|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

7 правила за слабеење од нашите баби

Автор: Редакција Рингераја | 5.11.2018
image

Секоја генерација на жени се грижи за својот изглед. Без разлика на времето и развојот на технологијата и нашите баби си имале свои трикови кои им помагале да изгледаат неверојатно во нивната младост

Адел откри како ги изгуби килограмите

Автор: Редакција Рингераја | 17.12.2015
image

Фантастичното враќање на сцената на Адел не го обележа само нејзиниот хит “Hello”, туку и нејзината нова фигура. Адел ја откри тајната за нејзиното слабеење

Супер диета со маслинки

Автор: Редакција Рингераја | 4.5.2015
image

Ако сакате да го подмладите своето тело, да го подобрите своето здравје и притоа да ослабите најмалку 4 килограми, обидете се со диетата со маслинки, која трае меѓу 3 и 5 денови. Времетраењето на диетата го одредувате вие самите

Идеален рецепт за губење килограми по празниците!

Автор: Редакција Рингераја | 14.4.2015
image

Се подготвува за 5 минути, се пие 5 дена и ќе изгубите 5 килограми. Идеално за после празниците

Освежувачкa диета при пролетен замор

Автор: Редакција Рингераја | 23.3.2015
image

Астрономски пролетта веќе официјално е овде. Времето е потопло, денот - подолг. Често во тоа време не "напаѓа" пролетниот замор. Проверете ја нашата понуда за освежувачка диета при пролетен замор

Новогодишна диета - симнете 5 кгр. за 10 дена

Автор: Редакција Рингераја | 17.12.2014
image

Ако сакате за кратко време да го симнете вишокот килограми, тогаш сигурно оваа 10-дневна диета ќе ви се допадне. Диетата е развиена од Хејли Помрој, советникот за диета на ѕвездите Џенифер Лопез, Рис Винтерспун и Шер

Тајните диети на ангелите на Victoria`s Secret

Автор: Редакција Рингераја | 10.12.2014
image

Ангелите на Victoria's Secret се подготвуваат неколку месеци пред модниот настан. Погледнете кои се тајните за слабеење на ангелите на Victoria's Secret

Диета Беверли Хилс

Автор: Редакција Рингераја | 24.9.2014
image

Judy Mazel ја осмисли диетата Беверли Хилс која се темели на замислата дека килограмите можат да се изгубат ако правилно се комбинираат продуктите и ако се земаат во одредени временски периоди

Новата диета на Кејт Мидлтон

Автор: Редакција Рингераја | 26.6.2014
image

Која е тајната на совршениот изглед на Кејт Мидлтон? Според гласините Војвотката од Кембриџ има нова диета, на која ja должи својата супер фигура и убавата кожа. Сакате да знаете која е новата диета на Кејт Мидлтон?

Како Алесандра Амброзио ја одржува линијата?

Автор: Редакција Рингераја | 19.6.2014
image

Таа е неверојатно секси и е еден од ангелите на Victoria's Secret. Алесандра Амброзио е мајка на две деца и модел. Одржува совршена линија благодарение на начинот на исхрана и спортот. Што вклучува нејзиното дневно мени?

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

Ime
AnMari

Koe e najubavo ime?

Stefani (20%)

Ana Marija (20%)

Hristina (0%)

Melani (20%)

Mila (20%)

Jana (20%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!