|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Детски колички  
[Страница: 2 3 4 ... 17 18 19 ]
467 kristina28 206532 19.2., 14.32
Veronica_Lia
Предупредуваме: Опремување на детска соба  
[Страница: 2 3 4 ]
85 Saturn 91166 23.1., 13.28
miana
Предупредуваме: Листа на опасни играчки  
[Страница: 2 ]
39 Еца 29358 21.3., 13.00
marchi
 
Вреќичка за спиење или ќебе?  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
249 mami 63462 23.3., 19.13
Kvisko
Седиште за автомобил  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
200 Еца 78898 14.4., 12.06
anaana
Кондури за дете  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
197 vesna_kr 78917 18.2., 23.50
Defne90 RR
Зимски обувки и јакна  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
184 Јасминка 73234 21.10., 15.35
MamaKiki
Бутици за детска облека  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
163 vesna_kr 104138 21.9., 18.57
Nina.Nina
Детска опрема  
[Страница: 2 3 4 5 ]
120 nina 64688 31.3., 14.03
lolla RR
Топлинки  
[Страница: 2 3 4 5 ]
110 mis. 39903 30.10., 21.22
MamaKiki
хулахопки или ѕиври?  
[Страница: 2 3 4 ]
99 mami 28933 26.10., 17.33
MamaKiki
Нова или позајмена облека  
[Страница: 2 3 4 ]
96 profesorica 31317 24.10., 17.35
lukajana RR
Перница на детето  
[Страница: 2 3 ]
69 vesna_kr 32105 2.11., 10.21
Felly RR
Ортопедски чевли или не?  
[Страница: 2 3 ]
58 BILJANA_G 39717 27.10., 11.33
sandriana RR
Колку го облекувате детето?  
[Страница: 2 3 ]
56 vesna_kr 23572 23.10., 10.50
marchi
Велосипед за деца  
[Страница: 2 3 ]
52 big_mama817 37115 24.11., 17.57
MamaKiki
Made in China  
[Страница: 2 ]
38 Еца 19242 29.10., 11.59
MamaKiki
прва играчка  
[Страница: 2 ]
32 big_mama817 11212 18.1., 15.04
zzaa
Детска постелнина  
[Страница: 2 ]
30 mis. 32136 24.11., 15.48
marchi
Што правите со веќе непотребните работи од вашето дете?  
[Страница: 2 ]
28 princessa 18177 21.10., 16.57
MamaKiki
Кршење на играчки???  
[Страница: 2 ]
27 profesorica 18188 31.10., 10.01
Mila mamicka
Преносно ДВД за наслонот на седиште во кола  
[Страница: 2 ]
25 Cacko 11070 4.5., 18.08
ananikol
Машко и женско дете - посебни детски соби или не?   24 mami2 10788 5.1., 11.23
Felly RR
детски игралишта   23 big_mama817 14447 22.5., 09.39
mommy_angels RR
свои играчки или туѓите?   19 mami 12687 21.9., 18.56
Nina.Nina
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Сезони.
Admin

Во која сезона е родено вашето дете?