|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Кои се најмоќните мајки во 2017 година?

Автор: Редакција Рингераја | 18.5.2017
image

Ова се највлијателните мајки во 2017 година според веб-порталот WorkingMother. Тие се доказ дека жените можат да бидат успешни претседатели, адвокати, музичари и мајки истовремено

Тајните на Софија Вергара за совршен изглед

Автор: Редакција Рингераја | 15.8.2016
image

Згодната Колумбијка нанижа редица успеси, па покрај петтата Еми награда за серијата „Модерно семејство“ таа се почесто се појавува на страниците на таблоидите со новото момче Џо Манганиел

Колекција Ready-to-wear на Викторија Бекам

Автор: Редакција Рингераја | 7.10.2015
image

Со колекцијата Ready-to-wear за есен 2015, Викторија Бекам се претстави во малку поинакво светло од вообичаеното. Овој пат добро познатите секси модели, реши да ги замени со поавангардни кроеви

Како да го придобиете шефот на ваша страна?

Автор: Редакција Рингераја | 7.5.2015
image

Односот со лицето кое ви е надредено на работа, често е осетливо подрачје. Ако сакате вашиот однос со шефот да биде што поквалитетен, држете се до овие седум совети

Можен е успех во работата, мајчинството и љубовта?

Автор: Редакција Рингераја | 26.2.2015
image

Речиси нема семејство во кое сопругата е домаќинка, која не оди на работа и целосно е посветена на одгледувањето на своето дете. Доживуваат ли каење дамите кои градат кариера со "брзи чекори" и немаат доволно време за малото детенце?

Фото: Анџелина во магичен црн фустан на Версаче

Автор: Редакција Рингераја | 29.5.2014
image

Анџелина Џоли изгледа неверојатно на премиерата на Maleficent во Холивуд

Што ни се случува во 14:55?

Автор: Редакција Рингераја | 5.6.2013
image

За поголемиот дел од вработените, 14:55 е време кога се најмалку продуктивни: тогаш се проверуваат статуси на Facebook и очајнички се бара чоколадо или кафе за освежување. Но, тоа не е се...

Современите жени се поочајни од своите мајки?!

Автор: Редакција Рингераја | 7.11.2012
image

Анкета спроведена од британска агенција покажала дека современите жени се под голем притисок, многу поголем од притисокот на жените пред три децении. Еве и зошто...

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Barame ime
sone

Naskoro ke dobijam vnuka.Brat mi i snaa mi sakaat da i dadat kratko ime. Pa treba jas da ucestvuvam.Ve molam pomognete ili piset_e nekoe interesno ime.

Anja (25%)

Tara (12%)

Nina (23%)

Kira (4%)

Nika (5%)

Maja (30%)


Број на сите гласови: 384

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!