|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Трудничките желби на Бијонсе

Редакција Рингераја, 11.11.2011
…Со повеќе кечап ќе ве молам!

image
/11


 

Сме слушнале многу познати трудници со нивните чудни желби во бременоста, но изгледа дека Бијонсе е на врвот на листата.

За списанието “Closer” Бијонсе изјави: “Не знам дали го нарекувате тоа чудно, но јас јадам кечап со буквално се. Го сакав и пред да бидам бремена, но сега не јадам ништо без него. Појадок, ручек или вечера – едноставно мора да имам кечап на дофат.”

Таа исто така зборуваше за конекцијата и близината со нејзиниот сопруг (иден тато), раперот Џеј Зи, притоа изјавувајќи: “Важно е да се помине квалитетно време со партнерот, пред да дојде бебето и навистина се чувствуваме дека сме го направиле тоа. Ние сме најдобри пријатели и навистина сакавме нераскинлива конекција пред да забременам.”

Бијонсе има уште една нераскинлива врска. Нејизината долгогодишна другарка, “сестра” како што таа би ја нарекла, Кели Роланд, која пееше заедно со Бијонсе во “Destiny’s Child”. Бијонсе вели: “Кели ми е сестра. Ја познавам од 16 години и таа е уште една ќерка на мајка ми. Знам дека е во Велика Британија каде е многу зафатена, но зборуваме пречесто и како тетка, вклучена е во се.”

Релаксирана бременост
Бременоста во животот на една жена е исклучителен период и зависно од чувствителноста и нејзиниот карактер може да ја до...
3
Создадете подобар живот
Својот живот го заробувате во негативни мисли и енергија ако го трошите на она лошо што може или би можело да се ...
2
Во шопинг по совршена венчаница
Што треба да имате на ум…( 6 совети за купување венчаница)
2
Вајолет Афлек се подготвува за сестричка
Малата Вајолет Афлек е забележана на училиште неиспуштајќи ја од раце својата кукличка бебе. Погледнете ги фотографиите ...
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

На што?
Jana9

На што најмногу трошите пари?

Гардероба (75%)

Одмори (0%)

Бела техника (0%)

Мобилни (0%)

Коли (0%)

Имот (25%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!