|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Многу хрватски медиуми веќе пишуваат за првороденото дете на балканската ѕвезда Северина.
Клучни зборови:

image
/11


 

 

Многу медиуми од Хрватска, а и од Балканот веќе го честитаа раѓањето на малиот Александар Иван, првороденото дете на балканската ѕвезда Северина и нејзиниот вереник Милан.

 

Според информациите кои ги даде сигурен извор на Курир.рс, Северина се породила утрото на 6. Јануари и на свет донела здраво машко дете, тешко 1990 гр. 

 

Поради тоа што малиот Александар Иван е роден еден месец пред очекуваниот термин на породување и малата телесна тежина, веднаш е ставен во инкубатор.

 

Северина ќе остане во болница се до моментот кога нејзинот син ќе биде изваден од инкубатор и кога ќе можат заедно да си одат во нивниот дом.

 

Според изворот на Курир.рс, вереникот на Северина, забранил ширење на секакви информации поврзани со породувањето на неговата вереница. Милан заедно со мајката на Северина постојано доаѓаат во посета на Северина и Александар Иван во Сплитската болница.

 

Рингераја информираше за хоситализирањето на Северина и нејзиното останување во болница до породувањето.

Се омажи девојчето што ја пееше `Никола Ни...
Оливера Лазаревска, која ја испеа 'Никола Никола' се омажи за аргентинец
4
Фотографии од свадбата на Елена Ристеска
Елена Ристеска и Бојан Ивановски синоќа стапнаа на лудиот камен. Во прилог се неколку фотографии од нивната свадбена вес...
3
Создадете подобар живот
Својот живот го заробувате во негативни мисли и енергија ако го трошите на она лошо што може или би можело да се ...
2
Во шопинг по совршена венчаница
Што треба да имате на ум…( 6 совети за купување венчаница)
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

/
Jana9

Ime

Ognen (25%)

Jakov (0%)

Josip (0%)

Matej (0%)

Filip (75%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!