|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Среќна Нова 2018 година!

Автор: Редакција Рингераја | 28.12.2017
image

Новата Година е вистинско време да истражувате нови хоризонти, да остварувате нови соништа, да ја откриете силата и вербата во себе, да се радувате на малите нешта и да се подготвите за нови предизвици. МНОГУ СРЕЌА ВО НОВАТА 2018 ГОДИНА!

Традиции за Нова Година и Божиќ низ светот

Автор: Редакција Рингераја | 26.12.2017
image

За некои од нив веројатно сте слушнале, а за други ќе научите. Тие се популарни, но зошто и како се случиле - ова може да ви биде мистерија. Ви препорачуваме да дознаете повеќе за новогодишните елки, Дедо Мраз, подароците и празникот воопшто

Идеи за празничната трпеза

Автор: Редакција Рингераја | 21.12.2017
image

Празничната вечера за Божиќ и Нова Година не може да биде како секоја вечер. Дури и да сме семејство и роднини, дури и ако се познаваме веќе сто години

Изберете новогодишна елка и видете што означува

Автор: Редакција Рингераја | 19.12.2017
image

Проверете го вашиот карактер, според тоа каква новогодишна елка ќе изберете

Рецепт за долг брак

Автор: Редакција Рингераја | 30.11.2017
image

Кога двете лица кои ги ставивте ќе добијат сребренкаст сјај и кога ќе им се појават бразди на кората, колачот е готов. Посладок нема да пробате никогаш

Принцот Хари и Меган Маркл се верија

Автор: Редакција Рингераја | 29.11.2017
image

Честитки до Принцот Harry и Meghan Мarkle, кои ја објавија својата веридба

Тони Цетински со емотивно писмо за Тоше Проески

Автор: Редакција Рингераја | 17.10.2017
image

Ангелите постојат, но бидејќи немаат сите крилја, понекогаш ги нарекуваме пријатели, а ти си еден од нив – му пишува Цетински на Проески

Водителката Миа Костова се сврши

Автор: Редакција Рингераја | 5.10.2017
image

Таа го покажа својот веренички прстен на Инстаграм

Главните актери од серијата Мојот Син се во врска

Автор: Редакција Рингераја | 3.10.2017
image

Илкер Калели, алијас Појраз и Бурчин Терзиоглу, алијас Ајшеѓул се во врска?!

Лепа Брена има совршено тело! Која е тајната?

Автор: Редакција Рингераја | 2.10.2017
image

Некои тешко доаѓаат до витка линија, а зад изгледот на Лепа Брена се кријат едноставни нешта. Откријте кои...

СТРАНА 1 ОД 37


Анкета

Кое име е поубаво:
Antimona

Кое име е поубаво: