|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ВО ДОБРА ФОРМА

Северина руши рекорди!

Автор: Редакција Рингераја | 12.6.2012
image

Полудеа за Севе! Песната Italiana на Youtube има 3 милиони прегледи во 7 дена. Изгледот на Северина е коментиран повеќе од нејзината песна, со која повторно се врати на сцената

image

Во својот стан Северина намести една соба за своето синче. Погледнете го и луксузното креветче во кое ќе спие

CELEBRITIES

Северина роди син! Ќе се вика Александар

Автор: Редакција Рингераја | 21.2.2012
image

Најпопуларната трудница во Хрватска КОНЕЧНО стана мајка, објавија повеќе хрватски медиуми. ЧЕСТИТКИ за среќните родители

CELEBRITIES

Збунети фанови: Северина се породи?

Автор: Редакција Рингераја | 12.2.2012
image

Иако се уште нема официјални информации, фановите и честитаат на Северина на нејзината страница на Facebook

image

Северина Вучковиќ и понатаму е сместена во болница каде се однесува како и другите трудници кои лежат со неа...

СЕ ЧУВСТВУВАМ УБАВО

Северина роди син

Автор: Редакција Рингераја | 11.1.2012
image

Многу хрватски медиуми веќе пишуваат за првороденото дете на балканската ѕвезда Северина.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Dali?
Jana9

Dali planirate prinova vo vaset_o semejstvo?

Da (0%)

Ne (100%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!