|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Фото: Мајка која инспирира со својот стил

Автор: Редакција Рингераја | 29.7.2016
image

Амбер Филерап Кларк е блогерка и мајка која инспирира со својот стил. Погледнете ги совршените модни комбинации на оваа мајка

Запознајте ја Кејт: модна блогерка и кул мама

Автор: Редакција Рингераја | 6.10.2015
image

Кејт Вотерхаус е новинарка, ТВ презентер, радио водител и колумнист. Погледнете некои од нејзините топ комбинации кои секако би послужиле како инспирација за претстојната есенска сезона

Најмодерните ташни за лето 2015 година

Автор: Редакција Рингераја | 15.6.2015
image

Ги избравме за вас најмодерните ташни за лето 2015 година

Топ модели на мали црни фустани

Автор: Редакција Рингераја | 25.12.2014
image

Вечниот шарм на малите црни фустани не може да се порекне. Затоа, за вистинските модни класици, кои најдобро се чувствуваат во ова безвременско парче облека, носиме предлози за празничните денови кои се пред нас

Совети за трајни локни

Автор: Редакција Рингераја | 24.12.2014
image

Кадравата коса и женствите локни се меѓу најпознатите фризури за новогодишната ноќ. За жал, понекогаш локните ја губат формата само неколку часа по виткањето. Во прилог се некои совети како да имате трајни локни

Како да изгледате модерно и секси во зима?

Автор: Редакција Рингераја | 3.12.2014
image

Студеното време не дозволува смели комбинации на облека, па заради тоа во зима се чувствуваме помалку модерно и секси во облеката. Како да споите модерно, секси, удобно и топло? Погледнете ги нашите предлози

Избор на капут според фигурата

Автор: Редакција Рингераја | 25.11.2014
image

Во студените денови бараме спас во топлата прегратка на капутот. Освен дека треба да е модерно и од добар материјал, капутот мора да одговара и на линијата на вашето тело. Погледнете како да изберете капут според фигурата

Како да ги комбинирате чизмите со облека?

Автор: Редакција Рингераја | 19.11.2014
image

Чизмите се едни од водечките тенденции за есен/зима 2014-2015 година. Погледнете како да ги комбинирате чизмите со облеката оваа есен/зима

Одберете ја вашата есенска фризура

Автор: www.getlokal.mk | 10.10.2014
image

Есента ни пристигна а со тоа и нова можност за да ја изберете вашата есенска фризура. Време е да смислите нов изглед, а со тоа да ја избегнете секојдневната фризура

Направете сами украс за коса

Автор: www.getlokal.mk | 3.10.2014
image

Убав украс во коса, може секоја комбинација да ја направи целосна. Венчињата, траките, турбаните во последниве години станаа апсолутен моден хит и нешто што секоја девојка мора да го има

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

zenski iminja
bate

ke ime poveke vi se dopaga:

Mila (48%)

Lena (20%)

Lana (32%)


Број на сите гласови: 241

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!