|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Тобоган (лизгалка)
27.3.2013 15:30:04   
caci 23
sakame na kerkami da i kupime lizgalka za vo dvor,kako onie sto se po igrotekite,da ne e mnogu golema ama pa i da ne e od onie naj malite.pa ajde da mi pomognete malku,ako nekoj znae kade gi ima i koja im e cenata neka kaze. vi blagodaramuser posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Maca RR -- 27.3.2013 16:43:27 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Тобоган (лизгалка)
28.3.2013 8:00:13   
Pepelaska *
Мислам дека имам видено во Џамбо и дека беа околу 1500 до кај 2000 тие помалите

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот caci 23)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Тобоган (лизгалка)
28.3.2013 8:54:14   
vezilka RR
Во Jumbo сигурно има..јас лани се мислев за нив. Средните беа 4000 и арно што не земав оти само за лани лето ќе ни служеше..годинава господинот сака на најголемите, овие биле за бебиња user posted image

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Тобоган (лизгалка)
28.3.2013 10:51:57   
Bububebe
Јас вакво сакам да земам лулашка, лизгалка и кош.


user posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Тобоган (лизгалка)
28.3.2013 10:53:47   
Bububebe
или вакво

user posted image

(Одговор на членот Bububebe)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Тобоган (лизгалка)
29.3.2013 15:06:49   
caci 23
leleee stvarno kako ne mi tekna za vo dzambo,a i jas sakam kako toa so kosot sto e.ovie denovi ke odam da proveram vo dzambouser posted image

(Одговор на членот caci 23)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Тобоган (лизгалка)
29.3.2013 23:09:06   
mosa
Bububebe obvaa lisgalka jas bas za NG ja gledav vo Jumbo bese 1700 denari.Eventialno ako ne ja smenile cenata.Ama bas zagledav i jas sakam da mu kupam na sin mi za vo dvorce.Mu se nablizuva trodenden,pa toa ni e u plan da kupime.

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот caci 23)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Тобоган (лизгалка)
29.3.2013 23:10:36   
mosa
Bububebe obvaa lisgalka jas bas za NG ja gledav vo Jumbo bese 1700 denari.Eventialno ako ne ja smenile cenata.Ama bas zagledav i jas sakam da mu kupam na sin mi za vo dvorce.Mu se nablizuva trodenden,pa toa ni e u plan da kupime.



Lele mislev na ovaa vtorava na slikata samo lizgalka i kosce sto e

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Тобоган (лизгалка)
29.3.2013 23:48:34   
Bububebe

ИЗВОРНА ПОРАКА: mosa

Bububebe obvaa lisgalka jas bas za NG ja gledav vo Jumbo bese 1700 denari.Eventialno ako ne ja smenile cenata.Ama bas zagledav i jas sakam da mu kupam na sin mi za vo dvorce.Mu se nablizuva trodenden,pa toa ni e u plan da kupime.



1700 денари user posted image Кај нас во Битола оваа лизгалка со кош чини 8900 денари.А првата слика што ја имам постирано со лулашката е таа е 13 300 денари

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Тобоган (лизгалка)
31.3.2013 1:04:41   
mosa
1700 денари Кај нас во Битола оваа лизгалка со кош чини 8900 денари.А првата слика што ја имам постирано со лулашката е таа е 13 300 денари


8.900 Pa toa e mnogu pari be .Mislam nekako ogromna e razlikata.E e samo mislam deka ovaa sto ja vidov e od pomalite,moze pogolemite da se nesto poskapi ama neznam da ti kazam cena,no sigurno ne e volku skapa kako sto velis ti.A eve i paleska ti pisala



Мислам дека имам видено во Џамбо и дека беа околу 1500 до кај 2000 тие помалите


_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот Bububebe)
Непосредна врска до пораките: 10
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?