|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Листа на опасни играчки  
[Страница: 2 ]
39 Еца 29356 21.3., 13.00
marchi
Предупредуваме: Опремување на детска соба  
[Страница: 2 3 4 ]
85 Saturn 91166 23.1., 13.28
miana
Предупредуваме: Детски колички  
[Страница: 2 3 4 ... 17 18 19 ]
467 kristina28 206530 19.2., 14.32
Veronica_Lia
 
Зимски обувки и јакна  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
184 Јасминка 73230 21.10., 15.35
MamaKiki
Made in China  
[Страница: 2 ]
38 Еца 19242 29.10., 11.59
MamaKiki
Седиште за автомобил  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
200 Еца 78898 14.4., 12.06
anaana
Детско седиште за велосипед   3 vezilka RR 18357 27.5., 13.30
Yummy Mammy
Бутици за детска облека  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
163 vesna_kr 104138 21.9., 18.57
Nina.Nina
Кондури за дете  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
197 vesna_kr 78917 18.2., 23.50
Defne90 RR
Колку го облекувате детето?  
[Страница: 2 3 ]
56 vesna_kr 23572 23.10., 10.50
marchi
Перница на детето  
[Страница: 2 3 ]
69 vesna_kr 32105 2.11., 10.21
Felly RR
Мантилче за дожд   7 Saturn 6969 7.9., 00.57
mami2
Скијачко одело за деца   1 Saturn 5333 18.1., 13.38
dostickage
Кршење на играчки???  
[Страница: 2 ]
27 profesorica 18188 31.10., 10.01
Mila mamicka
Нова или позајмена облека  
[Страница: 2 3 4 ]
96 profesorica 31316 24.10., 17.35
lukajana RR
Што правите со веќе непотребните работи од вашето дете?  
[Страница: 2 ]
28 princessa 18176 21.10., 16.57
MamaKiki
Детска опрема  
[Страница: 2 3 4 5 ]
120 nina 64688 31.3., 14.03
lolla RR
Може ли сеуште да се добие PREMAMAN картичка?   2 Nade 5497 17.2., 11.39
Nade
Топлинки  
[Страница: 2 3 4 5 ]
110 mis. 39901 30.10., 21.22
MamaKiki
Детска постелнина  
[Страница: 2 ]
30 mis. 32136 24.11., 15.48
marchi
Машко и женско дете - посебни детски соби или не?   24 mami2 10788 5.1., 11.23
Felly RR
Вреќичка за спиење или ќебе?  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
249 mami 63459 23.3., 19.13
Kvisko
кога релаксаторот ке стане играчка   4 mami 5207 1.6., 00.19
Maca25
свои играчки или туѓите?   19 mami 12686 21.9., 18.56
Nina.Nina
хулахопки или ѕиври?  
[Страница: 2 3 4 ]
99 mami 28932 26.10., 17.33
MamaKiki
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Сезони.
Admin

Во која сезона е родено вашето дете?