЗНАКИ:

SWEETHEART SOAP - Сапун за туширање

Автор: Lush Cosmetics Macedonia | 7.2.2012
image

Најсензуалниот сапун кој излегол од лабораторијата на Lush.

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

koe imence e najubavo spored vas?
Tanja84

Koe ime e najubavo?

Eva (45%)

Ina (23%)

Mia (32%)


Број на сите гласови: 106

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!