|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Може ли сеуште да се добие PREMAMAN картичка?
17.2.2011 8:57:42   
Nade
Ве молам доколку знаете да ми кажете дали сеуште може да се добие PREMAMAN картичка , и доколку може , каде може да го најдам формуларот?
Поздрав


_____________________________

I dont have time to hate people who hate me because i am too busy loving people who love me :)
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Може ли сеуште да се добие PREMAMAN карти...
17.2.2011 11:12:34   
Julie1
Во продавницата на Премаман во ГТЦ може да се пополни формулар и диркетно ќе добиете картичка.

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Nade)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Може ли сеуште да се добие PREMAMAN карти...
17.2.2011 11:39:27   
Nade
Благодарам имајте срекен и пријатен ден user posted image

_____________________________

I dont have time to hate people who hate me because i am too busy loving people who love me :)

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 3
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?