|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Ким Кардашијан го покажа голо трудничкото стомаче!

Редакција Рингераја, 7.4.2013
Реалити ѕвездата објави слика на Твитер со едноставна фраза - Бебешка љубов. Погледнете го "на голо" стомачето на Ким Кардашијан

image
/11


 

Таа конечно го прифаќа своето тело и почнува да се чувствува удобно во него. Ова е прв пат да го покаже во јавноста трудничкото стомаче.

Големиот чекор доаѓа по критиките упатени до неа заради огромниот апетит и зголемувањето на тежината. По овој чекор многу славни мајки застанаа во нејзина одбрана.

"Мислам дека жените треба да се поддржуваат, особено во текот на бременоста", изјави мајката на две деца, Гвинет Полтроу. Тоа е специфичен период и мислам дека Ким Кардашијан изгледа прекрасно.

Гвинет Полтроу е една од многуте славни жени кои застанаа во одбрана на Ким и упатија критики до новинарите.

 

 

1

 

Како да се храните 30 денови пред терминот?
Влегувајќи во 8-от месец од бременоста, идната мајка треба да обрнe особено внимание на исхраната
3
Зошто втората бременост е потешка од првата?
Првата бременост вообичаено е магична, затоа што е прва и с? ви е ново. Втората, пак, жените неретко ја нарекуваат полош...
3
Писмо од една загрижена трудница
Смрт на родилка во една приватна клиника, грешка со бебиња во државна болница... Во осмиот месец од бременоста сум, слуш...
3
Супер мама! Бремена во 8 месец, а планинари!
Ејми Розеборг е во осмиот месец од бременоста и се искачува по планини. 36 – годишната трудница, која е физиотерапевт, с...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

ime za since
malarusinka

Koe ime e e najubavo? Since treba da se rodi na 1 Maj. Mojot izbor e Daniel. Georgij e predlog od majka mi, Timi e zelba na maz mi. Valentin e rezervna varianta.

Daniel (55%)

Valentin (7%)

Georgij (30%)

Timi (8%)


Број на сите гласови: 174

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!