|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Топлинки
30.9.2009 15:36:43   
mis.
Во градинка на Мартин од 1 ви октомври му бараат топлинки.Какви топлинки им купивте на вашите деца за во градинка од каде и за колку пари?
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Топлинки
30.9.2009 15:42:05   
mami
не одиме во градинка ама си купивме топлинки пред некоја недела..ги земавме од Adam's shoues(може не ми е точен спелингот) беа 450 ден, на лепенка, многу убави...

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Топлинки
30.9.2009 15:43:17   
mis.
Мами има и поголеми бројчиња?27-28од која  продавница кај зеленото пазарче?


< Поракaта ја уредил mis. -- 30.9.2009 15:44:14 >

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Топлинки
30.9.2009 15:43:44   
mother 29
и ние си купивме кеги,ама сеуште сме со патичиња во градинка.полнети се и жешко е!понатаму!

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Топлинки
30.9.2009 15:50:48   
mami
да да мис од таа кај зелено пазарче, имаше и поголеми бројчиња ама од тие со патент...веднаш десно се, кога ке влезеш во продавничката

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Топлинки
30.9.2009 16:05:41   
profesorica
ние за дамјан не купуваме топлинки не оди во градинка а за по дома имаме неколку пара плетени топлинки од неговите баби.

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Топлинки
30.9.2009 16:32:47   
nadica
купивме еден пар од тие со патент се пазбира од панаѓурот евтини за 250денuser posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Топлинки
30.9.2009 16:33:35   
big_mama817
и ние имаме и тоа неколку пара но не ги носиме

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Топлинки
30.9.2009 16:42:59   
mis.
На кеги колку пари се топлинките?Мами и какви се вашите како на пазар што ги има или подруг квалитет?


< Поракaта ја уредил mis. -- 30.9.2009 16:44:14 >

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Топлинки
1.10.2009 8:24:14   
mami
јас сум задоволна..убави мекани, одоздола се со гума, за да не се лизга нели, внатре поставени...детска топлинка, не гледам зошто би платила 1500 за кеги, кога и овие од 500 ке завршат работа

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Топлинки
1.10.2009 9:26:45   
mis.
Јас синоќа на Маретин му купив топлинки Касторија,Лесковец Српски се но многу квалитетни и со анатомска влошка внатре.Со патент од страната ептен се убави.Ги платив 500 ден а на кеги 600 ден(пред 2 год од таму му купив за иста цена)но овие годинешниве се подобри од кеги.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Топлинки
1.10.2009 9:29:05   
profesorica
Мис каде ги зема? не се скапи.

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Топлинки
1.10.2009 9:29:11   
mami
со здравје да си ги носите...ние ги купивме но не му ги обелкувам нон стоп, сеуште е топло а и брзо му се поти ноџето

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Топлинки
1.10.2009 9:32:17   
mother 29
зошто на кеги 1 500 ден?!?
јас ги зедов 600 ден. и многу се убави

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Топлинки
1.10.2009 9:33:31   
mami
де бе луѓе ке ме потепате..не знам колку пари се, лупнав цена од памет од причина што обично производите на кеги се многу поскапи од оние кои не се марка а ја вршат истата работа

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Топлинки
1.10.2009 9:34:49   
profesorica
мис и мотхер 29 кажете од каде сте ги зеле топлинките јас имам волнени ама сепак сакам да му купам и обложени со гума.

< Поракaта ја уредил profesorica -- 1.10.2009 9:37:28 >


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Топлинки
1.10.2009 9:41:25   
mis.
Јас за Мартин ги земав од Сингелич а исто и продавничката на кеги се наоѓа во сингелич.Помали бројчиња има поголем избор на кеги и се 600 ден но овие српските повеќе ми се свиѓаат имаат анатомска влошка и се со долга традиција. Има и папучи и топлинки и за нас.

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Топлинки
1.10.2009 9:43:15   
mother 29
проф ако те нанесе патот во кочани ке купиме заедно,важи?

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Топлинки
1.10.2009 9:44:15   
profesorica
Леле далеку ми е сингеличuser posted image сигурно има и некаде на друго место во градов, ќе ја пуштам мајк ами попотрага.А во кеги во ГТЦ ги има ли?претпоставувам

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Топлинки
1.10.2009 9:45:10   
profesorica
кочани тешко, накај прилеп може ќе ме однесе патот деновиве user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Топлинки
1.10.2009 9:47:47   
mis.
Фабриката кај што ги прават кеги се наоѓа во карпош 4 мислам дека ти е најблиску таму можеш да најдеш мислам дека таму има и продавница карпош 3-4 не знам точно кај беше.Ние за Мартин кондурчиња му земавме дирекно од фабриката по нарачка бидејќи имаше висок рис па провери има таму сигурно.

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Топлинки
1.10.2009 10:03:18   
profesorica
ок фала ти мис.

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Топлинки
1.10.2009 10:15:09   
ostoun
Ние купивме вчера за ќерка ми од пеко 999 ден. многу се убави и анатомски

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Топлинки
5.10.2009 13:29:21   
profesorica
Земавме топлинки од кеги 700 ден кремасти со лепенка, многу се убави ептен.И сега си ги носи по домаuser posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот ostoun)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Топлинки
5.10.2009 13:30:39   
mother 29
хеех  му ги видов на фб,ајде честито!

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?