|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Опремување на детска соба  
[Страница: 2 3 4 ]
85 Saturn 91748 23.1., 13.28
miana
Предупредуваме: Листа на опасни играчки  
[Страница: 2 ]
39 Еца 29675 21.3., 13.00
marchi
Предупредуваме: Детски колички  
[Страница: 2 3 4 ... 17 18 19 ]
467 kristina28 208336 19.2., 14.32
Veronica_Lia
 
Што правите со веќе непотребните работи од вашето дете?  
[Страница: 2 ]
28 princessa 18475 21.10., 16.57
MamaKiki
хулахопки или ѕиври?  
[Страница: 2 3 4 ]
99 mami 29444 26.10., 17.33
MamaKiki
Топлинки  
[Страница: 2 3 4 5 ]
110 mis. 40544 30.10., 21.22
MamaKiki
Тобоган (лизгалка)   9 caci 23 17977 31.3., 01.04
mosa
Скијачко одело за деца   1 Saturn 5461 18.1., 13.38
dostickage
Седиште за автомобил  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
200 Еца 79911 14.4., 12.06
anaana
свои играчки или туѓите?   19 mami 12824 21.9., 18.56
Nina.Nina
Преносно ДВД за наслонот на седиште во кола  
[Страница: 2 ]
25 Cacko 11253 4.5., 18.08
ananikol
прва играчка  
[Страница: 2 ]
32 big_mama817 11402 18.1., 15.04
zzaa
Перница на детето  
[Страница: 2 3 ]
69 vesna_kr 32469 2.11., 10.21
Felly RR
Ортопедски чевли или не?  
[Страница: 2 3 ]
58 BILJANA_G 40169 27.10., 11.33
sandriana RR
Нова или позајмена облека  
[Страница: 2 3 4 ]
96 profesorica 31739 24.10., 17.35
lukajana RR
Може ли сеуште да се добие PREMAMAN картичка?   2 Nade 5614 17.2., 11.39
Nade
Меи Таи носилка   7 Maca25 6035 1.6., 12.42
Maca25
Машко и женско дете - посебни детски соби или не?   24 mami2 10923 5.1., 11.23
Felly RR
Мантилче за дожд   7 Saturn 7093 7.9., 00.57
mami2
Кршење на играчки???  
[Страница: 2 ]
27 profesorica 18442 31.10., 10.01
Mila mamicka
Костим за капење за дете   12 Felly RR 8858 15.11., 18.38
marchi
Кондури за дете  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
197 vesna_kr 79786 18.2., 23.50
Defne90 RR
Колку го облекувате детето?  
[Страница: 2 3 ]
56 vesna_kr 23903 23.10., 10.50
marchi
кога релаксаторот ке стане играчка   4 mami 5303 1.6., 00.19
Maca25
Каков душек да одбереме за дете?   12 Bethany 18836 17.1., 14.12
Snowhite RR
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?