|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Топ модели на мали црни фустани

Редакција Рингераја, 25.12.2014
Вечниот шарм на малите црни фустани не може да се порекне. Затоа, за вистинските модни класици, кои најдобро се чувствуваат во ова безвременско парче облека, носиме предлози за празничните денови кои се пред нас

image
/11


 

Малиот црн фустан, во неколку реинтерпретации:

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Поддржуваме мали бизниси: Дора Мода
Еден Инстаграм профил го привлече нашето внимание. Станува збор за doramodahandmade и нејзините хеклани приказни
7
Твори - Читај - Биди хуман - Проект на Соф...
ТВОРИ – ЧИТАЈ – БИДИ ХУМАН е проект кој под водство на Софија Петковска опстојува веќе четири години. Оваа година, на ...
4
Како да се ослободиме од целулитот?
Целулитот ги мачи повеќето жени, кои во главно се грижат бидејќи се нарушува нивниот естетски изглед. Но дали целулитот ...
3
Скриени писма: Љубете барем еднаш повеќе о...
Вечната љубов кон едно битие е измислица на фрустрирани и грди баби. Баби кои едвај нашле само еден кој ги сакал. Вечна...
3
Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?